free web hit counter Skocz do zawartości
smutny12

Dr Turkowski Klinika ot.co clinic 30.05.2022 2000 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

+ Możesz jeszcze spróbować w Vatanmed w Warszawie, nie dawno otworzyli klinikę, niby jest Turecki doktor z tego co wiem od konsultantki, do końca Marca promocja 11 000 zł do 6000 graftów.

Nie byłem, nie widziałem, ale z pewnością coś by z tego było. 

Edytowane przez ElChapoGuzman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną najlepiej zgolić maszynka bez podkładki te przeszczepy, będzie lepiej to wyglądało, podobna linie mi zrobili kiedyś w klinice kolasinskiego, do tego miałem podobna gęstość przeszczepów, wygalalem je i było lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim za rady i opinie co do dalszego postępowania które otrzymałem w tym wątku. Nawet te który wykazywały mój brak przygotowania do zabiegu - jestem tego świadomy i ciężko mi się to czytało - ale macie absolutnie rację. Głównie dlatego go założyłem. Wiem teraz co robić dalej w zakresie zabiegu poprawkowego który będzie konieczny. Chciałbym również podziękować osobą bezpośrednio z branży (chirurgom, konsultantom, przedstawicielom) które wyciągnęły do mnie pomocną dłoń prywatnie - czy to przez rady, rozmowę czy konsultację. Nie chce wymieniać ich publicznie żeby ktoś nie próbował się odgrywać na tych osobach.
 

Wczoraj napisał do mnie pełnomocnik Kliniki Osipowicz & Turkowski sp. z o.o. oraz Dr Piotra Turkowskiego. wzywając mnie do natychmiastowego usunięcia wszystkich wpisów które tutaj zamieściłem wg. niego godzą one w dobre imię kliniki i chirurga wykonującego zabieg. Czekam na dalsze informacje w jaki sposób moje wpisy szkodzą wizerunkowi kliniki, na obecnym etapie mi oraz mojemu prawnikowi ciężko ustosunkować się do tych twierdzeń bo są bardzo ogólne, ale nie wiem jaka będzie przyszłość tego tematu. Mam nadzieję, że uda mi się tą wiadomością dotrzeć do wszystkich osób które wypowiedziały się w temacie oraz po za nim i nakierowały mnie na rozwiązanie. Proszę również o docenienie stosunku innych lekarzy którzy są oceniani na forum do wyrażanych opinii na ich temat oraz efektów ich pracy - jakiekolwiek by nie były, wierze że mimo wszystko chcą wykonać jak najlepszą robotę - jak widać nie jest to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, smutny12 napisał:

Wczoraj napisał do mnie pełnomocnik Kliniki Osipowicz & Turkowski sp. z o.o. oraz Dr Piotra Turkowskiego. wzywając mnie do natychmiastowego usunięcia wszystkich wpisów które tutaj zamieściłem wg. niego godzą one w dobre imię kliniki i chirurga wykonującego zabieg. 

xDD Chłop wydał 25 tysięcy a te gnojki jeszcze mają czelność czegoś żądać, niech nie robią HT jak nie potrafią go robić, a Ty jako niezadowolony pacjent który zapłacil 25k masz pelne prawo wyrazić swoje zdanie na temat swojego "nieudanego" zabiegu.

A dobre imię tej kliniki może jest co najwyżej u karyn robiących tam cycki, Turkowski paprochu przestań mi młodzieńca prześladować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, smutny12 napisał:

Chciałbym podziękować wszystkim za rady i opinie co do dalszego postępowania które otrzymałem w tym wątku. Nawet te który wykazywały mój brak przygotowania do zabiegu - jestem tego świadomy i ciężko mi się to czytało - ale macie absolutnie rację. Głównie dlatego go założyłem. Wiem teraz co robić dalej w zakresie zabiegu poprawkowego który będzie konieczny. Chciałbym również podziękować osobą bezpośrednio z branży (chirurgom, konsultantom, przedstawicielom) które wyciągnęły do mnie pomocną dłoń prywatnie - czy to przez rady, rozmowę czy konsultację. Nie chce wymieniać ich publicznie żeby ktoś nie próbował się odgrywać na tych osobach.
 

Wczoraj napisał do mnie pełnomocnik Kliniki Osipowicz & Turkowski sp. z o.o. oraz Dr Piotra Turkowskiego. wzywając mnie do natychmiastowego usunięcia wszystkich wpisów które tutaj zamieściłem wg. niego godzą one w dobre imię kliniki i chirurga wykonującego zabieg. Czekam na dalsze informacje w jaki sposób moje wpisy szkodzą wizerunkowi kliniki, na obecnym etapie mi oraz mojemu prawnikowi ciężko ustosunkować się do tych twierdzeń bo są bardzo ogólne, ale nie wiem jaka będzie przyszłość tego tematu. Mam nadzieję, że uda mi się tą wiadomością dotrzeć do wszystkich osób które wypowiedziały się w temacie oraz po za nim i nakierowały mnie na rozwiązanie. Proszę również o docenienie stosunku innych lekarzy którzy są oceniani na forum do wyrażanych opinii na ich temat oraz efektów ich pracy - jakiekolwiek by nie były, wierze że mimo wszystko chcą wykonać jak najlepszą robotę - jak widać nie jest to norma.

Być może faktycznie mogłeś zrobić większy research, ale wiesz co, ja akurat wcale Cię nie winię za to, że tego nie zrobiłeś. Patrząc np. na ten filmik - https://youtu.be/jQO8F5pWlKs - ludzie naprawdę czasami chcą pójść i zrobić przeszczep, tak po prostu. Ale biorąc pod uwagę fakt, że są infulencerami, to być moooże są lepiej traktowani, ponieważ kliniki (generalnie, czy to polskie, czy tureckie) wiedzą, że przeszczep będzie opublikowany w mediach społecznościowych i trafi do setek tysięcy odbiorców. Dla jasności, forum takie jak to lub HNT to NIE JEST pierwsze miejsce, w jaki trafia potencjalny zainteresowany. Wiem to z własnego doświadczenia, trafiłem tutaj po konsultacji z OT.CO Clinic, szukając kliniki, gdzie przeszczep będzie tańszy. Nie wiedziałem, że lekarz Turkowski robi taką fuszerkę.

W 2021 r. OT.CO Clinic miało na swoim fanpage'u na Instagramie sporo relacji, gdzie rezultaty przeszczepów wyglądały dobrze. Dlatego też chciałem się z nimi skonsultować, a filmik Gimpera - https://youtu.be/zYKit7P6nCQ - bardzo mnie zachęcił. To była druga klinika z wyboru tego influencera, więc brzmi to jak miejsce, w którym są w stanie naprawić nieudany przeszczep.

Finalnie, z Twojej relacji i z dość enigmatycznych opowieści kolegi @pacjent0 (wiem, że nie może na razie powiedzieć nic więcej), wynika zupełnie co innego i bardzo się cieszę, że ją zrobiłeś.

Polecam dalej działać na HNT i skontaktować się z Melvinem, moderatorem. Być może nie jest z Polski i nie zna polskiego prawa, ale takich akcji na HNT przerabiano bardzo wiele i sądzę, że jest w stanie Ci coś poradzić. Twój przypadek, niezależnie od tego czy zrobiłeś wcześniej research, czy też nie, jest tylko dowodem na nieudolność lekarza Piotra Turkowskiego i nikt, szczególnie Ty, nie zasługuje na to, aby zrobiono mu coś takiego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, smutny12 napisał:

wzywając mnie do natychmiastowego usunięcia wszystkich wpisów które tutaj zamieściłem wg. niego godzą one w dobre imię kliniki i chirurga wykonującego zabieg.

Wstyd!!! Po prosty wstyd XDD 

Czyli umiejętności chirurga godzą w dobre imię kliniki xDD Hit.

"No chłopie, daj nam tu 25 tysięcy, zrobimy Ci mega przeszczep, gwarantuję, ale nie wstawiaj przypadkiem gdzieś efektów zabiegu, bo różnie może być"

 

Edytowane przez Kazi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jakas profesjonalna kancelaria odszkodowawcza będzie w stanie uzyskać  dobra kasę z tego tytułu, warto się do nich udać ponieważ oni dopiero biorą kasę po uzyskaniu odszkodowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kazi U mnie dokładnie tak było..., tylko bez tej części o wrzucaniu efektów, i w sumie jest to śmieszne ale jednocześnie tragiczne.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gottobestrong napisał:

Twój przypadek, niezależnie od tego czy zrobiłeś wcześniej research, czy też nie, jest tylko dowodem na nieudolność lekarza Piotra Turkowskiego i nikt, szczególnie Ty, nie zasługuje na to, aby zrobiono mu coś takiego.

 

Dziękuję za te słowa, wiele dla mnie znaczą.

 

Niestety mam potwierdzenie od przedstawiciela pana Turkowskiego - chodzi o usunięcie wszystkich zdjęć i wpisów które tutaj zamieściłem. Konsultuję sprawę z moim prawnikiem - on podejmie ostateczną decyzję. Niezależnie od tego co postanowimy 2 ostatnie wpisy napewno nie znikną gdyż nie tyczą się w żaden sposób zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pacjent0 napisał:

To wrzuc same zdjecia i dane kliniki, nic nie opisuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty przebiegły diable, a co do sytuacji, to powodzenia w walce z klinika bo to kpina i beszczelnosc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, smutny12 napisał:

Dziękuję za te słowa, wiele dla mnie znaczą.

 

Niestety mam potwierdzenie od przedstawiciela pana Turkowskiego - chodzi o usunięcie wszystkich zdjęć i wpisów które tutaj zamieściłem. Konsultuję sprawę z moim prawnikiem - on podejmie ostateczną decyzję. Niezależnie od tego co postanowimy 2 ostatnie wpisy napewno nie znikną gdyż nie tyczą się w żaden sposób zabiegu.

Nic nie usuwaj. W razie pozwu zrobimy zrzutkę.pl 

Sam prześle co najmniej 100 zł żeby wesprzeć walkę z tymi polskimi rzeźnikami. Poprosimy tez o wsparcie forum zagraniczne jak będzie brakować środków 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pozwu, chłop zapłacił 25 patyków, ma pełne prawo do recenzji i oceny kliniki, niech Turkowski ciągnie drąga, głupi będziesz jak usuniesz temat.

Nie ma żadnej podstawy prawnej. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mały obszar do pokrycia, spokojnie zrobią Ci to dobrze w jakiejś sprawdzonej klinice w Turcji.

Gdyby na potrzeby sprawy cywilnej potrzebne byłyby Tobie nagrania audio, w których Turkowski opowiada brednie, że jeden z jego pacjentów (akurat po tym jak w necie ukazała się recenzja video ze spartaczoną jego robotą) wyskubał sobie - dokładnie tak to ujął Turkowski wszczepione włosy, to daj znać.

Rozmowa była rejestrowana lub monitorowana w celu zapewnienia najwyższej jakości usług :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już ogarniętą poprawkę?

Słowem pocieszenia powiem, że na tym forum były nieporównywalnie bardziej spieprzone zabiegi o rzeźniku kolasińskim nie wspominając.

 


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ostatni post z tej relacji - przynajmniej do czasu poprawki, ale wtedy pewnie w nowym wątku.

Zbliżam się do 11 miesiąca, myślę że ze względu na brak zmian względem 6 miesiąc nie ma co oczekiwać jakiejkolwiek poprawy, więc nie będę już zamieszczał zdjęć po roku, o ile w ogóle dotrwam do pełnego roku do zabiegu poprawkowego.

Kilka zdjęć na zewnątrz, w naturalnym swietle dziennym. Włosy uczesane tak żeby jak najbardziej ukryć "efekt", użyłem tylko trochę pasty. Nie ma żadnych włókien na żadnym miejscu na głowie. Nie gole również włosów na "odwróconych zakolach" żeby był widoczny pełny efekt.

Z przodu

20230421_171543.thumb.jpg.ba384a6054e8080f57a83260ac0d0797.jpg

 

Z lewej

20230421_172625.thumb.jpg.d92da5e609c2079d4db0d2b2178f2e11.jpg

 

20230421_171419.thumb.jpg.b5d9384e4b476d3f2480647dc4eceb83.jpg

 

Z prawej

 

20230421_172624.thumb.jpg.797f581ea4007cad543e6469a2ee0d19.jpg

20230421_171413.thumb.jpg.586ca791fb86e52128416acc8ce94fd9.jpg

 

Dla porownania gęstość z góry, oczywiście moje głównie naturalne włosy tam gdzie podobno miałem ubytki i trzeba było zrobić 150 graftów.

20230421_172613.thumb.jpg.83e8082c8318cb1fbd5902c2605f8e0c.jpg

 

i bonus "kąt wzrostu" na temporalach. Myślę że jakby reszta włosów w tym rejonie rosła w taki sposób to wyglądałbym jak jeż.

20230421_165120.thumb.jpg.63e66e73c8498bc8b13b2a9980fad141.jpg

20230421_165122.thumb.jpg.6e77b9f6dc2af53d963c02b263b16ced.jpg

 

Ostateczny werdykt? Wyglądam dużo gorzej niż przed zabiegiem z estetyczną lekko cofnietą linią włosów. 

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mój donor.

Ogólnie gęstość nie wygląda bardzo źle. Chyba? Ale w dziennym swietle strefa dawcza bardzo się odcina od reszty. Moim zdaniem wygląda jakby pobrano te 2000 graftów albo więcej.  Szkoda tylko że na powierzchni biorczej nawet w 1 dniu nie widać tej liczby. Niestety doktor używa puncha 0.95 w WAW FUE. Kiedy większość moich włosów można pewnie pobrać punchem 0.8, 0.85.

Szkoda mi bardzo tego donoru, wolałbym zostawić te pieniądze które zapłaciłem za to żeby ten zabieg nie został wykonany.

20221212_101457.thumb.jpg.b27e4adf8aa7948af7bd7c2544ebe04b.jpg20221202_160009.thumb.jpg.8ca4e8692c0ce3ce29a32158106b2424.jpg

20221202_160007.thumb.jpg.a7723e2d880a785c7f29a63690c1fb7d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i strefa dawcza została zakreślona bardzo mała, gęstość nie została zmierzona w dniu zabiegu ani z przodu ani z tyłu bo nie wpisali tych danych na kartę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pacjent0 napisał:

Oj panie turkowski... może czas przebranżowić się, skoro coraz więcej osób jest niezadowolonych i to widać nie tylko na tym forum.

a gdzie jeszcze widać poza opiniami google? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz opinie o turkowskim na znany lekarz, imo to inne osoby niż na opiniach google. A to co doktor wrzuca ostatnio na insta ciężko skomentować, efekt poniżej najniższych oczekiwań i jeszcze się tym chwali, oczywiście zaczeska do tyłu żeby nie było widać niskiej gęstości. Zaskoczeniem nie będzie też, że nieprzychylne komentarze pod filmami na YT utrzymują się max 5 mim, czasem da się coś ustrzelić i widać że znikają.

https://www.instagram.com/p/CrdyLsFo02e/

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce się już więcej wypowiadać na temat pana Turkowskiego, ale widać, że jest to po prostu jego podejście - uciąć jakiekolwiek słowa krytyki bo się jej nie toleruje.

Jak na konsultacji powiedziałem bardzo delikatnie, że "słabo to wygląda" licząc że doktor przyzna mi rację i powie coś w stylu "no tak, mogło by być gęściej po 6 miesiącach, ale poczekajmy i najwyżej zagęścimy." Jednak doktor bardzo się oburzył na moje stwierdzanie, fakt miałem nie najlepszy humor po 2h czekania na wizytę ale doktor mógł mi go bardzo łatwo poprawić pokazując, że nie jestem jedyną osobą której się nie podoba obecna sytuacja . Potem zaczął mówić, że no poprawka tak ale to zwykle za dopłatą bo zespół, leki i narzędzia swoje kosztują i zaczął rzucać jakieś kwoty - teraz już nie pamiętam dokładnych ale było to coś koło 5-7 tysięcy i w bardzo rzadkich przypadkach być może za darmo (no ale nie wiem tutaj musiał bo chyba nic nie wyrosnąć podejrzewam, skoro doktor zaczął mówić mi o kwotach to raczej nie byłem tym przypadkiem któremu by to zaproponował).

Wprawiło mnie to w osłupienie bo nie wiem jak to się ma do filmików w których doktor mówi cytując:

"Mamy swoistą rękojmię pracy"

"Charakteryzujemy się tym, że podczas takiego zabiegu 97% włosów zostaje skutecznie przeczepionych i z nich wyrastają włosy. Dajemy pacjentom gwarancję na taki zabieg". - No ja nie dostałem jak widać, nic na piśmie nie mam a doktor powiedział "nie czytał pan umowy, przecież może nic nie wyrosnąć?"😀.

No i ok, szanuję jak ktoś tak od razu stawia sprawę bo jest wobec mnie uczciwy, ale jak oglądam 2 filmy promocyjne w których mówi co innego, na konsultacji ani przed zabiegiem nie informuję mnie o tym werbalnie, tylko daje jakieś oświadczenie w nerwach przed zabiegiem do podpisania a potem się nim zasłania to nie czuję się potraktowany w porządku.

"Należy też pamiętać, że jeżeli chodzi o jakąkolwiek rękojmie czy jakiekolwiek roszczenia u pacjenta który miał wykonany zabieg (w Turcji) jest bardzo wątpliwa" - być może tu wcale nie chodzi doktorowi o roszczenia pacjenta względem kliniki tylko na odwrót?

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otco  rękojmia. Ja ani nikt inny kogo znam, nie doświadczył czegoś takiego w tej klinice. Pan doktor jest zbyt dumny aby przyznać się do błędu.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...