free web hit counter Skocz do zawartości
pacjent0

Doktor Piotr T. 1700 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

2099284069_rodzajskory.png.5d5a9d7bff5c5580d8ecc287b6ff0f6f.png

 

Za mocna odpowiedź od Ot Co clinic. Nie możecie się porównywać z innymi osobami, bo mogliście mieć inny rodzaj skóry xDDD Tylko śmieszne, że potem osoby, które miały spartaczony przeszczep u Turkowskiego jadą do np. Turcji i tam im już skóra, wiek, rodzaj włosów itd. nie przeszkadza i odrost jest o niebo lepszy 😅

Widzę, że Dr Turkowski tanio skóry nie sprzeda  😂

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Gimpera to śledziłem dosyć wnikliwie jego historię włosów. Niestety nie ma już tych filmików na YT, ale z tego co zapamiętałem to pierwszym krokiem walki z łysieniem było niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Dopiero jak mu przygotowali system włosów to się dowiedział, że to wcale nie jest żaden przeszczep. Później miał zabieg wykonywany robotem Artas na 1000 graftów. Wydaje mi się, że to było u Dr Turowskiego bez "k". Później bardzo długo chodził z łysą głową i dopiero po czasie przyznał, że miał robiony drugi zabieg u słynnego ostatnio na tym forum doktora :) Coś mi świta, że było tam ponad 3k graftów i wydźwięk filmu był taki, że był zadowolony. Nie wiem jak teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimper nie jest jakoś mega świadomy jakości swojego przeszczepu i nie wszystko wygląda w rzeczywistości tak jak to widzicie na jego instagramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, pacjent0 napisał:

Gimper nie jest jakoś mega świadomy jakości swojego przeszczepu i nie wszystko wygląda w rzeczywistości tak jak to widzicie na jego instagramie.

Gimper ma przeszczep ze sporymi zakolami, ale jakoś to ukrywa kombinowaniem z zaczeską. Jednakże trzeba przyznać, że odrost jak na Turdkowskiego jest dobry, więc pewnie wspiął się na wyżyny swoich umiejętnośći, żeby potem się promować na youtubie gimpera. Oczywiście nie widzimy dokładnie co on mu tam nakombinował w linii włosów, bo fryzura jest skrupulatnie zaczesywana do przodu i w bok, potem pewnie lakierowana.

Edytowane przez looksmatters
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, looksmatters napisał:

Gimper ma przeszczep ze sporymi zakolami, ale jakoś to ukrywa kombinowaniem z zaczeską. Jednakże trzeba przyznać, że odrost jak na Turdkowskiego jest dobry, więc pewnie wspiął się na wyżyny swoich umiejętnośći, żeby potem się promować na youtubie gimpera. Oczywiście nie widzimy dokładnie co on mu tam nakombinował w linii włosów, bo fryzura jest skrupulatnie zaczesywana do przodu i w bok, potem pewnie lakierowana.

To prawda, ale po przeszczepie nosił włosy do góry z odsłoniętą linią i źle to nie wyglądało (nie wiem czy używał jakiś zagęszczaczy czy nie, to już inna kwestia). Dopiero ostatnio zaczesuje grzywkę - zresztą nie śledzę go za bardzo ale domyślam się że łysienie za przeszczepem mogło postąpić, albo jakaś desynchronizacja i trochę przeszczepionych włosów poleciało. Ostatnio widziałem na fb post gdzie inny influencer twierdził że u niego doktor był cały czas na zabiegu - widać, że dla bardziej znanych ludzi się starają i tyle. Niech sobie każdy sam oceni takie podejście.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem oświadczenie w odpowiedzi na pierdyliard zarzutów od prawnika, że klinika swoją prace wykonała z najwyższą starannością. 🙈

Oczywiście do żadnego z zarzutów sie nie odnieśli, bo gdyby mieli rację zrobili by to, prawda?

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliniki w Polsce zawsze wykonują zabiegi z "najwyższą starannością" ale nigdy nie osiągają rynkowego poziomu odrostu. Nie wiem jak można robić taką robotę i spać spokojnie w nocy, przecież to jawne krzywdzenie ludzi i niszczenie im życia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Gimper odsłonił zakola. Nie wiedziałem, że ma aż taki dramatyczny efekt jak na 3500 graftów.

Screenshot_20230713_192924_Instagram.jpg

Screenshot_20230713_192929_Instagram.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z menedżerem estheticonu, usuwają negatywy ponieważ powyższa wizytówka otrzymała ich sporo w ostatnim okresie, w tym w wielu z tych opinii nie kleją się fakty więc uznali wszystkie za atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony się nie dziwie, bo rzadko tam wpadały opinie i dostał kilka negatywnych w krótkim okresie czasu.
Dostałem też potwierdzenie, że nikt tam nic nie opłaca, choćby dlatego że wizytówka ma plan basic i wgl średnio im się opłaca pilnowanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estheticon miał też zmianę właściciela 2 czy 3 lata temu i nie byli w stanie mi przekazać żadnych informacji o pochodzeniu opinii z tego okresu, natomiast zapewniają że nowe opinie są bardzo wnikliwie weryfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już osobiście dzwonili i ąz się łezka w oku kręci jak mocny to będzie materiał !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, feegloo napisał:

Robi się coraz ciekawiej.

Obejrzałbym w TV taki odcinek "Interwencji" lub "Sprawy dla reportera" o chciwym doktorze T. wykonującym nieudane przeszczepy, po zareklamowaniu się przeszczepem u znanego youtubera Gimpera.
 

Może by odkryli drugie dno, że Gimper wcale za ten przeszczep nie zapłacił 😆

 

Interwencja to nie wszystko :) chodzą ploty że jest coś jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że warto się z wami podzielić kolejnymi informacjami,

przypominająco:

dook.thumb.jpg.aeacb8ab25e8408abe5a54a6f45a441e.jpgdata.jpg.d0b39c0c453d488d3cf138eb4e25722d.jpg

Tego nie widzieliście:

image.thumb.png.0c11d78a201582e9a3c90a840d36dcb3.png

Fajnie to razem wygląda?

A to poniżej to dzień po zabiegu, czyli 23.01.2022(CDN.)

.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug doktora to swietna robota była. I lampe led też zrobił, mimo że w klinice jej nie było. Magia.

Nie powiedziałem wam o czymś jeszcze :) bede po prostu dożucał to coraz grubszego sosu jak uznam że powinniscie wiedzieć.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gottobestrong napisał:

@pacjent0 nie do końca rozumiem, więc dopytam. Czy chodzi o to, że przeszczep odbył się w innym terminie, niż jest w dokumentach?

Byłem w klinice cały dzień 21.01, w dokumentach jest ze to była konsultacja online. Zabieg był 22.01. Zwróc teraz uwage na screeny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...