free web hit counter Skocz do zawartości
Kmicic

Dr Turkowski OTCO - zły rezultat, szereg zaniedbań i złych praktyk medycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zły wynik przeszczepu włosów oraz szereg zaniedbań i złych praktyk medycznych. Klinika oszukała mnie na liczbie przeszczepionych graftów: miało być wszczepionych 3300 graftów a zostało niewiele ponad 2500. Klinika przyznała się do tego faktu i zaproponowała zwrot kosztów za grafty, na których ich przyłapałem. Zabieg był wykonany we wrześniu 2022. Jeżeli mieliście tam zabieg to policzcie liczbę graftów samodzielnie!

Po 12 miesiącach skonsultowałem stan moich włosów w innych klinikach i wyniki były zatrważające:

1. Nienaturalna linia włosów – zbyt zaokrąglona i przypominająca bardziej damską niż męską.
2. Podwójne i potrójne grafty w linii włosów (powinny być pojedyncze).
3. Zły kierunek wszczepienia włosów – nie pasujący do włosów w okolicy.
4. Źle dobrana struktura włosów do okolic skroni – wszczepione grafty w linii wyraźnie odróżniają się od reszty.
5. Źle dobrana głębokość wszczepienia graftów w linii – widoczne uniesienia skóry.
6. Źle zaplanowana / za niska gęstość wszczepionych graftów.

Byłem przekonany, że dr. Turkowski będzie wykonywał zabieg. Tymczasem przeszczep został wykonany przez asystentki. Dr. Turkowski przez większość czasu był nieobecny w sali operacyjnej – co zgodnie z opinią innych lekarzy w Polsce jest niedopuszczalne i niezgodne z prawem.

Klinika próbowała wywrzeć na mnie wpływ w celu podpisania zrzeczenia się wszelkich roszczeń oraz zakazu publikacji informacji o moim zabiegu pod rygorem kary umownej 50 tyś PLN.

Sprawą zajmuje się kancelaria prawna oraz Rzecznik Praw Pacjenta. Nie jest to odosobniony przypadek - jest już co najmniej 20 poszkodowanych osób. Poczytajcie inne opinie oraz fora internetowe.

04_20231008.jpg

03_20231008.jpg

  • Sad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję... coraz więcej tych tematów związanych z dr Turkowskim....

  • Sad 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to, że rezultaty tak zwanego doktora nie przemawiają mu do rozsądku i najwyraźniej nijak go nie wzruszają. Nie wiem jaki profil osobowości trzeba mieć, żeby konsekwentnie robić ludziom krzywdę i jeszcze walczyć z nimi i ich zastraszać. Normalny człowiek miałby wyrzuty sumienia i byłby załamany, że wyrządził ludziom tyle cierpienia - chciałby przeprosić i nigdy więcej tego nie robić albo ewentualnie gruntowanie się doedukować, podszkolić oraz zmienić swoje podejście. Tutaj natomiast jest ciągłe brnięcie w zaparte, walka jedynie o swoją korzyść, makiawelizm w czystej postaci. Tacy ludzie nigdy nie powinni wykonywać tego typu pracy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kmicic napisał:

1. Nienaturalna linia włosów – zbyt zaokrąglona i przypominająca bardziej damską niż męską.

Ten argument ciężko byłoby obronić.
Na pewno przed zabiegem była rysowana linia włosów i pytali o zgode. Sam miałem niedawno zabieg i wolałbym mieć troszke większe zakola, natomiast odtworzona została linia naturalna.
Są na forum osoby jak antydhtor który toczył boje żeby mieć U sahpe.
Więc to kwestia gustu. Kluczowe jest czy pokazali Ci przed zabiegem co chcą zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, czeka2 napisał:

Ten argument ciężko byłoby obronić.
Na pewno przed zabiegem była rysowana linia włosów i pytali o zgode. Sam miałem niedawno zabieg i wolałbym mieć troszke większe zakola, natomiast odtworzona została linia naturalna.
Są na forum osoby jak antydhtor który toczył boje żeby mieć U sahpe.
Więc to kwestia gustu. Kluczowe jest czy pokazali Ci przed zabiegem co chcą zrobic

Taka linia u faceta wyglada jak wynaturzenie i nie powinno to tak wygladac nawet jak by pacjent o taką linie błagał lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 14.10.2023 o 17:46, pacjent0 napisał:

Taka linia u faceta wyglada jak wynaturzenie i nie powinno to tak wygladac nawet jak by pacjent o taką linie błagał lekarza.

I jak ma nie być nienawiści na tym świecie skoro pitolisz tu swoje brednie. Ja jestem RASOWY i zawsze będę! Z resztą i tak zamierzam spędzić resztę życia w miejscu gdzie ''kwadraatowy'' biały to ''mierdo gringo'', także wiesz to naprawdę jest kwestia gustu tak jak powiedział przedmówca.

 

I dołączyłem nawet do AIM

Edytowane przez antydhtor

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja równie dobrze mógłbym też rzec:  takie ohydne wżery to parszywość nad parszywościami zmierzłymi i choćbyście błagali łyse pały to żaden lekarz nie powinien wam zrobić HT skoro i tak preferujecie półłysiarstwo... Widzisz tak to wygląda... na tej zasadzie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2024 o 01:07, antydhtor napisał:

I ja równie dobrze mógłbym też rzec:  takie ohydne wżery to parszywość nad parszywościami zmierzłymi i choćbyście błagali łyse pały to żaden lekarz nie powinien wam zrobić HT skoro i tak preferujecie półłysiarstwo... Widzisz tak to wygląda... na tej zasadzie.

co masz na myśli pisząc wżery? zakola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dhttrash napisał:

co masz na myśli pisząc wżery? zakola?

Nie zakola, tylko te ostre łyse wcięcia w przypadku nawet naturalnych linii i niełysiejących. To taka przenośnia. Z resztą zakola też. Tylko, że ja nikomu nie zabraniam mieć zakoli czy tych wżerów, a mi próbuje się zabraniać zrobić linię bez wżerów i zakoli. 

Mnie to akurat mało interesuje co kto ma na głowie jak i w głowie, tłumaczę tylko od czego zaczyna się napi*****e się wzajemnie maczetami i prętami zbrojeniowymi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeszcze jedno co do tego doktora.

 

Czemu ten doktor tak robił takie zaokrąglone na zakolach te linii skoro pacjenci chcieli te wżery?

 

Jak na moje oko, to robił to dlatego, że uważał, że linia zaokrąglona odzwierciedla mniejszą recesję, a o to przecież chodzi też w HT, a jeśli nie umiał gęsto sadzić i pod odpowiednimi kątami to wolał pewnie tą techniką podbijać i tak marny efekt i może pomimo tego, że pacjenci chcieli wżery. Niem wiem, trzeba by jego pytać.

 

I pozostaje jeszcze opcja, że ludzie nie potrafili się z nim co do tego dogadać i nawet sami narysować linię i pokazać mu jak ma to zrobić - przynajmniej jeśli o ten kształt chodzi.

 

Zasada jest taka, że HT po prostu w Polsce się nie robi, a jak ktoś nie potrafi tego zrozumieć mimo czytania forum przez 5 lat to już jego sprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...