free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł pochodzi z lipca 2011 r., a Rooney miał przeszczep chyba w maju 2011 r. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artykuł pochodzi z lipca 2011 r., a Rooney miał przeszczep chyba w maju 2011 r. Żenada.

Akurat przeszczepione włosy zdążyły wypaść i sensacja gotowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akurat przeszczepione włosy zdążyły wypaść i sensacja gotowa

 

Wątpię, że kogoś tam obchodzą takie "szczegóły". Poziom dzisiejszego dziennikarstwa jest taki, że daj spokój.

 

Mało komu zależy na weryfikowaniu informacji i szczegółowym rozeznaniu tego, na temat czego pisze. Liczy się tylko news, czytelność, klikalność i koniec. Bo wyżej wymienione przekładają się na liczniki reklam, a licznik reklam na kasę.

Wiadomo, że te portale nie są zrzeszeniami hobbystów i nie funkcjonują za darmo.

 

Dziwią mnie tylko ludzie, którzy czytają te wszystkie newsy i traktują je jak prawdę objawioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak czy siak musiał zrobić drugi przeszczep bo pierwszy nie wystarczył. A potem będzie 3,4 i kasiorka leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, ale jego łysienie to co najmniej NW5. Gdyby takie coś można było załatwić jednym przeszczepem, to nie wiem o czym my tu w ogóle dyskutujemy.

 

Przy takim stadium raczej pozostaje maszynka, ale Rooney chce widać choć trochę załagodzić ten stan, a że pieniądze ma... to wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy jest tu ktoś kto miał robioną mikropigmentację rolerem. Widzę, że jedna z klinik ostro to reklamuje. Na zdjęciach efekt nie jest zbyt ciekawy nie widać również polskich twarzy. Nie widziałem aby którakolwiek ze znanych firm robiła to takim urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jakiś badziew ten roler daj sobie spokój.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, ze bedac w Nowym Jorku zajrzalem do tamtejszej kliniki HIS zeby zobaczyc na wlasne oczy jak cos takiego wyglada. Akurat jak bylem to nie wykonywali zabiegu, klient byl umowiony jakies 2 godziny pozniej a mnie czas gonil. Widzialem natomiast efekt na glowie pana ktory tam pracowal i szczerze przyznaje, ze wygladalo to bardzo dobrze. Co wiecej, gosc mial od 3 dni niegolone wlosy, czyli mialy tak z 2-3 mm, a i tak nie wygladalo to dziwnie. Mowil ze nikt do tej pory sie nie zorientowal, a ci ktorym powiedzial o zabiegu przyznaja, ze nie zwrociliby na to uwagi gdyby o tym nie wspomnial. Musze jednak dodac, ze to co mial na glowie to nie byl wianek ale cos w stylu NW4, czyli jakies tam resztki wlosow mial na glowie, nie jestem w stanie powiedziec jakby to wygladalo przy NW7.

 

Na drugim popularnym forum pewien użytkownik wykonał zabieg w www.mikrohair.pl. Pisał ze jest zadowolony, wysłał mi zdjęcia na maila i co prawda są troche niewyraźne ale coś widać i jak dla mnie wygląda ok. Wspomniał jeszcze o tym że pigment mu jednak troche wyblakł (zabieg mial pare miesiecy temu), mówił ze ekipa mikrohair podkreślała to że moze sie tak zdarzyc. Mimo ze wyblakl wciaz nie załuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezusie...Na poczatku dałem im szansę bo pisaliscie, ze jest galeria(pomyslałem, ze nareszcie POLSKA galeria!ucieszyłem się, bez kitu) ale ja juz zjadłem zeby na przeglądaniu efektów mikropigmentacji dostępnych w necie i po sekundzie poznałem większość z nich, które nie są ich własnością . Oczywiscie jest to opatrzone adnotacją "Wszystkie zdjęcia zmieszczone na stronie są prezentacją zabiegów wykonanych w naszej klinice. ". Zdjecia pochodzą od belgijskiej prohairclinic, włoskiego Dermo Beauty Center, deja vu studios z Los Angeles, prawdopodobnie HIS(tutaj ręki nie daje sobie uciąć, musiałbym posiedziec i poszukać dokładnie, ale wydaje mi się, że niektóre fotki są od nich, szczegolnie na fejsie - charakterystyczna biała kredka przy oznaczaniu nowej linii) - ogólnie jak widać, wybierają różne kliniki aby nikt się nie domyslił. 10 sekund googlowania, wrzuciłem hasło "scar micropgimenation" - szybkie trzy przykłady(ale tak jak mowie - praktycznie wszystkie zdjęcia skadś kojarzę) :

 

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum ... 16185.html

http://www.prohairclinic.com/sites/defa ... arring.jpg

http://www.losangeleshair.com/dejavu-st ... m-dolor-2/

 

 

vs:

http://www.mikrohair.pl/files/mikro10.jpg

http://www.mikrohair.pl/files/kamuflaz_blizny.jpg

http://www.mikrohair.pl/files/mikro12.jpg

http://www.mikrohair.pl/files/mikro11.jpg

http://www.mikrohair.pl/files/mikro14.jpg

 

(http://www.mikrohair.pl/?pl_galeria-zdjec,16)

 

 

Pusciłem info do klinik. Niech wiedzą, że ktoś używa ich zdjęć jako swoich, naturalnie bez ich zgody. Może to zdejmą i zamieszczą coś swojego - bo o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli chodzi o mnie to wykonywałem mikropigmentację właśnie u nich i widziałem sporo zdjęć z zabiegów na aparacie cyfrowym (kilka z nich jest właśnie na fejsie). Tutaj widać tylko blizny (no jedno z łysiną). Poza tym na stronie piszą, że współpracują z zagranicznymi klinikami. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do efektu. Patrząc na zdjęcia widać w tle ten sam gabinet w którym miałem zabieg. Więc spokojnie i bez paniki. No i ja też miałem białą kredkę na głowie

 

Co do tej kliniki http://www.losangeleshair.com/dejavu-st ... m-dolor-2/ widzę tutaj zdjęcie pochodzące z hairdirect i kilku innych ale musiałbym poszukać nazw. Blizny to raczej nie jego dzieło i wygląda na to, że je "pożyczył" Jak już tak krytykujesz gdzie jest odnośnik do zdjęcia z ostatnią blizną?

http://www.losangeleshair.com/gallery/

http://www.hairdirect.com/photos/Before ... Wayne.aspx

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzieś już wcześniej pisałem, że niestety ale nie chcę się upubliczniać. Jeżeli ciekawi cię co mam na głowie to jest to bardzo zbliżone do tej ich ostatniej fotki na fejsie tylko bez takiego trójkącika z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mnie to wykonywałem mikropigmentację właśnie u nich i widziałem sporo zdjęć z zabiegów na aparacie cyfrowym (kilka z nich jest właśnie na fejsie). Tutaj widać tylko blizny (no jedno z łysiną). Poza tym na stronie piszą, że współpracują z zagranicznymi klinikami. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do efektu. Patrząc na zdjęcia widać w tle ten sam gabinet w którym miałem zabieg. Więc spokojnie i bez paniki. No i ja też miałem białą kredkę na głowie

 

Co do tej kliniki http://www.losangeleshair.com/dejavu-st ... m-dolor-2/ widzę tutaj zdjęcie pochodzące z hairdirect i kilku innych ale musiałbym poszukać nazw. Blizny to raczej nie jego dzieło.

http://www.losangeleshair.com/gallery/

http://www.hairdirect.com/photos/Before ... Wayne.aspx

 

 

Remo, mogłeś sobie widzieć efekty nawet na kasecie VHS. Nikogo to nie interesuje. Wrzuć zdjęcia albo nie pisz nic. Podobnie nikogo nie interesuje, że współpracują z zagranicznymi klinikami(jakie i czy o tym wiedzą?), skoro wyraźnie jest napisane, że ""Wszystkie zdjęcia zmieszczone na stronie są prezentacją zabiegów wykonanych w naszej klinice. " - co nie jest prawdą.

 

To, że klinika z Los Angeles podebrała od kogoś zdjecia również - ma usprawiedliwać polski odpowiednik, który postąpił podobnie? Daruj sobie chłopie.

 

Jesteś dla mnie absolutnie niewiarygodny (zarejestrowałeś się tutaj i piszesz tylko o mikropigmentacji wykonanej w Polsce).

 

Gdzieś już wcześniej pisałem, że niestety ale nie chcę się upubliczniać. Jeżeli ciekawi cię co mam na głowie to jest to bardzo zbliżone do tej ich ostatniej fotki na fejsie tylko bez takiego trójkącika z przodu.

 

Jest zbliżone Nie ma lepszej rekomendacji, wierzę Ci na słowo!

Boże, widzisz i nie grzmisz?

 

Nie chcesz sie upubliczniać? to po co tutaj się zarejestrowałeś? Sprzedałeś news-a, że zrobiłeś to w mirkohair,że efekt jest ok - czyli jak rozumiem chcesz pomóc uzytkownikom tego forum ale zdjec juz nie wrzucisz? Naprawdę, nie osmieszaj się. Doskonale wiesz,że buzię możesz zamazać jak i całe otoczenie - chociażby w paincie - i nikt Cie nie pozna.

 

Podsumowująć, użyję starej internetowej maksymy :

 

pics or it didn't happen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie widzę powodu aby się tak stresować jak ty. Czyżbyś był z ekipy promującej BHR kosztem innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git riposta. Jestem pod wrażeniem.

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że rozmawiamy o mikropigmentacji a nie przeszczepach. Jestem zwolennikiem mikropigmentacji, która z punktu ekonomiczno - rynkowego, jest konkurencją dla przeszczepów czyli BHR. Jesli chodzi o przeszczepy, podobają mi się bardziej efekty które uzyskuje dr Poswal i to jego bym polecał - jako zwykły użytkownik forum(co nie znaczy, że BHR jest zła kliniką, bo jest bardzo dobrą).

 

Dobrze, teraz powiedz kogo Ty reprezentujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzieś już wcześniej pisałem, że niestety ale nie chcę się upubliczniać. Jeżeli ciekawi cię co mam na głowie to jest to bardzo zbliżone do tej ich ostatniej fotki na fejsie tylko bez takiego trójkącika z przodu.

 

Kolejny Pan "mam, ale nie pokażę". Tak to se możemy dyskutować.

Co prawda mnie mikropigmentacja nie interesuje, ale jeśli chodzi o przeszczepy, to właśnie w ten sposób wdepnąłem w klinikę kolasińskiego, bo uwierzyłem w "tysiące zadowolonych klientów", których nikt nie widział.

 

2 fotki, dwóch klientów, z którymi można się spotkać, to dla mnie coś 1000x bardziej wiarygodnego niż 10 tyś. zadowolonych klientów-anonimów/kapitanów Nemo.

 

Jak nie chcesz się upubliczniać, to zasłoń twarz. Żaden problem. Nikt cię nie rozpozna. Z resztą to nie jest facebook, tylko jakieś tam specjalistyczne forum dla wąskiej grupy zainteresowanych.

Tu nie wchodzi pospólstwo. Jak mówiłem znajomym (niełysiejącym), że takie forum wogóle istnieje, to się zdziwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dajcie sobie na luz panowie. Ja tu nie jestem od przekonywania i pokazywania. Idź jeden z drugim na konsultacje i dupy nie zawracaj. A jak was nie stać to już nie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tu nie jestem od przekonywania i pokazywania.

 

A właściwie to... po co tu jesteś ? Chciałbym uzyskać SZCZERĄ odpowiedź, bo mam pewne podejrzenia.

 

Idź jeden z drugim na konsultacje i dupy nie zawracaj. A jak was nie stać to już nie mój problem.

 

I co tam dostanie ? Kradzione zdjęcia i marketingowy bełkot ? Tą właśnie drogą całe tabuny ludzi już oszpeciły się u polskich chirurgów.

Tylko relacje pacjent-pacjent mają obiektywną wartość i tylko poparte zdjęciami, a nie tekstami, że jest super. To czy jest super, to sami ocenimy na podstawie zdjęć i faktów.

 

...Poza tym na stronie piszą, że współpracują z zagranicznymi klinikami. ...

 

I piszą: "Wszystkie zdjęcia zmieszczone na stronie są prezentacją zabiegów wykonanych w naszej klinice.", a zdjęcia kradzione. No chyba, że pacjenta wysyłali samolotem i robili mu łeb na raty w kilku klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie nakręcam się, ale gruntownie sprawdziłem i jestem pewien, że: Remo = Ideas

 

Pisanie pod dwoma kontami, dyskutowanie z samym sobą i oszukiwanie forumowiczów, to chyba wystarczający powód do bana.

 

To jest coś, co tutaj nie może być tolerowane. A jak się chce reprezentować jakieś studio tatuaży (co podejrzewam było celem Remo/Ideas), to trzeba to robić uczciwie, czyli otwarcie, a nie uciekać się do podstępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nakręcam się, ale gruntownie sprawdziłem i jestem pewien, że: Remo = Ideas

 

Pisanie pod dwoma kontami, dyskutowanie z samym sobą i oszukiwanie forumowiczów, to chyba wystarczający powód do bana.

 

To jest coś, co tutaj nie może być tolerowane. A jak się chce reprezentować jakieś studio tatuaży (co podejrzewam było celem Remo/Ideas), to trzeba to robić uczciwie, czyli otwarcie, a nie uciekać się do podstępu.

 

Słuszna decyzja Lion. Każdy z kapką 'mózgownicy' się domyslał . Jest jeszcze parę osób w tym temacie (choć już nie piszą ) którym przydałby się ban -ale to nie moje moje podwórko. Tylko sugeruje Zresztą, na drugim forum też jest silna reprezentacja 'polskiej mikropigmentacji' i wydaje mi się, że to są nawet te same osoby. Tematy dotyczące 'tatoo' bardzo śmierdzą, trochę tych klinik w Polsce ostatnim czasy powstało.

 

Swoją drogą, zauważycie - najprostszy schemat na swiecie. Od razu budzi podejrzenia : nowy uzytkownik, który chce sie pochwalić jakims zabiegiem, lekiem, kuracją. Praktycznie wszystkie przypadki to naciągacze, na dodatek - wyjątkowo aroganccy . Normalnie, po Bożemu, ktoś sie rejestruje, zwykle pyta o minoxa, fina, gdzie zrobić przeszczep lub czy małe zakola w wieku 2x oznaczają wianek w wieku 5x

 

PS. Aha Lion - co do słuszności Twojej decyzji o banie : możesz być raczej pewny, że to był ktoś od nich lub ciągle tutaj jest. Strona, ta galeria której postawiłem zarzuty, została wyedytowana. Wskazane zdjęcia poznikały dość szybko.

 

PS2 Warto jeszcze zwrócić uwagę jaką taktykę przybrał Remo/Ideas. "Obrzydzał" wszystkie inne metody walki z łysieniem oraz konkurencję : przeszczepy - bardzo drogie, efekt czesto słaby, mikropigmentacja zagraniczna - droga, Remo pyta o roler do mikropigmentacji - Ideas odpowiada, że to "badziew". Rollera używają polskie SecondHair i ABACOSUN. Parafrazujac Ideas-a "pokażcie mi dobry efekt po tych klinikach a postawie wam piwo". Tradycyjne podejście do walki z łysieniem, czyli różnego rodzaju kuracje - pamiętam, że dostało się Ziomowi, ogólnie za marnowanie czasu na walkę.

 

Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Forum moderowałem (nie to ale poprzednie) już w 2007 roku i odkąd pamiętam, to zawsze były 2 problemy: naganianie i trolling.

 

To pierwsze zwłaszcza, bo naganiacze byli bardzo zawzięci i wyśmiewali drogi do celu inne niż jedyne słuszne, np jedyny słuszny produkt hamujący łysienie, jedyna słuszna klinika, system włosów, peruka itp.

Jednak w obu przypadkach studiując posty danego osobnika zawsze można było zauważyć to samo - tzn. trudno było określić cel rejestracji takiej osoby na forum. Normalny człowiek zawsze jest zainteresowany swoim problemem. Nawet tacy co rezygnowali z walki, robili to często w sposób przemyślany: bo łysienie zbyt agresywne, zbyt późno się za to wzięli, żadna metoda nie jest tym czego by oczekiwali, głowę mają kształtną, itp. Odbyło się to bez trollingu, bez uogólnień w stylu "dajcie sobie wszyscy spokój, zróbcie to co ja". Po prostu świadoma, logiczna decyzja. Tak postępują normalni użytkownicy, zainteresowani są przede wszystkim własnym przypadkiem. Nie potrzebują tłumów postępujących za nimi. Nawet jeśli robi się coś grupowo, to i tak po to, żeby samodzielnie każdy miał taniej.

 

Natomiast naganiacze zainteresowani są przede wszystkim przypadkiem innych ludzi, co jest dość dziwne.

Nie ma wątpliwości, że remo/ideas nie był jedynym naganiaczem ani też, że nie tylko na tatuaże naganiają. Niemniej jednak tutaj już była wyjątkowa chamówa i widać to było jak na dłoni.

 

Mnie osobiście razi tylko jedno. Rozumiem, że te wszystkie firmy muszą zarabiać, a przecież nikt tu nie będzie nikomu przeszczepiał włosów, robił tatuaży, czy syntezował produktów do walki z łysieniem na zasadzie społeczno-forumowej samopomocy. Bo to jest realny czas i realne inwestycje, które trzeba ponieść.

Rzecz w tym, że niech to robią jawnie, niech nie podszywają się pod "zadowolonych klientów", bo to podstęp i oszustwo. Takie coś wykryte, zawsze będzie tu piętnowane i podawane do wiadomości publicznej.

 

Rozumiem też to, że polskie studia tatuaży mogą nie mieć jeszcze portfolio, bo dopiero zaczynają. Ale i na to jest sposób, można przecież zrobić taki zabieg taniej (czy początkowo za free) na zasadzie autopromocji i powiedzieć o tym wprost na forum, że to zabieg pierwszy.

Sądzę, że niejeden by się skusił jeśli oferta by była atrakcyjna, zwłaszcza że to nie chirurgia i można usunąć dość sprawnie. A forumowicze mogliby komentować czy jest dobrze, co można by zrobić lepiej.

Z tego co pamiętam, to Skald wklejał kiedyś eksperymenty BHT wykonywane przez Poswal'a, które były koszmarne. Jednak klienci dobrowolnie godzili się na nie, w zamian za późniejsze korzyści od kliniki, np kilka (tym razem już normalnych) zabiegów, na które normalnie nie byłoby ich stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, szybko sie Pani pojawiła

 

Pragnę też zaznaczyć, że nie jest to żadna z klinik na które jeden z forumowiczów się powołał, natomiast nie jest to w chwili obecnej istotne. Zapis, iż wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa pojawił się nieco później, kiedy galeria została uzupełniona naszymi fotografiami, natomiast faktem jest, że mógł wprowadzić Klientów w błąd za co przepraszam.

 

No jakto nie jest żadna na która się powołałem?

 

Przecież ta fotka, która była u Was (screen z Waszej strony) -> http://imageshack.us/f/40/bam5.jpg/

jest własnoscią dermabuetycenter z Włoch -> http://www.hairsite.com/hair-loss/forum ... 16185.html

 

 

Ta z kolei (screen z Waszej strony) -> http://imageshack.us/f/401/a4y4.jpg/ + dodany napis "copyrights"

Prohair -> http://www.prohairclinic.com/sites/defa ... arring.jpg

 

 

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią mojego poprzednika, że firmy reklamujące swoje usługi powinny otwarcie prezentować ofertę na tego typu stronach. Dlatego też korzystając z okazji chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych do nadsyłania zdjęć – do końca listopada planujemy wybrać osobę, która weźmie udział w filmie reklamowym szczegółowo przedstawiającym metodę Mikro Hair - będzie miała całkowicie bezpłatnie wykonany zabieg. Prezentacja będzie odpowiedzią na liczne zapytania Klientów o możliwość obejrzenia zabiegu na żywo.

 

Bardzo dobry pomysł - brawo dla Liona - za inspirację, i Pani - za realizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...