free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego ze nikt nigdy nie zadziałał lub sie nie odważył choćby mocno nagłośnić tego co robią producenci jest jak jest rabia nas jak mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za parę miesięcy będę miał szczegółowe wyniki RU vs Neogenic pod kątem wypadania włosów.

 

Widzę, że kilka osób napisało, że Neogenic to scam a reszta chętnie to podchwyciła. Najciekawsze, że część z nich nie używała w ogóle, inne używały miesiąc (RU zaczyna działać po roku, Neogenic musi już po tygodniu), jeszcze inne dzieliły ampułkę na 8.

 

Dla wszelkiej jasności, ja nie piszę, że Neogenic to nie jest scam - jedno wiemy na pewno - 1700 nowych włosów nikt po tym nie miał i mieć nie będzie. Natomiast jako placebo bym tego nie określał. No chyba, że jakieś 50% wypowiadających się w temacie o Neogenic obserwowało u siebie efekt placebo (raczej wątpliwe).

 

Wiem, że obecnie jest organizowane nowe zamówienie RU, więc mocno się narażę, ale przypomnę, że po RU też duża część nie widziała efektów, część widziała linienie, części twierdziła nawet, że RU niszczy linię włosów. Wiem, że poruszanie tego tematu przed nowym zamówieniem jest bardzo problematyczne, ale to niestety prawda. Wystarczy przejrzeć cały wątek o RU.

 

Niezależnie od tego czego używacie lub czego nie używacie, zalecam obiektywizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale przypomnę, że po RU też duża część nie widziała efektów, część widziała linienie, części twierdziła nawet, że RU niszczy linię włosów. Wiem, że poruszanie tego tematu przed nowym zamówieniem jest bardzo problematyczne, ale to niestety prawda. Wystarczy przejrzeć cały wątek o RU.

 

Ta, zaraz ci napiszą, że wylewasz swoje frustracje i promujesz łysych impotentów z depresją po finie.

 

Oczywiście to co napisałeś jest prawdą. Sami zainteresowani twierdzą, że Ru spowalnia jedynie wypadanie włosów (vide Lion). Zresztą udowodnienie, że coś tylko spowalnia jest praktycznie niemożliwe. Można napisać, że biotyna i keto tylko spowalniają. Vichy bym jednak nie bronił. Pamiętasz Dercos?

 

Cześć osób i tak będzie stosowało Ru z paru prostych powodów:

- nie stać ich na przeszczep (nawet w Turcji),

- nie chcą zostać "łysymi impotentami z depresją" po finie,

- bo Ru nie ma skutków ubocznych (chyba),

- bo na forum ktoś napisał, że pomaga

 

______________________________________________________________________________

Skończ spamować. Jak cie jakiś temat nie interesuje, nie używasz i nie będziesz używał, to się nie wypowiadaj.

Powiedziałeś już swoje, znamy dobrze twoje zdanie, więc nie powtarzaj go w kółko, robiąc spam. Jak będziesz sobie tu robił prywatny folwark, to następny posty albo zostaną usunięte, albo wylądują w stosownym odrębnym temacie (jeśli się na takowy nadadzą).

Ten temat powinien zostać czysty i powinny się w nim wypowiadać ludzie realnie ten środek stosujący (z powodzeniem lub nie), albo mający rzeczywiście jakieś nowe fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale przypomnę, że po RU też duża część nie widziała efektów, część widziała linienie, części twierdziła nawet, że RU niszczy linię włosów

 

A jakie efekty chcesz zobaczyć ? Jakie efekty chcesz zobaczyć po finasterydzie/dutasterydzie czy flutamidzie ?

Ludzie to stosują by zatrzymać łysienie. Jeśli nie widzisz efektów, nie masz zmian w wyglądzie, to właśnie to jest efekt.

Oczywiście w krótkoterminowym okresie lepszy jest jakiś stymulator - i tak minoxidil da ci więcej niż finasteryd, ale po 5 latach używania finasterydu będziesz miał na pewno więcej włosów niż po 5 latach używania minoxidilu.

 

Moim zdaniem najlepiej jednak do RU dołączyć właśnie jakiś stymulator i wtedy uzyskać efekt synergiczny.

To są elementarne podstawy walki z łysieniem (blokery uzupełniać stymulatorami) - np. flutamid + minox działają u większości wyraźnie lepiej niż każdy z osobna.

Na samym RU wiadomo, że nic "magicznego" nie zdziałasz, bo w tym środku nic magicznego nie ma - to tylko antyandrogen.

 

Co do neogenica to nie temat o nim. Ja nie stosuję i nie będę stosował. Opinie nie zachęcają, w reklamy nie wierzę. Ale jak tobie pomaga, to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście zaleca takową niemal każdy szanujący się chirurg. Tyle, że chirurdzy zalecają finasteryd (jedyny skuteczny lek z tych oficjalnie zatwierdzonych).

Zauważcie, że nie zalecają tak minoxidilu, choć krótkoterminowo daje on lepsze efekty, ale właśnie finasteryd.

Bo najważniejsze jest zatrzymanie łysienia, a dopiero potem odrosty czy poprawa jakości włosów. Innymi słowy: odrosty nie mają takiej wartości, jeśli cała fryzura jest nietrwała w okresie kilku lat.

Zwłaszcza dla ludzi po przeszczepie ważne jest, by łysienie przebiegało jak najwolniej, a idealnie jest by się zatrzymało całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zaraz ci napiszą, że wylewasz swoje frustracje i promujesz łysych impotentów z depresją po finie.

 

Oczywiście to co napisałeś jest prawdą. Sami zainteresowani twierdzą, że Ru spowalnia jedynie wypadanie włosów (vide Lion). Zresztą udowodnienie, że coś tylko spowalnia jest praktycznie niemożliwe. Można napisać, że biotyna i keto tylko spowalniają. Vichy bym jednak nie bronił. Pamiętasz Dercos?

 

Cześć osób i tak będzie stosowało Ru z paru prostych powodów:

- nie stać ich na przeszczep (nawet w Turcji),

- nie chcą zostać "łysymi impotentami z depresją" po finie,

- bo Ru nie ma skutków ubocznych (chyba),

- bo na forum ktoś napisał, że pomaga

 

Widzę, że znowu dyskusje rozpoczynacie... heh, WSZYSCY już znają Wasze zdanie i zrobią tak jak będą uważać.

Dla mnie teraz to już jest nabijanie postów- tylko po co?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w koło Macieja, to samo się dzieje

 

to się zaczyna robić zabawne (cały te przepychanki itd)

 

Piszę z perspektywy nowego user'a, cały wątek o RU jeszcze nie przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszczep-Turcja i co Ci z tego przeszczepu jak musisz brać fina albo duta i nie wiadomo czy zadziała przynajmniej zahamuje w tym przypadku w znacznym stopniu łysienie ,to loteria,jak nie zadziała to co? 2-3 lata i kolejny przeszczep?

 

Łysi impotenci,jak się bierze Fina zamiast Duta to nic dziwnego,ostatecznie niektórzy nie wiadomo z jakiej przyczyny polecają brać Dutasteryd codziennie...

 

bo na forum ktoś napisał,że pomaga,jak mają zdjęcia i napisane,że np Loxon wcześniej nie działał a po dodaniu RU i Minoxa widać progres,to to nie jest żadna plotka,słówka wyssane z palca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się tutaj dowiedziałem to RU blokuje DHT.

Jest jakiś booster do włosów (coś ala Minox, ale nie minox) który można stosować z RU? Coś działającego...

 

(RU zaczyna działać po roku, Neogenic musi już po tygodniu)

No gdzie masz niby info że RU działa dopiero po roku?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam już gotowe RU 5%, a dotychczas stosowałem finasteryd (ponad rok), to czy powinienem zrezygnować z fina, czy brać go jeszcze przez jakiś czas z RU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz wraz z Ru zmniejszajac dawki oraz zwiekszajac czas brania tabletek.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysi impotenci,jak się bierze Fina zamiast Duta to nic dziwnego...

 

Coś na poparcie tej tezy?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco modyfikuję postm gdyz znalazlem odpowiedzi na wiekszosc nurtujacych mnei pytan, lecz czesc ciagle pozostaje bez odpowiedzi.

 

Czy po nalozeniu RU mozna stosować rozne kosmetyki, lakiery, gumy ? czy naruszy to warstwe ru/zmniejszy efektywnosc/zmyje ? Czy można w ogole czesac wlosy po zastosowaniu ? Jak wplywa ciezki wysilek fizyczny na warstwe RU ? czy nei zmywa sie przypadkiem ona ?

 

Czy roztow RU (proszek i pojazd) powinien byc trzymany w buteleczce, w ktorej otrzymalo sie KB, czy mozna sobie przelac do czegokolwiek ? trzymam w szklanym sloiczku, albo w czyms szklanopodobnym i dlatego sie martwie

 

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytałem ze fin po 2 latach przestaje działać ponieważ skóra sie przyzwyczaja itp. mam pytanie czy tak samo dzieje sie z RU? Czy pod tym wględem ten lek jest lepszy?

 

http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=480 nawet u tego użytkownika sie to stało, że po jakims czasie efekty na finie same upadły, jest jakies wytłuamczenie czy to jest własnie to przyzwyczajenie?

 

Ps. Jest ktoś chętny do zamówienia RU?

Odsyłam do tematu: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=895]


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W czym przechowujecie rozrobione RU ? Jest jakiś flakonik specjalny polecany do tego?

 

2. Co ile batche robić żeby to było optymalne? 1 miesiąc?

 

Może ktoś się pochwali swoim sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Co ile batche robić żeby to było optymalne? 1 miesiąc?

Najlepiej robić świeże porcję, co 10 dni - wiem to od @zioma.

 

 

Chcę aplikować RU 5%, proporcje znam: 0,5g RU + 9,5g KB. Tylko nie wiem jak te KB zważyć. 9,5g KB to podbno ok. 11ml, ale wolałbym sprawdzić, tylko jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Co ile batche robić żeby to było optymalne? 1 miesiąc?

Najlepiej robić świeże porcję, co 10 dni - wiem to od @zioma.

 

 

Chcę aplikować RU 5%, proporcje znam: 0,5g RU + 9,5g KB. Tylko nie wiem jak te KB zważyć. 9,5g KB to podbno ok. 11ml, ale wolałbym sprawdzić, tylko jak?

 

hmmmmmm, może wagą? Wrzucasz pojemnik docelowy na wagę, wciskasz tara i jedziesz z koksem a raczej Ru. Do tego KB i powinno wskazywać 10g na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawie dobrze, bo o tarze zapomnialem i musiałem odejmowac

 

Jak wrzucacie RU? U mnie łyżeczka zdała egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...bardziej zaszkodzisz często wyciągając i wkładając do zamrażarki (gwałtowne zmiany temperatury). Ale używając za pojazd KB solution nie ma co się o to bać, bo robisz porcje raz na 2-6 miesięcy (ja najczęściej robiłem porcje po 50ml czyli co ok. 2mies). Co innego gdy używasz spirytus/pg wtedy świeże porcje trzeba robić zdecydowanie częściej

 

Jeżeli będziecie stosować RU w KB solution, to nie ma konieczności robienia wcierek tak często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed pierwszą aplikacją i złapałem zonka. 1ml roztworu waży u mnie 0,9g - i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czym masz problem? Skąd u Ciebie myśl, że 1ml cieczy = 1g cieczy ? Wszystko jest ok, aplikuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...