free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

leje na obszar przyległy do tego gdzie był HT i tam gdzie nachodzi na włosy natywne. zmniejszyłem dawkę i wszystko jest ok, postaram się lać na noc i sprawdze jak to wychodzi

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaburzy to kuracji? Chodzi o to by zweryfikowac wplyw RU, czy by dać odpocząć organizmowi?

 

pozdr

 

harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zaburzy to kuracji? Chodzi o to by zweryfikowac wplyw RU, czy by dać odpocząć organizmowi?

 

pozdr

 

harry

 

Zawsze jak wystąpią uboki, dobrze jest zrobić przerwę wystarczająco długą żeby pozbyć się substancji z organizmu (w przypadku RU 2-3 dni to aż nadto) i dopiero wtedy próbować innych dawek/stężeń/częstotliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca temat Ru, ale w przypadku fina, czy duta to też dobra strategia ? Z finem i teraz dutem robiłem tak, że zmniejszałem dawkę i jakiś czas jechałem na zmniejszonej. Jak uboki nie mijały to odstawiałem. Oczywiście nie były one bardzo dokuczliwe, ani groźne. W przeciwnym razie odstawiłbym natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , chce zaczac stosowac RU co do tego powinienem dołozyc , jezdze na osocze do dr Brumer a z tego co wyczytałem na forum powinienem brac bloker , w jakiej dawce i co jeszcze , Teraz stosuje AlpicortE i minox 5% czy to dobrze czy mozna z RU moze cos zmienic ? podpowiedzcie nowemu . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , chce zaczac stosowac RU co do tego powinienem dołozyc , jezdze na osocze do dr Brumer a z tego co wyczytałem na forum powinienem brac bloker , w jakiej dawce i co jeszcze , Teraz stosuje AlpicortE i minox 5% czy to dobrze czy mozna z RU moze cos zmienic ? podpowiedzcie nowemu . pozdrawiam

 

Zanim zadasz takie pytanie, poczytaj trochę forum, wszystko było wałkowane setki razy. Przeczytaj tematy które mają dużo odsłon/odpowiedzi. Poza tym zanim zaczniesz stosować substancje eksperymentalne dobrze by było gdybyś miał przynajmniej cząstkową wiedzę o ich działaniu i czego się spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego zadaje pytania ludzim ktorzy maja wiedze i doswiadczenie , a posty czytam tylko ile ludzi tyle metod , pytam zeby nie popełnic jakiegos głupstwa i mam nadzieje ze ktos mi wkoncu podpowie co z czym... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że poświęcisz na to 5-6godzini będziesz wiedział wszystko co trzeba, a tak czekasz 2 dni aż ktoś Ci odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że poświęcisz na to 5-6godzini będziesz wiedział wszystko co trzeba, a tak czekasz 2 dni aż ktoś Ci odpowie.

 

Dokładnie, a poza tym większości użytkowników po prostu męczy to samo pytanie zadawane w odstępie kilku dni. Drugą kwestią jest to, że lepiej poznać substancję zanim zacznie się cokolwiek stosować, zwłaszcza jeśli chodzi o substancje oddziałujące w jakimś stopniu na organizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem u Zioma Ru i KB , nie było mnie w domu przez 3 mce. Dopiero dzisiaj odebrałem moje zamówienie , teraz pytanie. Czy Ru i KB się jeszcze nadaje , czy mogę to wyrzucić ? Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kupiłem u Zioma Ru i KB , nie było mnie w domu przez 3 mce. Dopiero dzisiaj odebrałem moje zamówienie , teraz pytanie. Czy Ru i KB się jeszcze nadaje , czy mogę to wyrzucić ? Pozdawiam

 

3 miesiące? Przecież specjalnie było wysłane tak żebyś odebrał przed wyjazdem...

 

Szczerze mówiąc przy takich temperaturach jakie były w te wakacje i tak długi okres to nikt Ci tego nie potwierdzi jeśli nie zrobisz sobie po prostu badań laboratoryjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padła mi lodówka, i RU przechowuję w temperaturze pokojowej jakieś 2 dni? Czy nic się mu nie stanie?

 

Bez przesady 2 dni to nie jest długi okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padła mi lodówka, i RU przechowuję w temperaturze pokojowej jakieś 2 dni? Czy nic się mu nie stanie?

2 dni jest ok,ale lepiej zalatw sobie jakas lodówkę,zamrazarnik-tam powinien byc proszek,bo szkoda ryzykować dłuższego czasu poza nim w tych upalach...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko juz dzisiaj na noc zamroże. Jakichś upałów tez juz u mnie nie ma - w pokoju nie mam więcej niż 20 stopni wiec mam nadzieję że nic się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko juz dzisiaj na noc zamroże. Jakichś upałów tez juz u mnie nie ma - w pokoju nie mam więcej niż 20 stopni wiec mam nadzieję że nic się nie stało.

 

No to git, na pewno nic sie nie stalo i jest ok


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przeczytałem już cały temat i niestety dalej mam wątpliwości, może zwyczajnie wolę się upewnić 2 razy przed rozpoczęciem leczenia. Leciałem na Loxonie 5% przez około rok, czasami miałem przerwy po 2tyg między opakowaniami ale widziałem poprawę po tym czasie, po odstawieniu nie zaczęło nic drastycznie się sypać ale no łysienie leci dalej, powoli ale leci. Póki co mam 19lat i same zakola, dość spore. DO RZECZY, bo to temat o RU.. Chciałbym RU wymieszać z loxonem 5% i nadal nie rozumiem jak to należy zrobić. Zakupiłbym 5g RU, 110ml kb sol(obie rzeczy ze sklepu zioma) i loxon 5% (1 opakowanie-50ml). Teraz zupełnie nie wiem jak to wszystko połączyć. Mam pobieżne informacje po przeczytaniu tematu lecz nie chcę popełnić jakiegoś błędu przy mieszaniu bo wiadomo-kasa w błoto. Pomoże ktoś? Było by super jakby ktoś krok po kroku wyjaśnił jak to zmieszać z loxonem wraz z proporcjami. Nie chcę żeby wyglądało to tak, że idę na łatwizne czy coś, zwyczajnie nie chcę niczego spieprzyć przy mieszance. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KB sol Ci nie potrzeba, jak mieszasz z loxonem. Jestem słaby z chemii, więc nie wytłumaczę Ci może zbyt profesjonalnie, ale myślę że będziesz wiedział. Musisz mieć małą wagę elektroniczną. Można chyba na allegro kupić za jakieś 20,30 pln. Ona jest potrzebna, gdyż stosujemy proporcje wagowe. Chcąc zrobić 5 % Ru w loxonie, spadnie Ci delikatnie stężenie minoxa, ale to nie powinno nic szkodzić. Zatem ważysz proszek Ru, tak żeby uzyskać 5 części i w drugim pojemniczku ważysz loxon 95 części, np. 5g i 95g. Raczej rób porcje na miesiąc. Taką ilość podałem dla przykładu. No i potem to łączysz i mieszasz, aż się rozpuści idealnie cały proszek.

Proszę bardziej ogarniętych w temacie kolegów o ewentualne uzupełnienie mojej instrukcji lub skorygowanie jeśli jest błędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zrobić tak, że jak kupie loxon 5%(pudelko ma 60ml) to 30ml loxonu do osobnej fiolki i 1.5g RU, tak? i to mieszam i mam porcje 30x1ml. Czy stosować więcej niż 1ml dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to lepiej jakbym rano dawał sam loxon a wieczorem loxon+RU bo podobno nocą lepiej się to wszystko wchłania. Ale to nie jest tak, że RU powinno działać cały czas? Jeszcze inne rozwiązanie to umyć głowę, po godzince dać sam loxon i jakieś 4h później loxon+RU. Tak nie byłoby lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem, że stosowanie Ru na noc może powodować minimalnie większe ryzyko uboków. Napisał to ktoś kiedyś na tym forum i nie wiem czy to realne ryzyko, czy teoretyczne. Osobiście jestem wrażliwy na leki, więc dmucham na zimne i innym też sugeruję, żeby stosowali kurację najbezpieczniej jak się da. Część osób używa jednak na noc, więc myślę że możesz spróbować. Czy się lepiej wchłania, tego nie wiem. Ru powinno działać cały czas, to prawda, ale używając loxonu przecież go nie zmywasz. Jest to ten sam pojazd, więc nie ma co się przejmować, nie zaburza znacząco działania. Masując zbierzesz trochę Ru na palcach, ale wiadomo że nie będą to jakieś wielkie ilości. Aplikacja z przerwą 4h raczej nie ma sensu, bo minoxidil krótko działa i w efekcie będziesz miał długie dobowe przerwy w kuracji nim, a to często powoduje słabe efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za te rady, na pewno się przydadzą. Zrobię tak, że od poniedziałku zacznę kuracje samym loxonem 5%, po jakichś 2-3 tygodniach zrobię mieszankę loxon 5%+RU i będę rano dawał (godzinkę po umyciu głowy) 1ml loxon+RU a na noc 1ml samego loxonu. Zrobię zdjęcia przed kuracją i po 3msc do porównania zrobię nowe zdjęcia i zobaczę czy coś pomaga i opiszę to. Jakby były jeszcze jakieś rady czy coś do tego dodać to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okej, dzięki za te rady, na pewno się przydadzą. Zrobię tak, że od poniedziałku zacznę kuracje samym loxonem 5%, po jakichś 2-3 tygodniach zrobię mieszankę loxon 5%+RU i będę rano dawał (godzinkę po umyciu głowy) 1ml loxon+RU a na noc 1ml samego loxonu. Zrobię zdjęcia przed kuracją i po 3msc do porównania zrobię nowe zdjęcia i zobaczę czy coś pomaga i opiszę to. Jakby były jeszcze jakieś rady czy coś do tego dodać to piszcie.

 

Plan jest dobry. Ale nie ma sensu rozdzielać aplikację RU i minoksa (zwłaszcza w loxonie). Użyta baza nadaje się idealnie do rozpuszczenia RU, druga kwestia że będzie to oszczędność czasu. Więc rozpuść RU w loxonie (porcje rób jak najczęściej, rozsądnie będzie co 7-10dni), tak przygotowaną mieszankę stosuj rano. Natomiast wieczorem stosuj sam loxon.

 

Odnośnie rad do kuracji to załóż własny watek, najlepiej zanim cokolwiek zaczniesz i napisz własne plany, tam na pewno część użytkowników Ci doradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...