free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Planowanie przeszczepu włosów - prośba o rady

Rekomendowane odpowiedzi

I po co już to - czy wy się dobrze czujecie?

Zapytałem, bo chciałem dowiedzieć się co miałeś na myśli. Teraz już wiem i zgodzę się z Twoją opinią. Chociaż nikt nie zabroni bogatemu zrobić HT. Najwyżej straci pieniądze i czas... i ogoli się na łyso.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie przestanie po 2 latach? Co wy sie dobrze czujecie? Bedac na tym forum albo podejmujesz sie stalej kuracji na amen, po jej odstawieniu zegnacie sie z wlosami w blyskawicznym tempie albo wychodzicie z tego forum/wylogowujecie sie i zapominacie ze istnieje skoro nie chcecie nic stosowac i pogodzic sie z losem.

Piszac w kwestii swoich wlosow, nie biorac pod uwage mikropigmentacji, systemow, ht ktore przy nw6 szkoda robic bez kuracji itd...

 

kuracja stala na amen no to gratuluje!!

to co te forum jest tylko dla tych co faszeruja sie chemia??

ja robilem ht,za 2 miesiace robie drugie podejscie..i nigdy w zyciu nie wezme zadnej chemi!!

ale tez nie potepiam tych co biora..kazdy ma swoj rozum,i wie co robi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel dobrze napisał o chuj sie plujecie?

 

A rób sobie i 2000 ht jak chcesz, nie będziesz tego powstrzymywał to i tak będziesz robił kolejne i kolejne, jak już planujesz 2


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel dobrze napisał o chuj sie plujecie?

 

A rób sobie i 2000 ht jak chcesz, nie będziesz tego powstrzymywał to i tak będziesz robił kolejne i kolejne, jak już planujesz 2

 

moze i w twoim przypadku tak jest..to zal mi ciebie..ja robie 2 ht,i ma tym koniec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź ty widzę, durny jesteś, że nie odpisze tu więcej.

 

Na 2 ht możesz sobie skończyć, ale z tym stanem za 10 lat to będziesz miał tylko włosy po HT a reszte to łyse kolano

 

elo


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idź ty widzę, durny jesteś, że nie odpisze tu więcej.

 

Na 2 ht możesz sobie skończyć, ale z tym stanem za 10 lat to będziesz miał tylko włosy po HT a reszte to łyse kolano

 

elo

 

durny to cie zrobil!!!

co ty mozesz wiedziec o moim wypadaniu wlosow..?jak lysial moj dziadek,ojciec i tak dalej..?

no,ale gadaj z glupim to cie osra!!!

narazie.bo widze ze jestes wszechwiedzacy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co za bzdury!! Czyli Sadzicie, że można leciec na chemii 30 lat albo i 40?? bo przeciez jak zacznie ktoś brać chemie w wieku 25 lat , to do tej 70tki , troche drogi jest .... chemia to nie LEK a tylko bloker ,czyli mydlenie oczu.. oszukiwanie siebie , że jest ok..

Bo z tego co wiem, to po kilku latach pasuje odstawić i w tedy jest sie w dupie..

Więc lepiej mieć realne spojrzenie na postępowanie "problemu" i przede wszystkim czas, niż odstawić nagle chemie i w 2 miesiące z czupryny robi sie kolano.

nawet przy NW5 NW6 jak posadzisz te 5500- 6000tyś to będzie lepszy efekt niz swięcąca glaca. Golisz sie w miare krótko i jest ok. Bo przy dużym ubytku nie ma szans niestety , żeby uzuskać szczote, bo donoru nie wystarczy i nie ważne czy to Bisienga , Ferudni , Maral , Koray czy mistrz patelni Kolasiński..

Przy duzym NW , zabieg to kompromis a nie powrót to lat gimnazjum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co za bzdury!! Czyli Sadzicie, że można leciec na chemii 30 lat albo i 40?? bo przeciez jak zacznie ktoś brać chemie w wieku 25 lat , to do tej 70tki , troche drogi jest .... chemia to nie LEK a tylko bloker ,czyli mydlenie oczu.. oszukiwanie siebie , że jest ok..

Bo z tego co wiem, to po kilku latach pasuje odstawić i w tedy jest sie w dupie..

Więc lepiej mieć realne spojrzenie na postępowanie "problemu" i przede wszystkim czas, niż odstawić nagle chemie i w 2 miesiące z czupryny robi sie kolano.

nawet przy NW5 NW6 jak posadzisz te 5500- 6000tyś to będzie lepszy efekt niz swięcąca glaca. Golisz sie w miare krótko i jest ok. Bo przy dużym ubytku nie ma szans niestety , żeby uzuskać szczote, bo donoru nie wystarczy i nie ważne czy to Bisienga , Ferudni , Maral , Koray czy mistrz patelni Kolasiński..

Przy duzym NW , zabieg to kompromis a nie powrót to lat gimnazjum.

Ale co za problem widzisz w uzywaniu chemii do konca zycia? To jak mycie zebow. Po za tym zaloze sie, ze jak wejdzie CB do aptek to sam bedziesz stal po recepty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna kwestia brać "blokery" zewnętrznie a inna wewnętrznie

 

fin i dut to leki steroidowe z pewnością nie obojętne dla pewnych organów w organizmie człowieka, jechanie na tych lekach np. po 10 lat bez przerwy z pewnością dobre dla człowieka nie jest jeżeli chodzi o zdrowie.

 

A co do CB w aptekach, to za nim lek zostanie dopuszczony to przechodzi w chuj procedur latami za nim łaskawa FDA zaakceptuje


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inna kwestia brać "blokery" zewnętrznie a inna wewnętrznie

 

fin i dut to leki steroidowe z pewnością nie obojętne dla pewnych organów w organizmie człowieka, jechanie na tych lekach np. po 10 lat bez przerwy z pewnością dobre dla człowieka nie jest jeżeli chodzi o zdrowie.

 

A co do CB w aptekach, to za nim lek zostanie dopuszczony to przechodzi w chuj procedur latami za nim łaskawa FDA zaakceptuje

Zgadzam się.

 

-- 29 cze 2016, 11:48 --

 

Inna kwestia brać "blokery" zewnętrznie a inna wewnętrznie

 

fin i dut to leki steroidowe z pewnością nie obojętne dla pewnych organów w organizmie człowieka, jechanie na tych lekach np. po 10 lat bez przerwy z pewnością dobre dla człowieka nie jest jeżeli chodzi o zdrowie.

 

A co do CB w aptekach, to za nim lek zostanie dopuszczony to przechodzi w chuj procedur latami za nim łaskawa FDA zaakceptuje

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inna kwestia brać "blokery" zewnętrznie a inna wewnętrznie

 

fin i dut to leki steroidowe z pewnością nie obojętne dla pewnych organów w organizmie człowieka, jechanie na tych lekach np. po 10 lat bez przerwy z pewnością dobre dla człowieka nie jest jeżeli chodzi o zdrowie.

 

A co do CB w aptekach, to za nim lek zostanie dopuszczony to przechodzi w chuj procedur latami za nim łaskawa FDA zaakceptuje

 

No przyznaje racje, ponieważ miałem na myśli blokery wewnętrzne..

 

A tak apropo blokerów zewnętrznych , to jakie są godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inna kwestia brać "blokery" zewnętrznie a inna wewnętrznie

 

fin i dut to leki steroidowe z pewnością nie obojętne dla pewnych organów w organizmie człowieka, jechanie na tych lekach np. po 10 lat bez przerwy z pewnością dobre dla człowieka nie jest jeżeli chodzi o zdrowie.

 

A co do CB w aptekach, to za nim lek zostanie dopuszczony to przechodzi w chuj procedur latami za nim łaskawa FDA zaakceptuje

 

A tak apropo blokerów zewnętrznych , to jakie są godne polecenia?

 

Jeśli piszecie o blokerach i FDA, to tylko wewenętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że zewnętrzne są nie skuteczne? bo nie rozumiem

Nie ma oficjalnych zewnętrznych blokerów zaakceptowanych przez FDA. Jeśli są to eksperymentalne np Ru, które:

- stosuje garstka osób (biorąc pod uwage grupe łysiejących)

- ostatecznie substancja stosowana zewnętrznie i tak dostaje się w jakims % do krwiobiegu powodując skutki uboczne (ja mam).

Można zmiejszać dawke, zmiejszając przy tym skuteczność.

Być może bedziesz szczęsciarzem i bedze działać bez SU, przynajmniej tych odczuwalnych. Poniewaz nie ma oficjalnych badań uzywanie tego

przez dziesięciolecia może być formą szaleństwa. O ile wogóle będzie dostępne na 'czarnym rynku' tak długo.

Można się też łudzić, że 'za rok coś wyjdzie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że zewnętrzne są nie skuteczne? bo nie rozumiem

Nie ma oficjalnych zewnętrznych blokerów zaakceptowanych przez FDA. Jeśli są to eksperymentalne np Ru, które:

- stosuje garstka osób (biorąc pod uwage grupe łysiejących)

- ostatecznie substancja stosowana zewnętrznie i tak dostaje się w jakims % do krwiobiegu powodując skutki uboczne (ja mam).

Można zmiejszać dawke, zmiejszając przy tym skuteczność.

Być może bedziesz szczęsciarzem i bedze działać bez SU, przynajmniej tych odczuwalnych. Poniewaz nie ma oficjalnych badań uzywanie tego

przez dziesięciolecia może być formą szaleństwa. O ile wogóle będzie dostępne na 'czarnym rynku' tak długo.

Można się też łudzić, że 'za rok coś wyjdzie'.

CB jest juz w drugiej fazie badań co oznacza, że jest bezpieczne. I to najprawdopodobniej działa tylko ze przy duzej ilości co obecnie jest za DROGIE. Trzeba czekac do 2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale chyba już inna to jest perspektywa, że do 2021 brać Ru/fin/dut (wybierz sobie) i wtedy przerzucić się na CB.

I odchodzą wtedy kwestia, że ooo nie będę się chemią ładował wewnetrzną, bo to nie ma sensu wolę wyłysieć.

A jak ktoś bierze RU to nie wiadomo czy to działa czy nie. Można spekulować.

 

Także to już jest jakieś mini światełko w tunelu. Że np. 4 lata brania fina/duta/ru (oczywiście patrzenie czy przy braniu ru sie nie poglebia stan) i potem przeskoczyć na CB, które niby takie cudne


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale chyba już inna to jest perspektywa, że do 2021 brać Ru/fin/dut (wybierz sobie) i wtedy przerzucić się na CB.

I odchodzą wtedy kwestia, że ooo nie będę się chemią ładował wewnetrzną, bo to nie ma sensu wolę wyłysieć.

A jak ktoś bierze RU to nie wiadomo czy to działa czy nie. Można spekulować.

 

Także to już jest jakieś mini światełko w tunelu. Że np. 4 lata brania fina/duta/ru (oczywiście patrzenie czy przy braniu ru sie nie poglebia stan) i potem przeskoczyć na CB, które niby takie cudne

 

CB mozna juz dostac od kilku dobrych lat. Teraz jest z pewnoscia juz dobre i z fazy II. Wczesniej(w przeszlosc 3-4 lata kiedy stosowalem jeszcze faze I) , to proszek sie nie mogl nawet w spirycie rozpuscic i trzeba bylo go podgrzewac gotujac na wodzie w specjalnym naczyniu po dodaniu do proszku pg!

To byly czasy

 

Teraz jest wiele historii gdzie 2% CB(przewaznie uzywa sie 20-25mg dziennie) utrzymuje ladnie wlosy na miejscu - nie mowie tu o agresywnym lysieniu bo tu czesto wszystko zawodzi...

 

Wiadomo, ze jeszcze pojazd jest niepewny i to 20-25mg to minimum na ktore mozna sobie pozwolic wzgledem efekt-koszta. W badaniach niby jest 5% i nie jestem pewny czy czasami nie 2x dziennie. Dla portfela bylo by to zabojcze nie radze sie nikogo na razie tego podejmowac,chyba ze jestes milionerem, lub wygrales w lotto:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej jest to obiecujące i jest jakaś perspektywa paroletnie. Teraz fin (na przykład), a potem przesiąść się na CB.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej nieobecnosci spowodowanej praca i szkołą mam chwile czasu by znowu powalczyc o moje kudły a raczej kudełka. Patrząc na zdjęcia sprzed 2 lat i na obecny stan mysle,ze duzo nie stracilem wlosow wiec,moze az tak szybko nie lysieje?

 

Kogo w miare taniego oraz dobrego byście polecili mi z Turcji ? (około 1euro za graft)

Łudziłem się,że ten MedMedix czy jak to tam okaże się Polskim zbawcą patrząc na łysych, były już dwie osoby z forum co odważyły się tam robić ale słuch po nich zaginąl, dlaczego ?!?!?!

 

Mój stan obecny przedstawie na zdjęciach, pisząc do chirurgów z Turcji musze pisać po Angielsku czy mogę śmiało po Polsku ?

 

Pozdrawiam

 

Ps ile graftów poprawi moją sytuację ? Nie interesują mnie zakola co drugi moj znajomy ma więc rybka zagęszczenie środka i jak widać jeszcze tył mi się przerzedza ale obcinam się wysoko na jedynkę i tego nie widać

20161102_192158.thumb.jpg.d3a954d4138a94e769ef0a4da8aba77d.jpg

20161102_192238.thumb.jpg.811337f6afa58e414ad2f9cd99e29272.jpg

20161102_192349.thumb.jpg.699a1d28817be07ab4fa8ccddf7d2c43.jpg

20161102_192442.thumb.jpg.0fc2cb489b9c1d3ad5a8548c3b3bd3a6.jpg

20161102_192452.thumb.jpg.b3026ce67a0feaaf82f395594fcb8c71.jpg

20161102_192454.thumb.jpg.d9cde2c4763b1b241f873e6075cf7eaf.jpg

20161102_192456.thumb.jpg.531d4bf5f09216c47676c312950c078f.jpg

20161102_192519.thumb.jpg.65cb7ba11ed68e1bf5ddd403707e7fa7.jpg

20161102_192522.thumb.jpg.8817f0fa072bcc240776fbabf2c1587e.jpg

20161102_192525.thumb.jpg.d154627ce53a0f634a54f87a8a89f645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już tak chcesz zagęścic to myśle, że góra 2000.. większa ilośc mogłaby naruszyć pierwotne włosy.

Poza tym, wydaje mi się, że powinieneś się szykować na wojne z łysieniem bo to idzie na NW6, dlatego szanuj donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj staruszek ma NW5-NW6 i mysle ze tak to tez bedzie u mnie wygladalo. Co do donoru kolego,to masz racje,ze trzeba szanowac dlatego odpuszczam zakola na amen chce tylko zagęścić środek,bo ta mam ładne prześwity,ale cholera nie wiem jeszcze gdzie... mysle nad ta Turcja,ale strach tam samemu leciec nie ukrywam,nie ma jakiejś kliniki w Eurpoie w podobnej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geny są pojebane, największa dziwka świata

 

U mnie najstarszy brat ma NW0, drugi już ma dobre NW3-4, Trzeci ma NW0 i ja mam NW2.

 

Poszło co po drugim, ŻAL W CHUJ

 

A Ojciec 60 lat i włosy może ma NW1, 1,5 - Czyli w tym wieku to jest chuj, nic. U mnie to mamusia zmieszała "złe" geny, od ojca strony wszyscy gęste czupryny w wieku "podstarzałym" a od matki łysole same.

Ale kurwa, że poszło co po drugim to jest pojebane na nas 4. Nie ma sprawiedliwości na tym zapizdziałym świecie !!!!!!!


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... i łysole zamiast zbierać na auto/mieszkanie/wycieczki itp to zbieraja na wlosy a tamci maja wlosy i hajs.

 

Wyslalem zapytania do:

dr. Serkan Aygin

Dr. Maral

GetFue

klinika na Węgrzech

i MdMedix czy jakos tak

 

przedstawie co mi zaoferowali oraz za jaką kwotę,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...