free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Planowanie przeszczepu włosów - prośba o rady

Rekomendowane odpowiedzi

ja uważam, że powinieneś najpierw brać dutasteryd raz na 2 dni nie ma w ulotce żadnych uwag aby coś złego powodował związane z twoją chorobą, a właśnie na koronie powinneneś mieć odrost i napewno zatrzymanie łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kuracji nie ma sensu ht, ale kazdy ma inne podejscie i myslenie.

 

Pisalem w innych watkach dlaczego- nawet jak potrafisz wydac 200 tys i przeszczepic wlosy z calego ciala to i tak nie uzyskasz efektu z ktorego bedziesz zadowolony.Poza tym ilu ludzi stac na wydanie takiej kwoty? 1 na kilka tysiecy. Dlaczego ludzie na calym swiecie lecza to lysienie i robia ht? Dobrym przykladem tutaj jest Majette, zrobil dawnooo temu ht i dlugo reszte swoich wlosow utrzymuje dzieki kuracji.

 

Coz, myslisz, ze komukolwiek usmiecha sie branie minoxa , fina. duta czy czegokolwiek?

Moim zdaniem zrobisz ht i za 2 lata bedziesz robil kolejne, bo juz nie bedzie odwrotu. Znajac zycie, pewnie zaczniesz tez lykac fina i jeszcze wcierac rozne wcierki, plujac sobie w brode dlaczego nie zrobiles tego wczesniej. Nikt tu do niczego nie namawia, czekales 2 lata z decyzja to lepiej byc pewnym niz cos zrobic byle zrobic. Raz, ze to Polska a dwa nie masz w ogole planu na dalsze lysienie.

Ogolnie lysienie to ciezki temat i tez nie jestem zadowolony, ze musze brac co biore, ale z tym ciezko sie to utrzymuje, juz dawno bez tej chemii bylbym lysy i jestem o tym przekonany.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak to jest z bliznami po Fue ? nadal po przeszczepie chcialbym obcinać się dluzej góra a na zero boki i tyl... czy blizny po fue będą widoczne ? po jakim czasie mozna zrobic mikropigmentacje ? i ladnie to zakrywa czy nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
koledzy jak to jest z bliznami po Fue ? nadal po przeszczepie chcialbym obcinać się dluzej góra a na zero boki i tyl... czy blizny po fue będą widoczne ? po jakim czasie mozna zrobic mikropigmentacje ? i ladnie to zakrywa czy nic ?

 

według mnie wszystko zależy od donoru, ilości pobranych graftów i "jakości" pobrania. Jak masz słaby donor, zostanie pobrana duża ilość graftów i zrobi to osoba, która ma słabe umiejętności to przy goleniu włosów na 0,5-1 mm będzie to widać.

Mikropigmentacja nie jest idealnym rozwiązaniem - dobrze wygląda przy długości włosa 0-0,5 (max) przy dłuższych widać sporą różnicę. Według mnie boki i tył to minimum 0,5 roku - aż do momentu wygojenia i zabliźnienia miejsca pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych blizn.

 

Blizny są zawsze. Tylko czasem bardziej widoczne, a czasem mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na mikropigmetacje przed/po gdy pacjenci mieli robiony przeszczep ta druga metada (fut? wyciety pasek skory) to ladnie mikropigmentacja ukrywa ta duza blizne,wiec pojedyncze kropki rozsiane po calym tyle mysle ze bedzie jeszcze latwiej w dodatku 1500 ich tylko... narazie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.haartransplantation-tuerkei.com/envira/4430-grafts czy to jest możliwe by łysy blondyn z taką ilością graftow dla mnie mało jak na taki obszar miał taki kozak efekt czy coś sypie na głowę dla gęstości i tak pod publiczne zdjęcia dla reklamy?

 

A dlaczego niby miałoby to być niemożliwe ? - to w końcu prawie 4,5kgr zakładając że wszystkie się dobrze przyjęły i w większości były np 3-włosowe. Zobacz sobie np. co potrafi klinika Hasson&Wong i jakie efekty są u wielu pacjentów.

Poza tym on może dodatkowo leczy to w jakiś sposób który mu bardzo pomaga dodatkowo poprawiając efekty, a o prócz tego to zauważ że jego długość włosów w jego przypadku zapewne też robi swoje i maskuje ew. czy nawet faktyczne przerzedzenia.

Ale fakt blondynowi jest potrzebne ponad przeciętne szczęście i fuks wielki jeśli o HT idzie.

 

Do tego każdy lekarz od HT powie że lepiej i wygodniej jest sadzić grafty na kompletnej łysinie niż pomiędzy istniejącymi jeszcze włosami, co w przypadku mega umiejętności gęstego sadzenia daje spektakularne efekty jeśli mowa o syt. ''przed'' i ''po''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale linie już miał zrobioną dlatego wystarczyło, pozatym nie był całkiem łysy tylko coś między norwood 5, a 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu fryzura robi swoje.... jak by mial wlosy krutkie to by juz tak super to nie wyglondlo...obszar na ktory wlosy byly sadzone jest zakryty wlosami z linie i po bokach ....ale efekt super na dodatek moze sypnoc jakimys micrwluknami jak by byly przeswity na codzien ....

 

-- 09 sty 2017, 9:52 --

 

klekoo91 ...jak juz sie napaliles na HT to lec do marala zrob obszar z ktorym masz problem dopytaj sie doktorka ile graftow tobie zostanie na drugie HT.....i ciesz sie wlosami przez nastepne kilka lat ...a potem bedziesz musal juz ostro kombiniwac....mysle ze mikro wlukna bedziesz musal miec w lazience .....ale odpusc sobie HT w PL

 

-- 09 sty 2017, 9:58 --

 

linie i gore i tak bedziesz musal wczesniej czy puzniej zrobic wiec grafty nie beda stracone.....a wydaje mi sie ze za pare lat mozesz byc w podobnej sytuaci jak przeomx... jesli mowisz ze nie mozesz brac zadnych finow,....to jest to teraz jedyna szansa zeby jeszcze przez chwile pochodzic z wlosami na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za kazdy post za każda radę...

 

Wiem koledzy ze lepiej było by ruszyc do Turcji, chyba nie było na forum ani jednego zabiegu który by się nie udał. Super efekty są aż chce się tam ruszyć nawet dzisiaj, ale niestety mnie na to nie stac. Moim priorytetem jest szkoła, a pracując za najnizsza krajowa to ciezko oplacic i szkole i swoje wydatki i jeszcze zaoszczedzic na przeszczep. Mam oszczednosci plus mały kredyt 8 tysiecy zlotych, a więc nie wystarczy mi na Turcje jeszcze odjąć bilety to już wgl... Jak wiecie od 2 lat waham sie czy zrobic czy nie,ale jednak im mniej włosow tym większa ochota to zrobic. Od paru miesiecy koresponduje z Md Medmix... Ocenili mi środek sam środek na 1500 graftów.. cholera mi sie wydaje ze malo, piszac do Tureckich specjalistow to krzyczeli mi 3000 graftow,ale fakt tam pisalem o calosc a nie o sam srodek.

 

Moze jak skoncze szkole, mgr juz mam teraz szkola jezykow obcych, to moze uda mi sie wyjechac do Wwa/Poznania itp itd znajde lepsza prace a więc zaoszczedze i rusze do Turcji na kolejny przeszczep ale taki juz potężny

 

Wiem,ze duzo pisze wiem ze duzo wstawiam zdjęć ale w przyszlosci jak mam nadzieje przeszczep bedzie udany komus latwiej bedzie podjac decyzje na moim przykladzie. Mysle ze moim problemem jest ten pierdzielony rzadki srodek. Jezyk jako tako mam boki i tyl tez (chyba )

 

W Md Medix chyba maja duzo chetnych.. pare dni temu dali mi datę przeszczepu 3 lutego bodajże a teraz juz poczatek marca.. a minelo tylko kilka dni...

 

Wlosy przeszczepione rosną do 3 miesiecy a pozniej wypadaja ? po 3 miesiacach rosna juz na stale ? dopiero po roku jest w 100% to co mialo urosnąć ?

 

 

Ps pozwolilem jeszcze dodac takie porownanie... chyba az tak szybko mi nie leca wlosy. Wiem,ze ciezoko tak miarodajnie, dokladnie porownac bo to zalezy od swiatla od dlugosci wlosow... dlugosci wszystkich nie znam,ale jezeli chodzi o swiatlo to mysle ze te najnowsze byly robione z najlepszym oswietleniem.

1-1.thumb.jpg.ba24bfc2f8425090c927bbbd62636e54.jpg

2-2.thumb.jpg.2c135d0a5ef7cce8153efcb3cbef3c5a.jpg

3-3.thumb.jpg.165afa5196540cd0dbea712530080eef.jpg

4-4.thumb.jpg.a361388075283798dd839df960cc4469.jpg

5-5.thumb.jpg.c5691c9680bc8699dd375ece35330079.jpg

6-6.thumb.jpg.f03c7f292d6cff279b8b0afdfd1e0ab2.jpg

7-7.thumb.jpg.706dcf72e2c8c8002c62972707559894.jpg

8-8.thumb.jpg.6a3b52fba15088c2823a9fc6c2e39779.jpg

9-9.thumb.jpg.b4f5f149b1f2eafe396e067ede4993d7.jpg

10-10.jpg.617c0c58aee9710af0b4dfdc9bcf0195.jpg

1843550501_porownanie22listopad2014.jpg.be1353cfc6187ce7554ad8dc402a0882.jpg

198746263_porownaniegrudzien2015.thumb.jpg.70d4daaf25f64343234af7e7385c2ccc.jpg

271651262_porownaniestyczen2017.thumb.jpg.2a4a05b7336caacbac42909fe56e5ddb.jpg

407097789_porrownaniestyczen2017.thumb.jpg.5ae3dc279f553741651a8904b96d50c1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez kuracji wiesz jak wyglada kazda sytuacja. Dopiero teraz odwazylbym sie zrobic ht bedac na obecnej kuracji, ale nie zamierzam stosowac duta latami stad wciaz sie waham mimo, ze lepszego zatrzymania nie mialem nigdy.

Zrobisz ht i lysienie postapi, bedziesz potrzebowal kolejne. Do tego chcesz robic w Pl.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, biorę pod uwagę ze moje łysienie postapi niestety. Idę w stronę mojego ojca identycznie łysieje jak on... ma włosy po całości ale tak mało ze nie można by z tego stworzyć fryzurki. Myślę by zrobić teraz te 1500 po środku o ile wystarczy taką małą ilość do poprawy. Patrząc na zdjecia aż tak szybko nie łysieje to może ale to może kolejny zabieg będzie konieczny za 3-4 lata mam nadzieje ze uzbieram na Turcję zrobię z 3500 graftow (środek i język bez zakoli) i pozbęde się problemu na dobre. Wiem ze fin działa pomaga odrost jest ale jak się go przestanie brać to poleci wszystko dlatego dla mnie to błędne koło plus trujemy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawssze fina czy duta pozniej mozesz zastapic ru czy cb. Niestety walka z lysieniem nie nalezy do przyjemnych i trzeba sie "truc" , zeby utrzymac te cholerne wlosy. Najlepiej bylo by sie pogodzic z przegrana, ale jakos nie potrafie- ten kto potrafi to szacun, jezeli rownie jest zadowolony i pogodzny z tym faktem lysiny.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chce się pogodzić... nawet chce zrobić to jak najmniejszym i najtańszym kosztem włosów. Tył mi też idzie powoli to zrobię tak mikropigmentacje, ważne bym miał środek i język bez zakoli... nawet jak ten środek będzie wąski i trochę z boku pójdzie to i tam zrobię mikropigmentacje. Dużo u mnie osób na uczelni ma takie fryzurki, bardzo wysoko wygolone boki i tyl tylko wąski pasek u góry i na bok. Dzięki tej modzie i mikropigmentacji można taką fryzurke stworzyć. Nie będę walczył o zakola czy tyl.... zakola dużo facetów ma a tyl zrobię mikro i będzie gIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie chce się pogodzić... nawet chce zrobić to jak najmniejszym i najtańszym kosztem włosów. Tył mi też idzie powoli to zrobię tak mikropigmentacje, ważne bym miał środek i język bez zakoli... nawet jak ten środek będzie wąski i trochę z boku pójdzie to i tam zrobię mikropigmentacje. Dużo u mnie osób na uczelni ma takie fryzurki, bardzo wysoko wygolone boki i tyl tylko wąski pasek u góry i na bok. Dzięki tej modzie i mikropigmentacji można taką fryzurke stworzyć. Nie będę walczył o zakola czy tyl.... zakola dużo facetów ma a tyl zrobię mikro i będzie gIT.

 

Miałem się już odnośnie polskich klinik nie udzielać, ale grzecznie Ci wskaże żebyś sobie darował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem w mega dołku. .. mam im do dzisiaj przesłać 10% zaliczki... kurcze a jak mi nic nie da te 1500 graftow? Tylko wwale w Błoto hajs.. a ja nowobogacki nie jestem liczę się z każdym groszem... koleżanki mówią nie obcinaj się na lyso nie jest źle. . Ale jak to nie jest toc mam lustro zdjęcia... jak mi pomoże 1500 graftow to na ile? Rok dwa piec? Jak już zacznę przeszczep to jeszcze z drugi trzeci pewnie mnie czeka... mega w dołku jestem... matula nie rób przeszczepu ale na lyso nie chce bym się scinam... jednym 4000 graftow mega pomaga drugim gowno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie chce się pogodzić... nawet chce zrobić to jak najmniejszym i najtańszym kosztem włosów. Tył mi też idzie powoli to zrobię tak mikropigmentacje, ważne bym miał środek i język bez zakoli... nawet jak ten środek będzie wąski i trochę z boku pójdzie to i tam zrobię mikropigmentacje. Dużo u mnie osób na uczelni ma takie fryzurki, bardzo wysoko wygolone boki i tyl tylko wąski pasek u góry i na bok. Dzięki tej modzie i mikropigmentacji można taką fryzurke stworzyć. Nie będę walczył o zakola czy tyl.... zakola dużo facetów ma a tyl zrobię mikro i będzie gIT.

Moda ma to do siebie ze szybko sie zmienia zastanów sie czy np w wieku 40 lat tez masz zamiar sie tak obcinać... za ok 12k zrobisz zabieg u Marala lub Serkana moze warto zaczekać przytulić jeszcze grosza i zrobić zabieg właśnie tam nie 1500 a 3000-3500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze lepiej w 100% lepiej bez dwoch zdan ale ta kwote moze uzbiera za dwa lata ?a przez dwa lata mam czuc dyskomfort z powodu rzadkich wlosow na srodku ?

Mam nadzieje,ze jak ukoncze ta dodatkowa szkole, mam juz mgr to uda mi się przebić jak wyjadę z tego mojego małego miasta do Warszawy czy Poznania,znajdę pracę i do tych 1500 graftow co teraz zrobie dołożę te 3-3,5tys graftow w Turcji i bede mial juz za sobą walkę (wiem pięknie brzmii)

 

Ja nie oczekuje dużo,wygolone boki tył, zakola, jako tako na środku i jęzor. Mam nadzieje ze Grosik nie obrazi się jak wstawie jego zdjęcie,bo chciałbym mieć taki stan po walce jaki on ma teraz. Tez nie grzeszy fryzurą ale dluzsze wlosy na boczek,wygolony i to ladnie mozna ulozyc.

 

-- 14 sty 2017, 10:22 --

 

Kurcze mobilizują mnie takie zdjęcia blondynów tamten 4430 i efekt kozak tutaj następny lekko ponad 3000 graftow i tez super nawet ja na taki nie liczę bo akceptuje zakola mimo że patrząc na jego stan przed mój obecny to ja wyglądam lepiej..

http://www.hairtransplants-armamed.com/ ... _fue_.aspx

 

Może naprawdę teraz mi starczy te 1500-1600 (zakładając że bd wszystko ok) a za parę lat albo taka sama mała ilość lub jak będę dobrze stał finansowo to bombę duża w Turcji zrobię (przeszczep nie detonacja) i będę happy i szczerze mówiąc wole zrobić na dwa razy przeszczep uzupełniać luki niż czekać kolejne parę lat i zrobić jeden duży a przez te lata "cierpiec" z powodu braków. Sorki czasami musze się wygadac u mnie wszyscy mówią nie rób przeszczepu ale oni maja kudly.

groszek1.jpg.f57ea99212a761b50b88e622836bd1c4.jpg

groszek2.jpg.02fc7d059cb8e594c893b912fd1ea11f.jpg

groszek3.jpg.acdd9709af63f37fbadb23875d5bafe1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...