free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Planowanie przeszczepu włosów - prośba o rady

Rekomendowane odpowiedzi

No i co w końcu z tym Twoim przeszczepem? Umówiłeś się w tym Medmixie czy ciułasz na Turcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty klekoo ty jesteś dziwny leć do Turcji i zrób u serkana czy Marala te 3 tys graftów myślisz, ze tam cię wysadzą czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klekko bez obrazy.ale ty to jestes taki gawedziaz opowiadacz.od 2 lat zadajesz pytania.a co sadzicie? ,a co myslicie?..bo ja sie scinam na zolnierza..wstawiasz zdjecia jakis tu pilkarzy itp..krotko mowiac czaisz sie jak dupa do srania!!! albo sie cos robi,albo godzi sie z tym co sie ma!!!

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klekko bez obrazy.ale ty to jestes taki gawedziaz opowiadacz.od 2 lat zadajesz pytania.a co sadzicie? ,a co myslicie?..bo ja sie scinam na zolnierza..wstawiasz zdjecia jakis tu pilkarzy itp..krotko mowiac czaisz sie jak dupa do srania!!! albo sie cos robi,albo godzi sie z tym co sie ma!!!

 

Pzdr..

 

 

Od dłuższego czasu też mam takie wrazenie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kali jakbym miał tyle kasy co Ty to bym nie kkkklllleeeekkkoootal a zrobił juz dawno. A dzięki temu że zadaje pytania ludziom po operacji mam większą wiedzę niż na początku. Czemu nie Turcja było pytanie, bo mnie nie stać? W tym śmiesznym państwie bez pleców to i Ci szkoła nie pomoże. Utrzymując się za 1400 zł mam jeszcze odłożyć na przeszczep? Ledwo na szkole mi starcza. Mam zrobić przeszczep w Turcji za 15 tys za 4 lata? A teraz żyć z kompleksem? Teraz mam równa połowę nie skombinuje szybko więcej. Może jak uda mi się wyjazd we wrześniu ale to nic pewnego... dlatego chcę teraz zrobich 1500 graftow by zagescic srodek. Robie zdjęcia od dwóch lat i tylko on mi leci i tez nie jakoś szybko. Druga operacje chciałbym zrobić na te 3 tys graftow za parę lat ale w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czemu nie Turcja było pytanie, bo mnie nie stać?

 

O ile wiem to w Turcji robi się właśnie z powodów ekonomicznych. Tureckie kliniki są jedne z najtańszych.

 

Mam zrobić przeszczep w Turcji za 15 tys za 4 lata? A teraz żyć z kompleksem?

 

Jeśli nie stać cię nawet na Turcje, to serio zastanawiam się gdzie mógłbyś zrobić. Raczej nic nie przychodzi mi do głowy i lepiej odpuść sobie przeszczep.

Źle zrobiony zabieg to zamienienie jednego kompleksu na drugi. Wiem co mówię, bo to przerabiałem. Poprawki też przerabiałem i nadal nie wszystko mam poprawione (blizna).

 

Byle co nie jest lepsze niż nic. Moim zdaniem nic jest lepsze niż byle co.

Tym bardziej, że nawet te dobrze zrobione zabiegi są ciągle tylko imitacją naturalnej fryzury (chyba, że masz bardzo małe ubytki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kali jakbym miał tyle kasy co Ty to bym nie kkkklllleeeekkkoootal a zrobił juz dawno. A dzięki temu że zadaje pytania ludziom po operacji mam większą wiedzę niż na początku. Czemu nie Turcja było pytanie, bo mnie nie stać? W tym śmiesznym państwie bez pleców to i Ci szkoła nie pomoże. Utrzymując się za 1400 zł mam jeszcze odłożyć na przeszczep? Ledwo na szkole mi starcza. Mam zrobić przeszczep w Turcji za 15 tys za 4 lata? A teraz żyć z kompleksem? Teraz mam równa połowę nie skombinuje szybko więcej. Może jak uda mi się wyjazd we wrześniu ale to nic pewnego... dlatego chcę teraz zrobich 1500 graftow by zagescic srodek. Robie zdjęcia od dwóch lat i tylko on mi leci i tez nie jakoś szybko. Druga operacje chciałbym zrobić na te 3 tys graftow za parę lat ale w Turcji.

 

A kto mowi ze ja mam pieniadze? Nic mi o ty nie wiadomo

A tak na powaznie,za te pieniadze co ci zrobia w Polsce.To w Turcji wrzuca Ci 2 razy tyle,i gwarantowanie lepiej.

Bo jak juz kiedys pisalem,w Polsce nie dal bym sobie zrobic przeszczepu nawet za darmo!!!

I jak Lion Ci pisze juz lepiej nie robic nic,a nizeli pozniej plakac lzami jak groch..

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to abstrahując od tego co jest lepsze... Zdecydowałeś się mimo wszystko na ten Medmix, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można gdzieś znaleźć dokumentację z nieudanych zabiegów w Polsce?

 

wystarczy poszukac,a nie czekac az ktos znajdzie i wstawi..mnostwo tego..

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma się czego bać. Stres na włosy nie pomaga... No i to tylko włosy w zasadzie - podejdź z dystansem. Przecież całego donoru Ci nie wyciągną - zawsze będziesz mógł poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do medmix.

Jakieś cenne rady od kolegów?

1. Kiedy mogę normalnie umyć szamponem włos?

2. Po jakim czasie mogę wrócić na siłownię?

3. Co na opuchlizne?

4. Miejsce biorcze będę miał niewidoczne zakryje wlosami a dawcze?

5. Po jakim czasie mogę zrobic tatuaż na donorze? Na tych kropeczkach co będą

 

Najgorsze jest to ze jak wrócę do domu pewnie dwa dni po zabiegu to donor bd straszny i będzie dyskusja po co to zrobiłeś itp itd. Mieszkam z dziadkami a jak to starsze osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jak łysy to może wybierze się z Tobą. W Medmixie niezależnie od wieku i stanu i tak pakują 1500 graftów- będziecie wyglądać jak bracia syjamscy- egalitaryzm- tam każdemu spierd... tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ten dziadek ze zdjecia pewnie mial te 2500 gr na dwa razy robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na zakola i wysepke chcieli dać 2000. A na jednej sesji robią 3000 z tego co pytałem. Można liczyć na relację po zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... Przestańcie mu pisać, że mu spier...ą zabieg. Zdecydował się, to jego sprawa. Nie ma co wyrokować przed faktem, bo i tak jest chłopak zdecydowany, więc tam pojedzie i raczej nic go od tego nie odciągnie. Może efekt zły nie będzie, dużego ubytku w sumie nie ma, a do tego to jest chyba i tak dosyć rozsądny wybór, jeśli to już musiała być polska klinika. Nie ma co podcinać skrzydeł, teraz trzeba kibicować żeby był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te pisanie jeszcze większego cykora mam... jeszcze mi się auto rozwaliło... wysłałem im zadatek 600zł juz go nie odzyskam gdyby cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bartl100 miał zabieg w medmixie, to możesz się z nim spróbować skontaktować. Z tego co pamiętam to oceniał go średnio - tzn z jednej strony na pewno nie kaleczą, ale z drugiej strony też nie dali mu tego czego chciał.

Kolejny zabieg robił w Turcji, więc na pewno będzie miał doświadczenie i porównanie.

 

Okaleczyć cię na pewno nie okaleczą, ale pytanie czy jest sens robić zabieg a potem korektę za granicą. Gdybym ja dziś zaczynał to mówcie co chcecie, ale wolę strip w dobrej klinice niż FUE byle gdzie. Przynajmniej wiadomo, że donor będzie optymalnie wykorzystany.

Skald, który był przedstawicielem dr-a Poswala, też robił stripa (jako pierwszy zabieg), a on myślał długofalowo tzn. pod kontem maksymalnego wykorzystania donoru na przyszłe zabiegi. I gdzieś pisał, że ze stripa + FUE w przyszłości wyciągnie najwięcej.

 

Bo tak naprawdę jedyne co się liczy i co jest nienaprawialne to donor. Średnie, a nawet spaprane zabiegi, zawsze idzie poprawić, ale donoru zwiększyć się nie da. Jak się skończy to jest ściana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klekoo91

 

Glowa do gory, auto naprawisz , a jak juz wplaciles zadatek to niewiem czy odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...