free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

widac wygryzienia posrodku i po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac wygryzienia posrodku i po prawej stronie

No wiadomo coś tam widać ale jak dla mnie może być


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda zajebiście i ja tam nic nie widzę.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moim zdaniem wygląda zajebiście i ja tam nic nie widzę.

 

widac ze koleaga ma poczatki problemow ze wzrokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście to może nie ale jakiejś tragedii nie ma. Jak na mechaniczne pobieranie to nie ma się co spodziewać przecież cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście to może nie ale jakiejś tragedii nie ma. Jak na mechaniczne pobieranie to nie ma się co spodziewać przecież cudów.

 

Tez bym tak myslal, jezeli bym sie nie dowiedzial, ze Poswal jeden z lepszych doktorow od ht na swiecie robi tez mechaniczne fue! Bisanga bodajze tez sie przenosi badz juz przeniosl na mechaniczne fue.

Moim zdaniem niewazne czy mechaniczne czy manualne, zalezy kto to pobiera i jakie ma umiejetnosci. Widac Maral jest dobry, ale tylko dobry nic poza tym. Zawsze wieksze badz mniejsze slady pozostawia i co do tego nie ma watpliwosci.

Natomiast Poswal ma super umiejetnosci i potrafi mechanicznym fue pobierac tak, ze naprawia zabiegi spieprzone u kogos wczesniej. Majette, Grzegorz na naszym forum sa tego najlepszym przykladem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze miałem cos takiego po 1 Ht. I zniknęło.

 

O ile sie nie mylę jest shock loss ktory odstrasta. Ale i taki ktory juz nie odrośnie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bisanga bodajze tez sie przenosi badz juz przeniosl na mechaniczne fue.

 

 

skad takie informacje ? Bisanga jest przeciwnikiem mechanicznego fue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad info, ze jest przeciwnikiem?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A skad info, ze jest przeciwnikiem?

 

 

z konsultacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe

Mi robił mechaniczne teraz.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie dlatego ze miales nie wielka poprawke, jak to idzie poznac jak sie ma odwrocona glowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać przy uchu motorek. I spytałem sie. I mowil ze teraz używa mechanicznego.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisanga robi teraz mechaniczne ? I to wszystko za 3,6 ojro

Nie. Robi manualnie, przynajmniej mi tak robił ale jak się przeniósł na mechaniczne to nie fajnie. Jednak to inna technika i zanim dojdzie do wprawy trochę głów musi przerobić no i przedewszystkim zmienić cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Widziałem dużo przypadków naprawdę "przeoranego" donoru i jestem zadowolony, że wygląda tak a nie gorzej. Tak samo widziałem ludzi, którzy mieli ogromny shock-loss i też się cieszę, że u mnie to nie nastąpiło. Racje macie wszyscy i nie będę się spierał bo wiem, że zabieg manualny pozostawia donor w lepszym stanie. Co do wspomnianego tutaj Dr. Poswal'a to możliwe, że zabiegi wykonuje sam, więc lata doświadczenia dają porządany efekt. Maral jakby robił zabiegi sam możliwe, że wyglądałoby to lepiej, niestety wszystko jest oddane w ręce techników, którzy mają różne doświadczenie. Jest to jedna z oszczędności kliniki. Wiadomo każdy ma inne poczucie estetyki i to co np. mnie nie przeszkadza dla kogoś może być nie do przyjęcia. Ja od początku wybiłem sobie z głowy, że nie zrobię sobie po zabiegu fryzurki z wygolonym na 3mm tyłem i bokami bo poprostu będzie widać, pozatym mam zbyt odstające uszy więc i tak nie bardzo mi pasuje Póki co zobaczymy jak odrośnie, jeśli odrost będzie w porządku to ja będę w pełni zadowolony ze wszystkimi plusami i minusami zabiegu


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku wybiłem sobie z głowy, że nie zrobię sobie po zabiegu fryzurki z wygolonym na 3mm tyłem i bokami bo poprostu będzie widać.

 

Gwarantuję Ci że widziałbyś to tylko ty i wszyscy na tym forum czyli zaledwie promil całej populacji a żeby ktoś Ci na to zwrócił uwagę to jak trafienie 6 w Totka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Bisanga przejdzie na mechaniczne FUE to na tym forum zdecydowana większość ludzi zacznie robić zabiegi w Turcji i tak w zasadzie od czasu jak wstawiłem moją relację z zabiegu ten trend się zmienia zdecydowanie na korzyść Turków, wiadomo, że póki co ze względu na cenę, ale jak różnica w efektach zacznie być na tyle minimalna nikt nie będzie chciał przepłacać nawet ci których stać. Do tego taki Maral nie wybrzydza czy masz NW 7 czy młody wiek chcesz HT twoja sprawa, oczywiście wiadomo, że robi to dla kasy, ale jak czytam, że np. taki Bisanga kogoś odrzucił bo był za młody to naprawdę jest dla mnie dziwne. Od dawna też wiadomo, że w takim HDC selekcjonują sobie pacjentów z dobrym donorem, a później wstawiają foty, że prawie nic nie widać jak koleś miał w donorze 110 graftów na cm kwadratowy to tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prawda jest taka, ze jak ktos lubi tyl i boki miec wygolone na kilka mm to mechaniczne fue nie bedzie dobrym wyborem mimo ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mi się chce wierzyc zeby przeszedł na mechanikę. Argument że Nerd miał niewielką robotę do zrobienia tym bardziej jest abstrakcyjny bo przecież mechaniczne fue to domena megasesji a nie kilku graftów. Dziś zapytam o to samą klinikę bo jestem na etapie ustalania mojej wizyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze jak ktos lubi tyl i boki miec wygolone na kilka mm to mechaniczne fue nie bedzie dobrym wyborem mimo ceny

Tu nie do końca chodzi o to czy mechaniczne czy manualne tylko przede wszystkim o to jak przyłożą się do tego osoby które te grafty pobierają cała filozofa polega na tym, aby nie pobierać graftów zbyt blisko siebie, na górze pobrać trochę mniej niż na dole, uważać aby nie pobrać graftów zminiaturyzowanych i używać możliwie najmniejszego puncha. Największy problem mechanicznego pobierania jest, że technicy chcą to zrobić często jak najszybciej co akurat przy dużych przeszczepach jest zrozumiałe, ale przy tych mniejszych mogliby się czasem bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze jak ktos lubi tyl i boki miec wygolone na kilka mm to mechaniczne fue nie bedzie dobrym wyborem mimo ceny

Tu nie do końca chodzi o to czy mechaniczne czy manualne tylko przede wszystkim o to jak przyłożą się do tego osoby które te grafty pobierają cała filozofa polega na tym, aby nie pobierać graftów zbyt blisko siebie, na górze pobrać trochę mniej niż na dole, uważać aby nie pobrać graftów zminiaturyzowanych i używać możliwie najmniejszego puncha. Największy problem mechanicznego pobierania jest, że technicy chcą to zrobić często jak najszybciej co akurat przy dużych przeszczepach jest zrozumiałe, ale przy tych mniejszych mogliby się czasem bardziej postarać.

 

 

doczekalem sie madrych slow na tym formum! Dzieki matias21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co nie zmienia faktu ze przy mechanicznym jest wieksza strata graftow niz prz manualu, pozatym nie widzilem jeszcze zeby jakis technik nie przeoral donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...