free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku gratulacje, wg mnie bedzie naprawde dobrze, nie ma co sie stresowac tylko trzeba myslec pozytywnie

Widzialem w temacie rozmowe dotyczaca golenia glowy podczas zabiegu, skorzystam wobec tego z okazji i zapytam sie tych co juz mieli zabiegi: czy przy HR zakoli, trzeba ogollic na lyso pozostala glowe ? Slyszalem np ze u Bisangi (uzytkownik Nerd) mozna nie golic glowy w takim przypadku, czy tak jest u wszystkich ? to kwestia wyboru ?

 

zastanawiam sie powaznie nad HT, ale neistety mam prace w ktorej pracuje codziennie z klientem... o Ile po zabiegu bylbym w stanie wziac urlop 3 tygodnie o tyle nie moge sobie pozwolic na ogolenie glowy na lyso, po 3 tyg za duzo nie odrosnie...

Z gory dziekuje za odpowiedzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości renomowanych klinik (co też od razu nie oznacza najdroższych) nie musisz golić całości tylko donor i miejsce biorcze, a często tylko sam donor. Ale np u Koray'a jest tak że albo golisz bezwzględnie cały łeb niezależnie od wielkości przeszczepu, albo kupujesz droższą opcję bez golenia (u niego to się nazywa LH-FUE - choć nie jest to typowe LH).

Nie wiem jak jest natomiast w tych najtańszych klinikach ale z tego co widzę to każdy przypadek ma ogolony łeb - choć może być i tak w takich przypadkach że, ludzie może nawet nie pytają o opcje bez golenia całości, z powodu wyższej ceny takiej opcji. Gdzieś też czytałem że nie wpływa to na cenę w jakiejś klinice - także zależy to też indywidualnie od konkretnej kliniki i lekarza.

Istnieją też kliniki które robią typowe LH-FUE /MY U-FUE ale to są już drogie opcje.

Najlepiej przed konkretną już konsultacją w danej klinice i przed dokonaniem wyboru, przed umówieniem się na zabieg, po prostu zapytaj o to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W większości renomowanych klinik (co też od razu nie oznacza najdroższych) nie musisz golić całości tylko donor i miejsce biorcze, a często tylko sam donor. Ale np u Koray'a jest tak że albo golisz bezwzględnie cały łeb niezależnie od wielkości przeszczepu, albo kupujesz droższą opcję bez golenia (u niego to się nazywa LH-FUE - choć nie jest to typowe LH).

Nie wiem jak jest natomiast w tych najtańszych klinikach ale z tego co widzę to każdy przypadek ma ogolony łeb - choć może być i tak w takich przypadkach że, ludzie może nawet nie pytają o opcje bez golenia całości, z powodu wyższej ceny takiej opcji. Gdzieś też czytałem że nie wpływa to na cenę w jakiejś klinice - także zależy to też indywidualnie od konkretnej kliniki i lekarza.

Istnieją też kliniki które robią typowe LH-FUE /MY U-FUE ale to są już drogie opcje.

Najlepiej przed konkretną już konsultacją w danej klinice i przed dokonaniem wyboru, przed umówieniem się na zabieg, po prostu zapytaj o to.

 

antydhtor wielkie dzieki za odpowiedz ! Jesli ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie w jakiejsc klinice to rowniez byloby mily jakby sie podzielil informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, miesiąc po miesiącu. Jutro lub pojutrze wrzucę z różnych stron miesięczne podsumowanie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija dokładnie 6 msc od HT więc wrzucam fotki, kolejne myślę dopiero za miesiąc chyba, że się coś dziwnego zacznie dziać. Starałem się zrobić fotki z każdej strony i przy każdym świetle jakie jestem w stanie uzyskać (aparat z flash, sztuczne, mega mocne sztuczne- kibel i dzienne słońce). Co do zabiegu to na dzień dzisiejszy jestem tylko niezdowolony z zakoli, które nie wyglądają póki co gęsto i nie sądze żeby to się zmieniło już ale jest jeszcze pół roku, pozatym zdaje sobie sprawę, że tam było całkiem łyse. Zobaczymy, napewno poprowadzę to do końca. Pzdr i dzięki za komentarze.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest mega i chyba Ty sam zapomniałeś jaka "kupę" miałeś tam na przodzie głowy. Teraz pora na konkretną fryzurę. Wygolone boki i zaczes na górze! [emoji4][emoji6][emoji106]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zamierzam ścinać się krócej i nie robić zaczesu tylko krótsze włosy do przodu bo takie są najmniej problemowe. Narazie boki podcinam a góra sobie rośnie bo sam Maral powiedział żeby rok tego maszynką nie obcinać. Nie, nie zapomniałem jaką lipę miałem tylko poprostu chciałbym żeby te zakola się zakryły, jeśli się nie pokryją to i tak uważam że jest dobrze i jestem zadowolony z tym małym minusem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok nie podcinać włosów?? Maral chyba to z jakiejś magicznej kuli wyczytał. Co za idiotyzm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o rok niużywania maszynki, nożyczkami mówił żeby to robić.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o rok niużywania maszynki

 

czy ktos kiedys go pytal dlaczego nie mozna przez taki dlugi okres uzywac maszynki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka jeśli nie jest ostra może wyrywać włosy. Wiadomo, że grafty pogrubiają się chyba od 6 msc (wg. Schematu odrostu). Więc mogą być słabe, cieńkie, bez koloru, podatne na wyrwanie. Czytałem też podobną opinię lekarzy na realselfie. Także ktoś kto jedzie maszynką od 2 msc sporo ryzykuje moim zdaniem. A maszynke taką niedawno wywaliłem, chciałem ogolić brodę i co jakiś czas szarpała. Trzeba pamiętać, że o ile normalny włos zaboli przy wyrwaniu i potrzeba do tego większej siły nie oznacza, że włos swieżo przeszczepiony tak samo. Może być bezboleśnie a siła potrzebna do wyrwania niewielka, że nawet nie zwrócimy uwagi.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok nie podcinać włosów?? Maral chyba to z jakiejś magicznej kuli wyczytał. Co za idiotyzm...

 

Dlaczego zaraz idiotyzm, ja tam mógłbym nawet i 10 lat, a nawet 20 lat nie podcinać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm nie w sensu stricto samego podcinania ale związku z przeszczepem. Ktoś lubi długie włosy - ok, ktoś lubi krótkie, też ok. Nożyczkami też można wyrwać przy podcinaniu nawet chyba częściej jak przy dobrej, ostrej maszynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nożyczkami jednak tak się nie wyrywa jak maszynką, a do tego ma się większą kontrolę.

Gdyby tak nie było to lekarze nie widzieliby przeciwwskazań do używania maszynki zaraz na ''chwilę'' po zabiegu.

 

EDIT: Fakt może taka super dobra ostra i nowa nie zużyta maszynka nawet lepsza od złomiastych nożyczek pod tym względem, ale lekarze dobrze wiedzą że złomiaste maszynki też są i że ludzie takich używają jak i że nawet fryzjerzy takich mogą też używać, zatem być może chcą po prostu dmuchać na zimne w tej kwestii.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wogole to mowimy o strzyzarce do wlosow czy maszynce do golenia brody ?

Strzyżarką do włosów goliłem brodę bo ta do brody nie wyrobiła


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...