free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja torchę opóźniona z powodu braku czasu robota itp. Także jest już 11,5msc po HT. Na plus nic specjalnie się nie dzieje już. Włosy suche, bez toppików, lakierów, past i innych tego typu rzeczy. Światło naturalne dzienne.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas, także chyba to nie linienie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z powodu braku czasu co miesięczna aktualizacja się obsunęła. Generalnie można powiedzieć, że jest to takie podsumowanie już bo minęlo ponad 12 msc od HT. Wrzucam fotki włosów suchych, trochę sklejonych minoxidilem w świetle naturalnym ale nie słonecznym. Jestem na ducie od 12 msc i na minoxidilu od 10 msc.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wyszło, ale też jedne z najbardziej "jakościowych" włosów na forum.

Tutaj nie było by żadnej różnicy czy zrobiłbyś za 50 tyś HT czy tak jak zrobiłeś co uważam za strzał w dziesiątkę jak widać po zdjęciach za 9 koła u Marala.

 

Na 1 focie wygląda jak by się też zakola dogęściły ogólnie linia prezentuje się bardzo w porządku. No i twoje foty przed i po powinny służyć jako reklama po co robi się HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 koła a jak zmieniło życie

z pospolitego norłódziaka do elyty rejonu


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem autorowi tematu że będzie miał mega efekt i żeby za w czasu się nie przejmował.

 

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz jak oglądam wiele relacji HT, po uj ludzie zostawiają łyse wżery, skoro i tak później je zaczesują do przodu włosami.

 

Z pewnością wielu ludzi nawet po udanym HT i tak czuje niedosyt, ostatnio ktoś tam mówił że lipa że nie zrobili chociaż 0,5 cm niżej, a Wróbel sam wiele razy mówił, że prawdopodobnie i tak będzie robił drugie HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po uj ludzie zostawiają łyse wżery, skoro i tak później je zaczesują do przodu włosami.

 

No dokladnie, trzeba od razu iść w juszejpa, a nie potem gonić za poprawkami. Zaczynam czuc bluesa


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jest, ludzie później pinć razy robią poprawki, albo cały czas rozmyślają o tym. Nerd też obniżał linię jak robił drugi zabieg naprawczy.

 

Chcesz to nakręcaj temat, ale ja nigdzie nie napisałem nikomu że ma iść w juszejpa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy chce miec idealna linie bez wzerow. Nie kazdemu tez pasuje. On ma tez swoje lata i moim zdaniem taka linia mu pasuje. Jezeli on uwaza inaczej to sobie zrobi kolejne ht. Ludzie tez mysla o przyszlosci i pchac kolejne 1000 badz 2000 graftow na obnizanie linii i robienie prostej to graftochlonne. Nie kazdy ma taka kuracje jak Anty i to co wspomnialem wyzej. Tobie sie moga takie wzery nie podobac a np dla lasek moze to byc sexi. O gustach sie nie dyskutuje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a np dla lasek moze to byc sexi. O gustach sie nie dyskutuje.

 

Akurat, laski są zachwycone moimi włosami i linią, nieraz nawet mi baby prawią że jestem fenomenalny bo nie łysieje w ogóle.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za komentsy i dyskusje. Powiem tak. Moim marzeniem jest miec linie nizej o jakies 2 cm bo mam wg. Mnie za wysokie czoło. Narazie jednak się wstrzymuję bo włosy nadal lecą więc zobaczymy jak to będzie wyglądać za jakiś czas nie chce marnowac graftow na linie jak beda potrzebne np. Na srodek. Co do Antka to rozumiem, chce juszejpa i ok. Ja przyznam co juz wielokrotnie powtarzalem. Nie robilbym Ht gdybym mial tylko zakola a reszte gesta i lysienie niepostepujace. Jesli bede robil obnizenie lini to zrobie ją prawdopodobnie mocnym m- szejpem, czyli tylko środek mocno w dół i tak efekt nizszego czoła będzie. Narazie jednak czekam co czas przyniesie, takze mysle ze decyzje podejme o nastepnym HT za rok moze dwa. Koncząc chciałbym wszystkim podziękować za nakierunkowanie mnie na dobrą drogę, bo inaczej zrobilbym w PL. Szczegolnie: Antkowi, Angelowi, Behavio, Matiasowi, Radkowi i wielu innym, którzy mi pomagali, doradzali itp. Na forum bede caly czas, choc rzadziej z powodu braku czasu. Jesli ktos potrzebuje porady apropo Marala/ Turcji tez moze pisac w temacie lu PM zawsze odpisze. Pozdro chłopaki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat, gratsy dla autora za taki efekt i za rzetelną relację do samego końca. gdy ja sie zdecyduję na HT to chciałbym mieć taki efekt jak wróbel nawet w 70%.

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtopic, ale mam pytanie do ludzi, którzy zdecydowali się na przeszczep - czy ktokolwiek z Was miał taką sytuację, że wraz ze strupami wypadały mu włosy? Uzupełniłem zakola i na głowie poodpadało mi część strupów w taki sposób, że porobiły się takie "kraterki" w których nie ma już włosów. Doktor mówi, że to jest normalne, możliwe, że za krótko trzymałem pianę na głowie podczas mycie, wilgotność była słaba i razem ze strupami odpadły, natomiast same cebulki powinny zostać w miejscu gdzie zostały wszczepione. Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów spotkał się z czymś takim? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie mialem takie cos , taki ,,krater'' o srednicy okolo 1 cm . Dzis jestem w 5 miesiacu i w tym miejscu wlosy rosna z gestoscia podobna do innych miejsc gdzie takiej dziury nie bylo wiec mysle ze bedzie ok. Jezeli stalo sie to u ciebie okolo 10 dnia to nie powino miec to wplywu na odrost w tym miejscu no chyba ze widziales nie wlosy ktore wypadly tylko mieszek czyli wlos z taka spora poduszeczka - nie da sie tego pomylic z samym wlosem bo ta poduszeczka jest sporej srednicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się. Ja obniżyłem przy zabiegu naprawczym, ale tylko dlatego, że nie byłem dość stanowczy na początku.

Natomiast, gdybym wiedział, że nie łysieję to co innego i zrobiłbym sobie linię jeszcze niższą o 1cm. Ale nie zrobię tego, bo jednak wolę mieć na ewentualne uszczerbki, które się pojawią zbiegiem lat.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokre, suche, dzienne światło z góry i tak dalej ten sam rzut różne stany. Z racji że jest dyskusja kto jaki ma stan więc zdecydowałem się wrzucić w każdym możliwym świetle, suchości włosa itp. żeby każdy miał pojęcie jak wygląda HT.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...