free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale klientów obchodzą, a ci wybierają, toteż kliniki muszą się z tym liczyć.

To że tylko niewielka część klinik w przyszłości bedzie robić HT manualnie to jest pewne. To tak jak z samochodami.

Z linii produkcyjnej jest taniej, szybciej i efekty są powtarzalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć ,

Odradzam BHR. Efekty bardzo słabe.

Kto jeszcze ma problemy z nimi?

Może założymy pozew zbiorowy i nauczą się czegoś.

Ten ich konsultant Jan to naganiacz na kasę , nie wierzcie mu w nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moze najpierw zaloz temat, wstaw zdjecia, opisz swoja sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakokolwiek głupio nie brzmiałyby dla niektórych z Państwa nasze zapewnienia, podkreślam że klinika bierze pełną odpowiedzialność za zabieg i na pewno nie pozostawimy pacjenta bez opieki i pomocy z naszej strony o czym był wielokrotnie zapewniany. Bardzo prosimy pacjenta jednak o odczekanie 12 miesięcy ponieważ po tym okresie oceniamy rezultat zabiegu.

 

 

Jakaś wierutna bzdura i ściema. Zero kontaktu. Nie odpowiada, a jak wcześniej to coś bredził.

Teraz schował głowę w piasek. Nie wiem czy Bisanga wie o tym czy nie i czy to akceptuje. Jeśli akceptuje i pospisuje się pod tym to to jest żenada !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to i tak za duzo, w Turcji gdzie doktory jada motorynka jest za 1 €

 

W Indiach znajdziesz kliniki za ułamek tej ceny. Tylko czego to dowodzi ? Że wszyscy jesteśmy idiotami i mamy robić w najtańszych klinikach na świecie ?

 

Cześć ,

Odradzam BHR. Efekty bardzo słabe.

 

Załóż temat, bo tak to wiesz...

Ty odradzasz, a ja robiłem w 2013 i jestem zadowolony. Wielu piszących tutaj (np xattic) też miało bardzo dobrze zrobiony zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No różni się może tym że nie zasysa graftów tylko je nawierca a sam proces wyjecia że skóry dokonuje się manualnie. Nie wiem bo też nie jestem w tym temacie ekspertem. Moze się ktoś wypowie kto miał mechaniczne

 

Turcy używają dokładnie takiego rozwiązania od lat.

To jest zwykła wiertarka na wiertło z otworem w środku. Włos w środek, nawiercanie i wyciąganie cebulek pęsetą lub ocierając bandażem i zbierając to co się wyciągnie. Potem selekcja i ręczne wtykanie w te "strzykaweczki".

Identycznie wygląda to w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update mojego wątku. Jutro mam wizytę w BHR i wtedy Bisanga zadecyduje co dalej z moimi roszczeniami. Niestety już pierwsza wtopa BHRu nastąpiła. Siedzę sobie w hotelu który miła zarezerwować niejaka konsultantka Carmen a klinika miała za to zapłacić. Owszem hotel był zarezerwowany ale... jak myślicie kto musiał zapłacić. To żenujące naprawdę. Nic dobrego się po jutrzejszej wizycie nie spodziewam, choć mam nadzieję że to "odszczekam". Juz widze ze burdel w twj klinice maja jak cholera. Zadnego przeplywu informacji. Nie zdziwie sie jak jutro przyjdę a oni mi powiedzą że miałem być np. wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że napiszę. Po to stworzyłem ten wątek, żeby go dokończyć. Na razie kolejne rozczarowanie. Jan, konsultant z którym wszystko uzgadniane na poprzedni zabieg nie zamierza się pokwapic na moją wizytę chociaż Bisanga zapewniał że będzie. Może już nie jest konsultantem w BHR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrobel a co podlega reklamacji u Marala ?

 

Myslalel ze raczej nie ma takiej opcji.

 

Pytam bo lece tam za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

u Marala tez jest gwarancja ze ja kcos pojdzie nie tak, poprawi ze free ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale w gratisie poprawi w razie w ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na poczatku tematu wrobel pisal o rozmowie z maralem.

 

Nie, ja tylko mówiłem, że Maral powiedział mi, że zanim zacznie się robić jakieś afery czy to na portalach czy to w klinice to prosiłby żeby poczekać do tego 1 roku, 1,5 roku po zabiegu. O reklamacji nie pamiętam żeby coś mówił.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

powiedzcie mi skad sie wziela tak wysoka cena za graft u Bisangi 3,65 € za graft ? podobno teraza przeszedl na mechaniczne fue, jakbys mogl to spytaj sie go dokladnie ile teraz krzyczy za graft ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym dniu wizyty z BHR. Doktor uwzględnił reklamację mówiąc że faktycznie odrost słaby. Postanowił 1k graftów dołożyć. Na tym mógłbym zakończyć moją relację z pierwszego dnia a o reszcie napiszę jutro bo niestety nie wszystko jak się okazuje poszło tak jak powinno. Poczekam do jutra do kolejnego dnia zabiegu i napiszę już wszystko że szczegułami i zdjeciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a doktor w ogóle postawił diagnozę i przyczynę słabego odrostu? Czy podpiął to pod "zdarza się z niewiadomych przyczyn"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Pobrał mi biopsje skóry do badania ale jak zapytałem jakie mogły być powody to wlaśnie padło stwierdzenie że powodów może być mnóstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić to zachowują się tak jak powinni. Miła odmiana po pojebach z HDC.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj... ja swojej historii jeszcze nie skończyłem a zrobię to jutro bo dziś niby cacy się zaczęło ale trochę końcówka była nie taka jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...