free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

A personel klinika ,warunkiogólnie jak? Wygląda na profesjonalną czy raczej chałupnictwo?;-) Ktoś wie od kiedy drPrzybylski zajmuje się transplantacją włosów tzn ile juz lat?

 

Prandecki 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równe 2 tygodnie po zabiegu, zdjęcia z FLESHEM. Według instrukcji niebawem powinny włosy przeszczepione zacząć wypadać

Kuracja - finasteryd 5mg dziennie

 

33jqzio.png

2djp5sm.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5mg - 1 tabletka proscaru, mam dosyć rozsądnego lekarza który mi wypisuje 1 paczkę proscara na miesiąc, a w aptece na receptę to jest raptem 25 zł u mnie

Oczywiście chciał propecię czy też Nezyr 1mg, ale stwierdziłem, że nie ma co przepłacać a 5mg powiedział, że z efektami ubocznymi nie powinno być większych problemów, gdyż z reguły finasteryd jest dobrze tolerowany.

U mnie jest na razie dobrze tolerowany, biorę 2 lata i nie specjalnie odczuwam efekty uboczne zobaczymy z biegiem lat.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 40 powinien podzielić, przecież norłódki z forum co chwile wrzucają wykresy, że 0,2 mg jest tak samo skuteczne jak 1 mg, więc Proscar powinniście dzielić na 25 części !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już praktycznie nie masz zaczerwienienia ?

 

Bardzo szybko to zaczerwienienie zeszło, może też dlatego, że od praktycznie 2 tygodni psikam cały czas Octeniseptem donor od początku a biorczy od 5 dnia po zabiegu, ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ, w świetle dziennym:

 

mra4ax.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak szczerze, że te zakola wyglądają naprawdę dosyć ładnie posadzone

No i aż dziwne, że te zaczerwienienie tak szybko zeszło i koloryt jest jednolity ja miałem ok 1,5 miesiąca - 2 miesiące po zabiegu dopiero normalny kolor a po niektórych Turkach to czasami pół roku zaczerwienienie schodzi.

 

No no wszystko działa na korzyść Anżeja jak na razie oby i odrost twój zadziałał na jego korzyść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, też mam taką nadzieję.

 

Być może na ten koloryt miała też wpływ recepta wypisana przed dr. Przybylskiego na Aescin, tam jest 30 tabletek po 20 mg i je się według ulotki 2 tabletki 3 razy na dobę.

Aescin (Escinum) Lek działający przeciwzapalnie, łagodzi ból, zmniejsza obrzęki. Poprawia przepływ krwi, zmniejsza kruchość, przywraca elastyczność oraz właściwe napięcie naczyń krwionośnych. Zwiększa dotlenienie tkanek, przyspiesza rozpuszczanie zakrzepów krwi w podskórnych warstwach tkanek.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły Ci już wychodzić jakieś pojedyncze włosy po przeszczepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły Ci już wychodzić jakieś pojedyncze włosy po przeszczepie?

 

Jak złapię palcem wskazującym i kciukiem te włosy przeszczepione to bez problemu wychodzą (To oczywiście nie jest szarpanie, czy ciągnięcie, tylko po prostu tak łatwo wychodzą), nieubłaganie idzie to co mam na przedostatnim punkcie instrukcji po zabiegowej, dokładnie brzmiącej:

 

Pkt. 9

"Około 2-3 tygodni po zabiegu większość włosów wypadanie - jest to zjawisko normalne. Zaburzenia czucia skóry w miejscu przeszczepu mija po kilku tygodniach."


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w tym wszystkim najgorsze, czas kiedy włosów w zasadzie będzie mniej niż przed przeszczepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z nim gadalem to mowil ze nie planuje robic tego czyimis rekoma poniewaz nie chce brac odpowiedzialnosci za porazki. Z tego co sie orientuje to robi to tu ze 3 lata gdzies.

Poza tym na codzien jest ortopeda. Wlosy robi weekendami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z nim gadalem to mowil ze nie planuje robic tego czyimis rekoma poniewaz nie chce brac odpowiedzialnosci za porazki. Z tego co sie orientuje to robi to tu ze 3 lata gdzies.

Poza tym na codzien jest ortopeda. Wlosy robi weekendami.

 

Nie wiem czy to o Ciebie chodziło, ale wspominał mi, że miał kilka osób niezadowolonych po Turkach na poprawce czy też konsultacjach.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam sytuacja? Włosy już wszystkie poleciały, czy przystopowało?

 

Tak szczerze powiedziawszy to nic nie widzę, wolałbym już żeby to wypadło tak jak mam w instrukcji po 2-3 tyg. niż żeby to się zdarzyło po miesiącu albo półtora.

 

qznn6f.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nieźle to wygląda. Może Tobie nie wyjdą aż tak te włosy. Był tutaj ktoś kto mówił że większość włosów mu się utrzymała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to Pan doktor skomentował:

 

2rh1q1i.png

 

Jak widać chyba jeszcze nie widział mojej relacji na forum


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah, Doktor Jendrzejek już wie że będzie dobry efekt to chce żebyś prowadził relacje żeby norłódy z polski zmieniły kierunek z linii Okęcie - Stanbuł na linię Sosnowiec - Kalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli delikatne traktowanie graftów podczas zabiegu? Bo później to już z tym trudniej kiedy zaczyna się myć włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siedzisz cały czas przez te 2 tygodnie w domu? Czy normalnie zacząłeś wychodzić po tygodniu w czapce między ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A siedzisz cały czas przez te 2 tygodnie w domu? Czy normalnie zacząłeś wychodzić po tygodniu w czapce między ludzi?

 

Tak siedzę w domu, urlop na 3 tygodnie, ale teraz w poniedziałek idę do lekarza, żeby mi do końca roku już dał, bo święta i nie ma sensu do pracy wracać bo zaraz wolne a urlopu już nie mam na ten rok.

Ale z wychodzeniem w czapce już teraz nie ma problemu, ale faktycznie jak po 3-4 dniach z lekko nałożoną czapką na głowę tak, żeby nie ocierało i bandażem dookoła głowy z opatrunkami na donorze jak musiałem się przejść do swojego banku na chwilę to ludzie na ulicy patrzą się jakby UFO zobaczyli


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...