free web hit counter Skocz do zawartości
chcialbymwlosy

Klinika Przybylski 2979 graftów FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 1500 graftow mozna pobrać?

A mógłbyś powiedzieć jakie kliniki to stwierdziły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób też druga opinię,tym razem u biegłego z zakresu psychiatrii, że zabieg znacząco pogorszył jakość twojego życia itp........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to popsuć swoją sytuację można jednym zabiegiem, naprawa wymaga już często kilku. Jak rozwiązać taki problem? W skrócie:

1. Trzeba przeprowadzić ekstrakcj graftów wszczepionych pod złym kątem jak np. widoczne poniżej (widać że przeszczepione włosy są skierowane do boku w miejscu gdzie naturalne włosy idą w dół)
image.png.44a74e7e70334fe168f2845b4da857c2.png

Wszczepione zbyt "odstająco" grafty sprawiają że skóra jest bardziej widoczna (mniejsze pokrycie skóry od strony wizualnej) oraz że same włosy nie układają się w sposób naturalny (są powbijane bardziej jak zapałki i wygląda to sztucznie).

2. Odpowiednio dogęścić obszar z tym razem odpowiednimi kątami wszczepienia. Ekstrakcja kolejnych graftów musi być wykonywana przez klinikę która rozumie co to donor management i zachowywanie odstępów między ekstrakcjami.

3. Przeprowadzić odbudowę donoru za pomocą graftów z ciała/brody (donor restocking) w miejscach gdzie ekstrakcje zostały przeprowadzone obok siebie i tym samym tworząc łyse linie i plamy tj. prześwity na donorze.

Najbardziej znani chirurdzy od zajmowania się takimi przypadkami to zdają się być Ferudini, Bisanga i Mwamba. Tanio nie będzie, tanio można tylko popsuć. Polecam zrobić swój research i umówić się na konsultację na żywo, każdy przypadek naprawczy wymaga indywidualnego podejścia.

Edytowane przez chcialbymwlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chcialbymwlosy napisał:

Ogólnie to popsuć swoją sytuację można jednym zabiegiem, naprawa wymaga już często kilku. Jak rozwiązać taki problem? W skrócie:

1. Trzeba przeprowadzić ekstrakcj graftów wszczepionych pod złym kątem jak np. widoczne poniżej (widać że przeszczepione włosy są skierowane do boku w miejscu gdzie naturalne włosy idą w dół)
image.png.44a74e7e70334fe168f2845b4da857c2.png

Wszczepione zbyt "odstająco" grafty sprawiają że skóra jest bardziej widoczna (mniejsze pokrycie skóry od strony wizualnej) oraz że same włosy nie układają się w sposób naturalny (są powbijane bardziej jak zapałki i wygląda to sztucznie).

2. Odpowiednio dogęścić obszar z tym razem odpowiednimi kątami wszczepienia. Ekstrakcja kolejnych graftów musi być wykonywana przez klinikę która rozumie co to donor management i zachowywanie odstępów między ekstrakcjami.

3. Przeprowadzić odbudowę donoru za pomocą graftów z ciała/brody (donor restocking) w miejscach gdzie ekstrakcje zostały przeprowadzone obok siebie i tym samym tworząc łyse linie i plamy tj. prześwity na donorze.

Najbardziej znani chirurdzy od zajmowania się takimi przypadkami to zdają się być Ferudini, Bisanga i Mwamba. Tanio nie będzie, tanio można tylko popsuć. Polecam zrobić swój research i umówić się na konsultację na żywo, każdy przypadek naprawczy wymaga indywidualnego podejścia.

Patrząc na HRN nie wiem czy ryzykował bym Mwambe - wcale nie ma gwarancji że będzie lepiej. 

Czy zdjęcie które wstawiłeś to po przeszczepie czy aktualne? Sama gęstość nie wygląda tak źle na tym zdjęciu.

Być może tutaj faktycznie kąt wszczepienia daje wizualnie dużo gorszy efekt niż mógłby być?

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie po zejściu strupów, przed fazą wypadania włosów (to wycinek zdjęcia z pierwszego posta w tym wątku), nie odrost. Natomiast to nie jest istotą mojej poprzedniej wypowiedzi, po prostu na krótkich włosach łatwiej zaprezentować o co chodzi z kątami wzrostu włosów i dlatego je wskazałem. Efekt odrostu jest już udokumentowany w tym wątku, odrosło znacznie mniej niż zostało wszczepione, cofnij się kilka postów wstecz i wszystko zobaczysz.

Mwamba rzeczywiście ma kilka gorszych przypadków odrostu w ostatnim czasie, natomiast jego plusem jest to że często pracuje z włosami z ciała i wykonuje donor restocking co nie jest aż tak popularne wśród większości klinik.

Edytowane przez chcialbymwlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem. Świetna robota, natomiast z tego co pamiętam to Zarev wspominał o 3 zabiegach które musiał wykonać żeby ogarnąć tę naprawę. W połączeniu z kolejkami jakie są do Zareva to dosyć ciężki temat, szczególnie że pacjentom którzy potrzebują naprawy często zależy na czasie bo wyglądają gorzej niż przed zabiegiem. Tak czy siak, klasa światowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, chcialbymwlosy napisał:

Tak, widziałem. Świetna robota, natomiast z tego co pamiętam to Zarev wspominał o 3 zabiegach które musiał wykonać żeby ogarnąć tę naprawę. W połączeniu z kolejkami jakie są do Zareva to dosyć ciężki temat, szczególnie że pacjentom którzy potrzebują naprawy często zależy na czasie bo wyglądają gorzej niż przed zabiegiem. Tak czy siak, klasa światowa.

Kolejka do Zareva to duży problem, gdzie trzeba czekać teraz ponad 2 lata na konsultację. Ale zauważyłem, że ostatnio na swojej stronie dodał opcję konsultacji bez kolejki za 900 euro xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem, jest też opcja przyśpieszonego zabiegu za 9 euro za graft. Gorzej jak trzeba usunąć 1000 graftów i wszczepić jeszcze kolejne 2000, wkład własny na mieszkanie lekko można zostawić :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, looksmatters napisał:

Kolejka do Zareva to duży problem, gdzie trzeba czekać teraz ponad 2 lata na konsultację. Ale zauważyłem, że ostatnio na swojej stronie dodał opcję konsultacji bez kolejki za 900 euro xD

 

Właśnie jestem na etapie robienia researchu i poszukiwania kliniki do przeszczepu. Akurat dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z Panią z kliniki od Dr Zareva. Stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że najbliższy wolny termin na konsultację to koniec 2025 roku, a możliwy zabieg w 2027... 😶  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, chcialbymwlosy napisał:

Też to widziałem, jest też opcja przyśpieszonego zabiegu za 9 euro za graft. Gorzej jak trzeba usunąć 1000 graftów i wszczepić jeszcze kolejne 2000, wkład własny na mieszkanie lekko można zostawić :)

A może przyśpieszona konsultacja, a potem zabieg w zwykłym  trybie za 5 euro. Tylko pytanie ile wtedy będzie się czekać na zabieg. 

 

3 minuty temu, Wojtek192 napisał:

Właśnie jestem na etapie robienia researchu i poszukiwania kliniki do przeszczepu. Akurat dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z Panią z kliniki od Dr Zareva. Stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że najbliższy wolny termin na konsultację to koniec 2025 roku, a możliwy zabieg w 2027... 😶  

To i tak się przyśpieszyło, bo jak ja z nimi gadałem 2 miesiące temu, to konsultacja była najszybciej w marcu 2026 roku. Tyle, że koszt konsultacji wtedy wynosił 150 euro, a teraz widzę, że cena za zwykłą wynosi 500 euro. Pytanie czy jak się weźmie przyśpieszoną konsultację za 900 euro, to na zabieg w standardowej cenie też trzeba czekać do 2027

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wojtek192 napisał:

Właśnie jestem na etapie robienia researchu i poszukiwania kliniki do przeszczepu. Akurat dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z Panią z kliniki od Dr Zareva. Stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że najbliższy wolny termin na konsultację to koniec 2025 roku, a możliwy zabieg w 2027... 😶  

Też chciałem mieć "szybko" przeszczep. Czasami lepiej poczekać 4 lata na przeszczep niż wpakować się w kupę w pół roku i potem kolejne 4 lata chodzić na zabiegi naprawcze. Swoją drogą, w moim przypadku Bisanga wycenił naprawę na 7 euro za graft więc aż takiej przepaści względem Zareva nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować naprawy u Muresanu ze Szwajcarii. powinno być trochę taniej. Wiem, że ten youtuber Matt Dominance właśnie do niego jechał na naprawę

 

My Hairline Repair Surgery after the 1st Hair Transplant! - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę go, jego rezultaty wyglądają naprawdę naturalnie, na pewno to jedna z opcji przy zabiegach naprawczych. Ten Matt też miał zabieg u Mwamba z tego co kojarzę, ale usunął filmik, możliwe że się nie dogadali coś w kwestiach marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, looksmatters napisał:

A może przyśpieszona konsultacja, a potem zabieg w zwykłym  trybie za 5 euro. Tylko pytanie ile wtedy będzie się czekać na zabieg. 

 

To i tak się przyśpieszyło, bo jak ja z nimi gadałem 2 miesiące temu, to konsultacja była najszybciej w marcu 2026 roku. Tyle, że koszt konsultacji wtedy wynosił 150 euro, a teraz widzę, że cena za zwykłą wynosi 500 euro. Pytanie czy jak się weźmie przyśpieszoną konsultację za 900 euro, to na zabieg w standardowej cenie też trzeba czekać do 2027

Możesz też wziąć opcję "off schedule" czyli przyśpieszoną konsultację i zabieg. Kosztuje to 900 euro konsultacja i 9 EUR/graft. Jednak nie pytałem co i jak i na kiedy bo aż tak mi na włosach (jeszcze) nie zależy. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...