free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale wszędzie jest sklasyfikowany podobnie, tzn. jako substancja sterydowa. W UK mają o tyle łatwiej że tam gdy kupujesz dla własnego użytku to urzędnicy mają to gdzieś nie sprawdzają tak skrupulatnie na granicy jak u nas w Polsce - gdzie każdy wie lepiej co dla Ciebie dobre ;]

 

Co do osób użytkujących, to było niedawno jakieś zamówienie grupowe i stąd ta liczba wzrosła, mimo wszystko jak na nasze polskie realia to cena jest niestety zaporowa 150-200usd / g. Liczę jednak na to że w przyszłym roku uda nam się to dostać legalnie w Polsce. Ciągle nad tym pracuję bo wtedy moglibyśmy ograniczyć koszty 3 krotnie (60-70usd/g co byłoby już znośne dla kieszeni).

 

A i warto zaznaczyć, że nie jest to magiczny środek, podobnie jak RU/fina/duta są osoby na które podziała i są takie które niestety, ale nie będą miały efektu (np. mimo stosowania 5% CB 2x dziennie). Taki nasz los, że musimy próbować i znaleźć coś co nam podpasuje

 

 

PS. Na pewno jest widoczny jeden trend. Mianowicie, że CB i minox działają w jakimś stopniu synergistycznie. O ile się nie mylę to każdy kto miał pozytywny efekt z CB miał w kuracji minoksa

 

Świetny post

Daj znać jak będzie wyglądała sytuacja w przyszłości, jak coś to się łapę na zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w innym poście czytałem jak ziom opisał, że jednak nie ma szans na CB w Polsce.

Dlatego drążąc temat jak to jest z tym klasyfikowaniem jako substancja sterydowa - znowu dla osób lekko zielonych w temacie.

 

Załóżmy patent na zasadzie, że zamawiam sobie to CB np. na adres znajomego w UK, potem sobie po to prywatnie jadę busem lub samochodem i wracam z zapasem na powiedzmy pół roku (bo samolot pewnie odpada na sto procent).

I teraz czy jest w tym podejściu coś z "życia na krawędzi", czy pomijając koszta i potrzebny czas wszystko gra?

W sumie to nikt nie kontroluje osobówek - ale w razie mega pechowej kontroli to jak by to było potraktowane?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra w innym poście czytałem jak ziom opisał, że jednak nie ma szans na CB w Polsce.

Dlatego drążąc temat jak to jest z tym klasyfikowaniem jako substancja sterydowa - znowu dla osób lekko zielonych w temacie.

 

Załóżmy patent na zasadzie, że zamawiam sobie to CB np. na adres znajomego w UK, potem sobie po to prywatnie jadę busem lub samochodem i wracam z zapasem na powiedzmy pół roku (bo samolot pewnie odpada na sto procent).

I teraz czy jest w tym podejściu coś z "życia na krawędzi", czy pomijając koszta i potrzebny czas wszystko gra?

W sumie to nikt nie kontroluje osobówek - ale w razie mega pechowej kontroli to jak by to było potraktowane?

 

Po prostu CB-03-01 ma budowę sterydową, więc jako odczynnik chemiczny jest traktowany jako steryd. W Polsce jest nielegalne nabywanie sterydów, a synteza musi być zgłoszona i jest ściśle monitorowana.

W UK inaczej do tego podchodzą, oczywiście mówimy tu o niewielkich ilościach. Jakbyś do UK kupował 1-2 kg sterydu to też by nie przeszło

Co do przewozu to bez przesady z UK do Polski możesz sobie spokojnie wozić nikt nie będzie Cie kontrolował (oczywiście samochodem/pociągiem). Zakładam ze nawet wysyłka z UK do Polski w 99% przypadków nie będzie weryfikowana. Co innego jak zamawiasz towar spoza obszaru Unii Europejskiej do Polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie Angel może obsługiwać zagraniczny oddział forumowego sklepu


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w skrócie Angel może obsługiwać zagraniczny oddział forumowego sklepu

 

hehe sklepu wątpie bo nie będzie tego w sprzedaży

ale pisz do niego być może Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1101623624_cb0301cyproterone17a-estradiol.jpg.2a9de309a949f3d89385fdaa21cacb5f.jpgNie pamiętam czy była wrzucana taka podstawowa tabelka - kieruję to głównie dla Antka (widać że CB-03-01 działa lepiej od tych mega intensywnych kuracji które używasz. Być może lepiej byłoby je nim zastąpić? zwłaszcza że wydaje się dużo bezpieczniejsze, a cenowo podobnie przy 1% stężeniu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tabelka z 2010 roku, a pierwsze doniesienia na temat zajebistości CB wg strony COSMO pochodzą z 2008 roku. Wg tabelki - lek przełomowy ; według obserwacji forów - bez rewelacji (garstka stosujących i jeszcze mniej pozytywnych efektów). Dostępność nie jest problemem - bo jakieś 30 min wystarczyło mi żeby dotrzeć do źródła; a przy założonej skuteczności na każdym rogu miasta powinien stać dealer z towarem. Jeśli życie potwierdziłoby dane z tabeli - byłaby rewolucja - kokainowa gorączka z Miami (oczywiście przesadzam) - a tutaj ledwie tli się.

 

Nie wiem na ile poważnie można traktować takie tabelki - bo nie są one zrobione przez osobę trzecią, tylko przez zainteresowanego ( w tym przypadku COSMO) i do czasu braku "akredytacji" i wprowadzenia do obrotu nikt z zewnątrz nie dba nad ich rzetelnością. Takie zestawienia w teorii mają sens - gdy wynikają z badań zrobionych przez niezależnych ekspertów (środowiska akademickie np) lub gdy rynek, prawo wymaga certyfikacji badań. Do czasu wprowadzenia do obrotu może panować tutaj samowolka i marketing ; nie wiąże się z tym żadna odpowiedzialność i ostracyzm społeczny szarych mas ( najwyżej zaintersowanych) - więc trochę szumu nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście brałem pod uwagę CB i tę tabelkę wielokrotnie przeglądałem w internecie jeśli nie tu na forum, pisałem nawet do Angela jak to wychodzi cenowo. Używając CB koszt byłby porównywalny do kosztów mojej obecnej kuracji (bo i tak sporo w sumie wydaję) a nie wiem czy efekty takie same. Niestety mam pewne obawy co do tego gdyż były gdzieś wpisy i chyba nawet tu są na forum że CB działa odwrotnie (w niektórych przypadkach, być może po przedawkowaniu go, pojęcia nie mam) do założenia czyli powoduje wypadanie włosów i tego się obawiam. Przyznaję też rację tutaj Stachowi co do tabelki. Natomiast nigdy raczej nie było takich wpisów (że szkodzi na włosy) odnośnie estradiolu czy cpa. A skoro takie wpisy były to jak w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Także zbyt mała ilość osób stosujących CB nie daje zrobić miarodajnego rozeznania. Oczywiście że jeśli chodzi o bezpieczeństwo czy uboki to nie ma nawet co porównywać CB przecież pod tym kątem został stworzony żeby uboków nie było. Być może kiedyś spróbuję nie wykluczam ale na chwilę obecną bardziej wiarę daję w RU 58841 niż w CB-03-01. Nawet zakładając że dane z tabelki są najprawdziwsze w świecie i autentycznie tak było w badaniach, to należy też zauważyć że ta tabelka porównuje każdy specyfik z osobna, a założę się że combo które stosuję razem synergicznie i tak lepiej działa. Druga sprawa to tzw. czarne na białym, czyli najlepsza ocena fotograficzna stanu po używaniu danego specyfiku. Widać po moich fotach że działa dość dobrze takie combo moje, natomiast nie znajduję w sieci zdjęć które pokazywałyby mega spektakularne rezultaty po zastosowaniu CB. Angel twierdzi że nic tak nie działa jak CB i może ma rację, może na niego CB działa najlepiej z tego wszystkiego co do tej pory stosował, sam jestem skłonny przyznać że stan włosów poprawił się u niego ale jednak na przód/zakola za wiele CB nie pomogło. Tabelka przedstawia też dane dotyczące 17A-estradiol a ja używam 17B-estradiol a to z pewnością też wiele zmienia. Ponadto tabelka nie pokazuje dawki a jedynie procent (a to nic nie mówi tak na dobrą sprawę), i odnosi się zapewne tylko do używania miejscowego/zewnętrznego w/wym. specyfików na skórę głowy a nie wewnętrznego czy razem wew. i zew.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tabelka przedstawia też dane dotyczące 17A-estradiol a ja używam 17B-estradiol a to z pewnością też wiele zmienia. Ponadto tabelka nie pokazuje dawki a jedynie procent (a to nic nie mówi tak na dobrą sprawę), i odnosi się zapewne tylko do używania miejscowego/zewnętrznego w/wym. specyfików na skórę głowy a nie wewnętrznego czy razem wew. i zew.

 

Sorry za offtop, ale Gdzie masz rozpiske kuracji? Stosujesz nakłuwanie/mezoterapię + estradiol?

 

-- 20 sty 2016, 18:16 --

 

ok, mam:

 

viewtopic.php?f=6&t=2037&p=26627#p26627

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, ostatnio często na zagranicznych forach pojawia się plotka, że CB bedzie do zamówienia w atrakcyjnej cenie w Polsce, widziałem że nawet pojawiał się przy okazji tych plotek Twój nick lub adres Twojego sklepu. Np. tu: http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=7&threadid=116984&STARTPAGE=7&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear. Czemu oni tak gadają ?

 

Czy ktoś obeznany w chemii (ziom? ) ma pojęcie czy jest wykonalne zrobienie z CB na trądzik (jak wyjdzie) CB o wyższym stężeniu? Inaczej mówiąc - czy będziemy w stanie przekształcić CB (trądzik) na nasze potrzeby?

 

I jeszcze jedno pytanie do Ciebie ziom, sorry że tutaj, planujesz może wrzucić gdzieś jakiś update dot. swojego stanu? Bardzo ciekawi mnie co teraz stosujesz (oprócz RU) i czy ta kuracja ma wciąż taką samą efektywność i zachowujesz ten sam stan, bo jakby nie było jesteś tu jedną z osób które najdłużej stosują RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wreszcie mam dobra i pewna nowine dla nas odnosnie CB-03-01. Wreszcie zaczyna sie cos dziac, juz myslalem, ze fortune to bedzie zawsze kosztowac.

Pisalem z Kanem wczoraj i ceny CB zostaly znacznie obnizone, szczegolnie jak sie bierze minimum te 10 gram to warto. 200 g nie biore pod uwage, na zagranicznych forach nie moga tego zebrac to raz a dwa podjac sie takiego zamowienia ze sterydem to bardzo ryzykowne jest.

 

We changed prices recently for cb form 3.

1g 145 USD.5g 650 USD10g 950 USD.

200g G. 70~usd/g GB price.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Heh wyprzedziles mnie, to samo chcialem dodac.

Zapowiada sie ciekawie, szkoda tylko, ze porownuja to do minoxa, ale w kwestii stymulatora moze chcieli to porownac. Jak wiemy CB dziala tez jako stymulator i mysle, ze stad takie porownanie. Przegrywa niewiele z minoxem, ale na wiekszosc dziala a jak wiemy minox nie zawsze- to juz dobry znak.

Nastepnym razem przypuszczam, ze porownaja z finem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć dlaczego CB działa jako stymulator?

 

BTW. pamiętam jak kiedyś mówiło się że CB jest dodatkowo przeciwzapalne, jednak teraz się o tym nie wspomina, a na zagranicznych forach już w ogóle. Ktoś wie jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, a podali może gdzieś skład tego pojazdu Breezula?

 

Nie ma, wiekszosc domysla sie, ze bylo to pg/et ewentualnie to samo na czym bazuje minoks.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do zamówienia, można prosić o dostęp do zamkniętej części forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do Zioma w tej sprawie , bo ja nie mam takiej mozliwosci udostepnic wam tamtej czesci.

Zbieram ludzi z calego swiata takze czym szybciej tym lepiej, bo dobijam do 100g i zamykam zamowienie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...