free web hit counter Skocz do zawartości
Jaren34

Klinika VATANMED WARSZAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś słyszał o tej Tureckiej klinice 

Która ma się otworzyć w Warszawie w grudniu?

Ponoć pierwszych 100 klientów ma mieć promocyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto będzie wykonywał zabiegi bo zgodnie z prawem upoważnienie do przerywania tkanki ma tylko Doktor. 

Jeżeli doktor to gdzie ukończył studia medyczne o ile doktor po medycynie. Dalej żeby mógł wykonywać zawód to musi zdać egzamin językowy, dostać prawo wykonywania zawodu i musi mówić lepiej niż w kebabie. Ciekawe ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z powyższym, zabieg medyczny to nie handel na allegro że firma jest z UK a wystawiają FV. Albo jest to klinika Turecka na wzór JSH, Skymed gdzie w Polsce siedzi opiekun, naganiacz zwał jak zwał w Turcji jest zabieg albo rzeczywiście otwiera się oddział w PL z doktorem z PL i w tej samej klinice zabieg w Turcji będzie kosztował 15k a u nas 30 z racji podatków. No chyba, że doktor nauk medycznych z PL ma w dupie swój zawód, zabiegu będą robić technicy a on tylko będzie to firmował swoją gębą za 5k od zabiegu to wtedy może cena będzie zbliżona do tej z Turcji.

ps. Chyba, ze czegoś nie wiemy, jest luka prawna i ktoś zwietrzył interes, że można jak kiedyś Prandecki robić zabiegi w mieszkaniu pod firmą typu FHU a usługą będą sadzonki na głowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VATANMED CLINIC POLSKA

Podobno mają sieć klinik i otwierają kolejną w Warszawie.

Siedziba chyba jest w Stambule ,pisałem na WhatsApp i czekam na ofertę. 

Zobaczymy otwarcien grudniu.

 

Screenshot_20221103-095553_Facebook.jpg

Edytowane przez Jaren34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem od konsultantki, do końca Marca jest promocja 11 000 zł, zabieg do 6000 graftów, personel rzekomo i "doktor" jest Turecki.

Nie wiem, nie bylem tam, ale dobrze by było, żeby Turki trochę zaatakowały polski rynek, szybko dupsko pęknie takim parchom jak Turowski, Turkowski itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ElChapoGuzman napisał:

Nie wiem, nie bylem tam, ale dobrze by było, żeby Turki trochę zaatakowały polski rynek, szybko dupsko pęknie takim parchom jak Turowski, Turkowski itd.

Turkowski ma wyjebane, bo tuż po przeszczepie zabiera się za robienie cycków

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to mają "filie" w różnych krajach typu węgry, kosowo itd. To otworzyli sobie w Polsce. Napewno masówka jakich mało, po co ryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś sie zmieniło? Udało się komuś dowidzieć czegoś o klinice lub próbował? Zastanawiam się nad przeszczepem u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2023 o 15:35, Shant napisał:

Czy coś sie zmieniło? Udało się komuś dowidzieć czegoś o klinice lub próbował? Zastanawiam się nad przeszczepem u nich.

Miałem konsultacje na początku lutego. Polska obsługa i tłumacz. Konsultacja z tureckim lekarzem. Sprawdzanie włosów pod kamera i dobry donor mam 3-4 włosy z jednego mieszka. Ustalona linia wlosow i planowane 5000 graftow. Zabieg zaplanowany na 27.04. Zaliczka 500 zł. Co najważniejsze skorzystałem z promocji na walentynki 8990 zł za zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dane doktora, który będzie wykonywał zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sado napisał:

Masz dane doktora, który będzie wykonywał zabieg?

Nie pamiętam jak się nazywa. Ogólnie z tego co rozmawiałem z Polka która tam pracuje to rozkręca kliniki po całym swiecie i jedzie w inne miejsce. Na fb w zdjęciach go widać.  Młody około 35-40 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...