free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie dzis bylem z nim na czacie i pytalem sie o ten system ARTAS a on powiedzial ze absolutnia nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze ceny transplantacji sa za wysokie. jedni maja pieniadze a inni nie ale laczy ich jeden cel - pozbyc sie lysiny i zyc normalnie. ceny na zachodzie sa do przyjecia dla ludzi zachodu ale dla nas juz nie. udostepniamy im swoj donor i jeszcze placimy za usluge krocie. dla nas Polakow cena za FUE powinna wynosic max. 1.5 euro (u najlepszych specjalistow). nie jest powiedziane ze nieznany chirurg HT nie zrobi dobrze transplantacji. wszyscy psioczyli ze w UK nie da sie zrobic dobrej HT a tu znajomy portugal zrobil (zaden topowy) i jak zobaczylem efekty to malo sie nie przewrocilem z wrazenia - oczywiscie pozytywnego . drugi przypadek kolesia ktory zrobil HT w Iranie za 5000zl 5000graftow. rowniez bardzo dobry. mam nadzieje ze ceny zaczna spadac bo mimo wszystko sa przesadzone (uwzgledniajac wszystkie koszta jakie ponosza kliniki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexy34. Dam ci dobrą radę. Niektórzy z użytkowników chcą sobie po prostu podyskutować i wkurzyć ciebie bo im się nudzi. No i im się udało bo wyprowadzili ciebie z równowagi. Nie ma sensu ciągnięcie bezskutecznie przez 15 stron dyskusji na temat czy klinika jest dobra czy nie. Udokumentowałeś to bardzo dobrze i to wystarczy. Niektórych twoja historia przekonała a niektórych nie. Wszystko wyjdzie w ciągu tych 12 miesięcy. Dużo użytkowników nie daje relacji z HT bo obawia się obelg ze strony cwaniaczków, a przecież oto tu nie chodzi. Jesteśmy tu z jednego tego samego powodu, łysiejemy. A relacje pomagają następnym ludziom do podjęcia tej ważnej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze sytuacja sie ustabilizowala i nie ma juz niepotrzebnych klotni i obelg, rzucanie miesem do niczego panowie nie prowadzi. Jestesmy tutaj wszyscy zjednoczeni w jednym celu- jeden nic nie osiagnie , ale wszyscy razem mozemy dac rade wygrac z tym cholerstwem:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowisz tadku i to wlasnie bedziemy robili przedstawiali alternatywe , bo mysle ze ja choc prawdziwego bolu lysiny nieznam , choc zakola dosyc spore zrobily mi sie juz w wieku 18 lat a pozniej to sie zatrzymalo ...to napewno dla wielu , szczegolnie dla wielu mlodych chlopakow to wielka jakby nie powiedziec tragedia

 

dlatego uwazam po tym co bylem widzialem tam w klinice i widze teraz na glowie , ze MEMORIAL jest wielka ogromna szansa wlasnie dla tych ludzi .....naprawde mowie to ze szczerego serca ...postrzeglem ich od nich jako tych prawdziwych lekarzy niosacych pomoc innym , to jak mnie przyjeli cieplo , jak profesjonalnie zostalem potraktowany niemal o nic zupelnie nie musialem sie martwic , wszystko dopracowane jak w szwajcarskim zegarku z niemiecka precyzja , no i cena kluczowy element tego wszystkiego ....owszem jakies tam przecietne pieniadze zarabiam , ale zeby dzis wylozyc 5 euro za cebulke i pokryc calosc ........oj chyba dluuuuugo dluuugo nie bylo by mnie stac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
falban powodzenia : )

 

xattic wiesz to nie chodzi o rebelie tylko ...no powiedz sam jak bys sie zachowal ..przychodzisz ludziom zdac relacje ze swojego zabiegu , a tu nagle atak furii , ze ja oszust ,ze podstawiony , ze wogole takiej kliniki nie ma , ze getfue itd .....zarzuty o drugie 3cie kategorie jakosci

 

...juz nawet nie wspominam ,ze to przeciez moj wátek , wiec jakim prawem sie pytam ktos podwaza , poddaje w watpliwosc moja wiarygodnosc ....

 

..ok zrozumialbym ,jesli jak ktos wczesniej napisal ....napisales swoja opinie ok , masz prawo wyrazic swoje zdanie .......no ale przepraszam ....w kolko podwazac cokolwiek bym nie powiedzial ...raz drugi trzeci w kolko to samo ......

 

to teraz pytanie do admina majette czy takie praktyki sa tu takze tolerowane ??? ze na wejde na czyis watek i bede kazda jego wypowiedz osmieszal i wywracal do gory nogami ??? ..to nie twoje wlosy , to ty mi to udowodnij , itd itd

 

jak tak mozna ....

 

 

hehhh,poczytaj na lysienie.info mój wątek o moim ht to dopiero zobaczysz co to znaczy ośmieszanie i chamstwo , dopóki robicie to bez bluzgania i wyzwisk nikt nie bedzie interweniował, tak jak ty masz prawo do przedstawiania swojej opinii i relacji i chwala ci za to bo ceny są super, tak inni mogą to ośmieszać i dyskredytować, zresztą nie unikniesz szkalowania chociażby przez konkurencje przy takich cenach ,w przypadku dalszego uporczywego nękania cię i szkalowania ,masz prawo napisac skarge do admina ktoregokolwiek ,skonsultujemy i zablokujemy takiej osobie dostęp ,natomiast jesli odpowiadasz w ten sam sposob ,musimy ukarac obie strony , powodzenia w odroście ,czekamy na efekty ,wtedy bedziemy mogli cos konkretnie powiedziec


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: )))) tez apeluje o spokoj i rozwage

 

no ale wlasnie wczesniej chyba zadalem pytanie ,lecz nikt mi na nie konkretnie nie odpowiedzial

 

Czy jest jeszcze opcja ze te wloski ktore teraz mi wyrastaja z przeszczepionych cebulek jak widzimy to na zdjeciach , w jakis sposob moga sie nie przyjac lub nagle za 3 miesiace okaze sie ze operacja jest nieudana ......bo mnie sie wydaje ze takiej gestosci nawet teraz z tymi pojedynczymi wloskami to ja nigdy w zyciu wczesniej nie mialem ...moga te cebulki obumrzec nagle i okaze sie ze nic z tego nie bedzie ??

 

...co moze pojsc nie tak ....chocby tylko teoretycznie ....zalozmy najbardziej nieszczesliwy zbieg okolicznosci : x

 

.....zaznaczam ze ja sie na tym kompletnie nieznam

 

alibaba moge wrzucic je i tutaj , pod warunkiem ,ze wyjasnisz mi dokladnie w jakim celu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alibaba ja zadnych fotek nie obrabialem , jedynie co zrobilem to poprzez Infraview , zmniejszylem ich objetosc , bo oryginalne byly w rodzialce 4900x cos tam , a ja je zmniejszylem do 1440x900 ,zeby nie bylo problemow tu z serwerem i ich przegladaniem

 

Najlepiej bez obróbki infraview, czyste foty z aparatu. Po prostu spakuj ze 2-3 fotki do .rar i wrzuć na coś typu rapidshare. To chyba nie jest problem. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmiechu trochę było, nie można zaprzeczyć...

 

Jak już taka jest sielanka to ja i tak podtrzymuję swoje słowa i będę czekał, ąż wyprowadzisz ty lub klinika mnie z błędu, ale stawiam na klinikę bo to tam się muszą obronić dobrymi zabiegami, których powinno być za chwilę dużo więcej.

 

Nikt chyba nie lubi płacić 10 tys. euro jak może zapłacić 5 tys. tylko efekt ma być jak za 10k , to ma wtedy sens, ale niektórych też cieszą półśrodki. Mnie takie rozwiązanie nie interesuję bo czytałem xxx zabiegów i wiem, że to tylko na krótką metę, a donor jest jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
: )))) tez apeluje o spokoj i rozwage

 

no ale wlasnie wczesniej chyba zadalem pytanie ,lecz nikt mi na nie konkretnie nie odpowiedzial

 

Czy jest jeszcze opcja ze te wloski ktore teraz mi wyrastaja z przeszczepionych cebulek jak widzimy to na zdjeciach , w jakis sposob moga sie nie przyjac lub nagle za 3 miesiace okaze sie ze operacja jest nieudana ......bo mnie sie wydaje ze takiej gestosci nawet teraz z tymi pojedynczymi wloskami to ja nigdy w zyciu wczesniej nie mialem ...moga te cebulki obumrzec nagle i okaze sie ze nic z tego nie bedzie ??

 

...co moze pojsc nie tak ....chocby tylko teoretycznie ....zalozmy najbardziej nieszczesliwy zbieg okolicznosci : x

 

.....zaznaczam ze ja sie na tym kompletnie nieznam

 

alibaba moge wrzucic je i tutaj , pod warunkiem ,ze wyjasnisz mi dokladnie w jakim celu

 

 

gęstośc jest teraz złudnie wieksza ,bo wokoł kazdej wszczepionej cebulki jest tez ciemna ranka ,czesc moze nie odrosnąć ,ale raczej w większości odrastają jesli dobrze zrobiony zabieg,procent odrostu zalezy od jakosci zabiegu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
: )))) tez apeluje o spokoj i rozwage

 

no ale wlasnie wczesniej chyba zadalem pytanie ,lecz nikt mi na nie konkretnie nie odpowiedzial

 

Czy jest jeszcze opcja ze te wloski ktore teraz mi wyrastaja z przeszczepionych cebulek jak widzimy to na zdjeciach , w jakis sposob moga sie nie przyjac lub nagle za 3 miesiace okaze sie ze operacja jest nieudana ......bo mnie sie wydaje ze takiej gestosci nawet teraz z tymi pojedynczymi wloskami to ja nigdy w zyciu wczesniej nie mialem ...moga te cebulki obumrzec nagle i okaze sie ze nic z tego nie bedzie ??

 

...co moze pojsc nie tak ....chocby tylko teoretycznie ....zalozmy najbardziej nieszczesliwy zbieg okolicznosci : x

 

.....zaznaczam ze ja sie na tym kompletnie nieznam

 

alibaba moge wrzucic je i tutaj , pod warunkiem ,ze wyjasnisz mi dokladnie w jakim celu

 

Alexy 34. po 3 miesiącach nie będziesz wstanie stwierdzić czy HT jest udany, bo książkowo odrost dopiero się zacznie czyli 20-30% plonu. żeby zobaczyć końcowy efekt trzeba 12 miesięcy a niekiedy 18 żeby włos mógł dojrzeć, jednakże u niektórych pacjentów można zobaczyć szybszy odrost 7-8 miesiąc da prawie końcowy rezultat np majette.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekamy 3 miechy , bede regularnie wrzucac fotki , jak mnie nikt nie bedzie wku..... : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowite, jestem pod ogromnym wrażeniem.

również chciałbym zobaczyć efekt za parę miesięcy, a fotki wrzucaj regularnie, chociażby dla tych, którzy wierzą, że jest to możliwe

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgolone wczoraj wlosy z tylu , blizny juz zagojone ...

z gory sporadycznie spadnie zlamany wlosek

 

masz alibaba jak prosiles o wysokiej rodzielczosci : )

 

a zeby w realu to zobaczyc potrzeba by lupy do powiekszenia

a1.thumb.jpg.cf25569bba73646ee49d47bc161900a7.jpg

a2.thumb.jpg.0e7bc87e9903a9e4f3a9f9dc86a3a1ed.jpg

1495042019_beforeoperation_8th_feb.thumb.jpg.ec4f269cea72ad8694d1ed0ac39de6bc.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co tyle myslisz rami : )

 

falban zamierzam wskoczyc sobie na maly cykl troszke super jakosci deczki i odrobina tescia entata ,przed latem

 

wczoraj powolny rozruch na silce i za tydzien juz mocniej pocisne

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle to wyglada, zamierzasz jakos wewnetrznie lub zewnetrznie wspomagac sie teraz Alexy? jakas biotynka czy cos?

 

drugą sprawą jaką mnie ciekawi to ceny za mniejsze ilosci graftow, w moim przypadku potrzebuje jakies 1500 powinno starczyc wiec pytanie czy zaplace polowe tego co ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaj z Nickiem ...

 

 

...powiem wam ,ze to jaja mozna robic to wyglada lepiej (jesli by sie przyjelo) jak naturalnie .....mozna sobie jaka sie chce linie zrobic

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda. Widać, że powoli zaczynają już wypadać. Zobaczymy jaki będzie odrost, ale to najwcześniej po 5 miesiącach. Ja jestem trochę ponad 2 miesiące i na lewym zakolu już mam sporo kiełkujących na prawym praktycznie się nic nie dzieje. Nic nie mogę z tymi włosami zrobić !! Czapeczka i chusta na przemian

 

 

Czekam, aż ktoś zaryzykuje i pojedzie do Biedrony

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezle to wyglada, zamierzasz jakos wewnetrznie lub zewnetrznie wspomagac sie teraz Alexy? jakas biotynka czy cos?

 

drugą sprawą jaką mnie ciekawi to ceny za mniejsze ilosci graftow, w moim przypadku potrzebuje jakies 1500 powinno starczyc wiec pytanie czy zaplace polowe tego co ty?

 

 

Tyle to robią gratis

 

________________________________________

Skończcie już tą gimbusową dyskusję. Wszystko już chyba zostało powiedziane. Ile można wałkować ten sam temat i obrzucać się wyzwiskami, czy złośliwościami, w kółko i w kółko i w kółko?

Jeśli macie jakieś nowe fakty, informacje, przemyślenia na temat, to napiszcie. Ale takie bezsensowne przekomarzanie się robi tu tylko śmietnik i zniechęca do wypowiadania się tych, którzy coś ciekawego do powiedzenia jednak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ogolnie to sie wspomagam caly czas jestem w treningu w ruchu , zdrowo sie odzywiam ,odpowiednia suplementacja

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie łykać Vitapilu tylko nie wiem czy jest sens, ponoć dobrze działa tyle że na laski.

 

Ja tego na czerwono nie pisałem

 

_________________________

Na czerwono, zwykle uwagi moderatora, administratora lub tym podobne.

Myślałem, że każdy jest tu na tyle obyty z internetem, że będzie wiedział co to jest, bo to w końcu dość typowe na forach.

A napisałem je dlatego, że niektórzy zaczynają się już zwyczajnie skarżyć na te Wasze kłótnie i wyzwiska po obu stronach, które nie wiadomo co jeszcze mają udowodnić. Z samych wyzwisk przecież nie wiadomo kto ma rację, a kto jej nie ma.

Tym bardziej jeśli te wyzwiska, złośliwości, itp prowadzone są bez końca i ciągną się jak tasiemiec przez wiele stron tematu.

Wystarczy przecież napisać raz swoje wątpliwości, opinie, itp.

 

Lion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wlasnnie takie komenty smieszne... jak rami sa super ,....byle nie jakies chamskie ,ze ja mam racje i tyle

 

 

..ale mozna juz cos powiedziec o jakosci wykonania zabiegu ? ...po wyzej zamieszczonych fotkach, w wyzszej rozdzialce z bliska , jakis szpec : D moze sie wypowiedziec ??

 

..i czy za takie dzis lysiejesz juz 15 rok , nagle wpadasz na getfue ...za 6 dni jestes u nich w klinice za 9 juz po operacji...placisz

 

.....3500... euro...plus bilet...

 

 

....sie oplaca?....blizn wcale niema

 

admin uspokuj sie : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...