free web hit counter Skocz do zawartości

Sado

Members
 • Liczba zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez Sado

 1. Pokażesz stan donoru na brodzie?
 2. Cześć, Czy ktoś z pacjentów, którzy mieli podczas HT pobierane grafty z brody, podzieliłby się zdjęciami, jak wygląda obecny stan ich skóry na brodzie, czy są widoczne blizny, etc.? Zastanawiam się nad dogęszczeniem brody, ale nie chciałbym, by używano graftów z tyłu głowy, lecz by przenieść po prostu część włosów z podbródka, gdzie i tak golę sporą część na 0, na policzki. PRzy czym martwią mnie potencjalne blizny z donoru (który byłby golony brzytwą).
 3. Zdjęcia powygasały. Byłaby szansa (o ile zobaczysz tego posta) na kilka fot, skąd pobierano grafty na brodzie i jak wygląda stan skóry obecnie (czy są blizny, etc.)?
 4. Masz dane doktora, który będzie wykonywał zabieg?
 5. Sado

  Szerokie czoło

  Zdjęcia pokaż, wizualnie zawsze lepiej ocenić.
 6. Każde ze zdjęć starałem się robić w naturalnym świetle dziennym, stojąc tuż przy oknie kierunkiem do niego (oprócz zdjęć typu selfie kamerką z przodu), więc myślę, że oświetlenie było dobre. Chyba że chodzi o zbliżenie stricte na linię np. z zaczesem w tył - to postaram się w któryś weekend zrobić i wrzucić.
 7. Mogło tak być, może organizm się po prostu przyzwyczaił - ale nie chcę już kombinować, skoro czuję się dobrze
 8. Staram się codziennie lub 5x w tygodniu (bez weekendu) po 0,5 mg. Czasami zdarza mi się zapomnieć, ale raczej nie schodzę poniżej 2 dawek na tydzień w skrajnych przypadkach.
 9. 5-7 miesiąc były największym boostem, głównie przez wzrost na linii. Potem gęstnienie i regeneracja donoru.
 10. Panie i Panowie - stuknął mi rok od zabiegu. Jestem bardzo zadowolony. Przód wyszedł świetnie, przy czesaniu się na tył nie widać mniejszej gęstości na środku, braki w koronie uzupelnie w dalszej przyszłości, póki co planuję cały czas być na ducie. Poniżej zdjęcia (w pierwszym poście bez strzyżenia, w drugim po + jedno kamerka z przodu przy sztucznym oświetleniu). Kolejne zdjęcia planuje wrzucić za pół roku.
 11. Teraz, prawie rok po zabiegu? Nie, już nic mnie nie swędzi. Ale kilka pierwszych miesięcy swędziało (chociaż bardziej czubek głowy akurat).
 12. U mnie była duża poprawka w strefie biorczej po około pół roku, więc myślę, że nie masz, co się martwić na zapas.
 13. A można je dzielić? Dermatolog kiedyś uczuliła mnie, że jeśli tabletka nie ma podziałki, to jej producent nie zapewnia równej dystrybucji substancji czynnej w całym przekroju.
 14. 10 miesięcy. Zdjęcia przed strzyżeniem (kamerka tył, kamerka przód) oraz po strzyżeniu w różnych oświetleniach, z pomadą oraz bez. Z każdym miesiącem jestem coraz bardziej zadowolony. Kamera tył: Kamera przód: Po strzyżeniu:
 15. Problem w tym, że uboki się nie nie cofały. Po finie ogromna czułość piersi między innymi, ale najgorsze były straszne wahania nastroju i bardzo złe samopoczucie. Przy stosowaniu topicala od czasu do czasu wrzucałem orala, żeby sprawdzić, czy nie jest lepiej - i momentalnie miałem powrót uboków. Byłem w momencie, że stwierdziłem, że kompletnie odpuszczę orala, ale postanowiłem jeszcze przetestować duta. I tutaj na szczęście na psychice jest wszystko ok. Czasami mam większą czułość piersi, ale nie tak jak przy finie. Klatka mi trochę urosła, odkąd biorę leki, ale ciężko stwierdzić, czy to same leki, czy kilka dodatkowych kilogramów w ostatnim czasie (od zawsze miałem tendencję do odkładania tłuszczu w cyckach). Przy rozpoczynaniu fina poszedłem na badania w celu sprawdzenia, czy nie zaczyna występować u mnie ginekomastia i doktor stwierdził, że to tylko tkanka tłuszczowa. Badania zapewne powtórzę za około 1-2 lata, ale pierwszym celem jest zrzucenie masy Jednak ginekomastia to dla mnie drugorzędny problem w porównaniu do wahań nastroju i złego samopoczucie na głowie.
 16. To jest tak minimalnie widoczne, że musiałem te zdjęcia po kilka razy analizować, żeby zobaczyć, o co Ci chodzi. Masz świetny stan włosów na ten wiek, ja mając 12 lat, nie mogłem się taką linią pochwalić. Bez urazy, ale myślę, że trochę niepotrzebnie panikujesz i nikt tego stanu prócz siebie samego nawet nie dostrzega. Nie dziwię się, że klinika Ci odmawia przeszczepu.
 17. Na początku podchodziłem sceptycznie, bo myślałem, że jak miałem uboki po finie, to po ducie tym bardziej, ale obecnie kompletny brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Co do efektów - cóż, ciężko ocenić. Włosy mi lecą, jak leciały zawsze, ale nie widzę pogłębiania się stanu łysienia, więc zapewne to wszystko odrasta.
 18. Polacy to chyba główna część klienteli. Jak ja przylatywałem, to był ze mną jeden Polak, który miał zabieg dzień wcześniej, w dniu mojego zabiegu był drugi pacjent - również z Polski. Na forum są konsultacji z Aestepool, więc możesz zapytać Jak ja dopytywałem przed zabiegiem, to pamiętam, że bodajże mają też klientów z Anglii. Z finem dałem sobie spokój, miałem spore uboki. Po jakimś czasie przeszedłem na samoróbę topicala: minox + fin, a od ponad 2 miesięcy jestem na 0,5 mg dutasterydu + topical minox.
 19. 9 miesięcy. Zdjęcia kamerką tylną pod światło naturalne (ślad na włosach po boku i z tyłu od opaski po spaniu) + zdjęcia kamerką przednią w delikatnym świetle sztucznym. Myślę, że tyle czasu wystarczy, bym mógł się odnieść do efektów. Jestem bardzo zadowolony. Linia bardzo mi się podoba, włosy wszczepione w ten sposób, że same układają się w górę, a tego właśnie chciałem, jako że nigdy nie dane mi było nosić takiej fryzury ze względy na wczesny wiek łysienia. Obawiałem się trochę o donor - ale teraz widzę, że wszystko jest w porządku na bokach, a na tyle mam wir (zapewne naturalny), który idzie wyeliminować zaczesaniem w dół. Spodziewam się jeszcze pewnego odrostu na koronie - ale biorąc pod uwagę, że łysienie pewnie będzie postępować mimo leków, to raczej nie będę miał tam bujnej fryzury w ciągu najbliższego pół roku. Cieszę się, że nie zdecydowałem się na inne kliniki, o których myślałem dołączając tutaj (m.in. JSH). Czas wreszcie na zabawę włosami, może jakąś pomadę, sprawdzenie, co mi pasuje i się podoba - i na bazie tego w bliżej nieokreślonej przyszłości kolejny zabieg (myślę też nad BHT, jeśli będę chciał nosić dłuższy tył i boki), by uzupełnić to, co poleci w najbliższych latach oraz środek + koronę. Rozmyślam też nad przeszczepem na brodę (zagęszczenie sobie policzków) - ale najpierw przetestuję wpływ dermapena. Zdjęcia będę zamieszczał do 12. miesiąca oraz pół roku później.
 20. Jakieś zdjęcia od przodu? Niemniej jednak strasznie słabo to wygląda. Co Saifi na te wyniki? Natknąłem się na kilka opinii, że nie za dobrze u niego z odrostem.
 21. A co z owłosieniem w innych miejscach? Broda, plecy, reszta ciała? Widać różnicę przed oralem?
 22. Tylko coś źle sformułowałeś odpowiedzi. Jeśli chcesz zachować formę "między x a y", to brakuje połowy odpowiedzi. No chyba że po prostu powinno być "W trakcie x i y miesiąca". U mnie zadowalający efekt pojawił się pomiędzy 6 a 7 miesiącem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...