free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taka możliwość, że Ru w ogóle nie będzie działać? W jaki sposób zbadaliście jego działanie? Liczyliście ile włosów wypadało przed braniem i ile po? Ale jak kiedy? Przy myciu głowy to i tak nie widać, bo spływa wszystko z wodą.

 

Strasznie uciążliwe jest dla mnie branie loxona rano i ru wieczorem. Wolałbym obie te rzeczy jednocześnie brać.

 

1. ewentualnie na ile przed RU można zastosować loxon na głowę?

 

2. A jeśli wymieszać to w jakich proporcjach? Mam Loxon 5%, RU w proszku, koncentrat KB i Spirytus 96%.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja mam pytanie z cyklu jadę na wakację i biorę ze sobą 2-tygodniowa wcierkę z kb+RU.

Czy jak zapakuję do bagaża głównego w buteleczkę to mogę sobie narobić problemów gdzieś na granicy/na lotnisku ??

 

Pozdrawiam

Karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest taka możliwość, że Ru w ogóle nie będzie działać? W jaki sposób zbadaliście jego działanie? Liczyliście ile włosów wypadało przed braniem i ile po? Ale jak kiedy? Przy myciu głowy to i tak nie widać, bo spływa wszystko z wodą.

 

Strasznie uciążliwe jest dla mnie branie loxona rano i ru wieczorem. Wolałbym obie te rzeczy jednocześnie brać.

 

1. ewentualnie na ile przed RU można zastosować loxon na głowę?

 

2. A jeśli wymieszać to w jakich proporcjach? Mam Loxon 5%, RU w proszku, koncentrat KB i Spirytus 96%.

 

Dla mnie też jest to uciążliwe, a w dodatku loxon raz dziennie słabo działa, dlatego drugi raz stosuję w minox w KB, chociaż mam wrażenie, że to nie to co w standardowym jeśli chodzi o działanie. Ru lejesz, jak wyschnie loxon. Sam używam kirklanda i czekam około 2h. Loxon schnie szybciej. Możesz wymieszać Ru w loxonie: 5% Ru i 95 % loxon w proporcjach wagowych, nie potrzebujesz KB, ani spirytusu, ale musisz wtedy robić co tydzień nową porcję i narażasz się na większe ryzyko uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włosy lecą mi z całej głowy tu RU musiałbym wcierać na całą głowę?


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wtedy automatycznie dawkę trzeba zwiększyć, czy wystarczy małą dawkę rozcieńczyć?

 

Bo ogólnie się zastanawiam, czy opłaca się w ogóle inwestować w to, jeśli musiałbym przyjąc kilka razy więcej dawek na raz.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia RU na czas transportu?

wiadomo ze trzeba przechowywac go w zamrazalce, wiec czy na czas transportu nie traci swych wlasciwosci?

 

Mam jeszcze pytanie do podjazdu K&B - czy to prawda, że jest w nim minoxidil?

bo chciałem używać RU, ale nie stymulatora (minoxa), bo może okazać się, że kiedyś będzie coś nowego i nie będzie trzeba stosować KB a przez to że ma w sobie minox będe musiał go już uzywać zawsze bądz w innej postaci (rogaine np.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to minox może być użyty jako podjazd zamiast KB, jeśli ktoś używa minoxa i nie ma czasu na oddzielne aplikacje minoxa i ru.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda kwestia RU na czas transportu?

wiadomo ze trzeba przechowywac go w zamrazalce, wiec czy na czas transportu nie traci swych wlasciwosci?

 

Mam jeszcze pytanie do podjazdu K&B - czy to prawda, że jest w nim minoxidil?

bo chciałem używać RU, ale nie stymulatora (minoxa), bo może okazać się, że kiedyś będzie coś nowego i nie będzie trzeba stosować KB a przez to że ma w sobie minox będe musiał go już uzywać zawsze bądz w innej postaci (rogaine np.)

 

W trakcie transportu nie traci swoich wartosci , bo jest to tylko kilka dni.(dlatego jak zostaje zatrzymany do kontroli itp to prosi sie o przechowywanie w zamrazarce)

Pojazd KB nie zawiera minoxidilu, wiec prosze tu ludzi w blad nie wprowadzac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że KB rozrobione ze spiritusem trzeba trzymać w szklanej butelce. Mam pytanie czy rozrobione RU mogę trzymać w plastiku czy też trzeba w szkle?


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że KB rozrobione ze spiritusem trzeba trzymać w szklanej butelce. Mam pytanie czy rozrobione RU mogę trzymać w plastiku czy też trzeba w szkle?

 

W szkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom 1990 jaka cena Ru z pojazdem KB?

 

Zajrzyj może do sklepu http://edt.com.pl/reschem/ - ceny są wypisane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zaznajomiłem się z tematem forum. Chciałem teraz jakieś podsumowanie zrobić, żeby ewentualnie ktoś mnie poprawił.

1. Zamawiam 5 g Ru55841 i KB SOL 110 ml ze sklepu zioma. ( sa 2 różne ceny Ru 220 ziko i 240, dlaczego?)

2. Musze ogarnąć jakąś wagę, bądź miarkę przydatną do sporządzania eliksiru. ( możecie mi coś polecić)

3. Ru powinienem trzymać w lodówce, Kb sol możecie być w temperaturze pokojowej. Lecz po przyjściu zamówienia biorę 5 g Ru i 95 ml Kb sol uzyskując 100 ml roztworu Ru 5 %. ( co przy stosowaniu 1 ml dziennie daje mi ponad 3 miesiące stosowania). taki roztwór mam trzymać w szklanym zamkniętym naczyniu, np. szklanka po jakimś napoju wyczyszczona i wysuszona?

4. W tej chwili włosy mi nie wypadają, są w tak zwanej fazie uśpienia, ale mam już pokaźne zakola i robią mi się przerzedzenia z tyłu głowy i na środku i chciałbym zawaliczyć o włosy zanim znów nastąpi okres łysienia. ( czy too dobry pomysł skoro teraz mi nie wypadają, po około 4 miesiącach mogę liczyć na odrost).

5. Czy stosując Ru 5 % wieczorem mogę połączyć zabieg z mezoterapią osoczem ażeby dobrze dokrwić głowę i pobudzić do dziąłania ( tzw. czy jest to niewskazane czy wskazane)

6. Dawajka 1 ml dziennie wystarczy?

7. Dodaje zdjecie mojego owłosienia głowy. POZDRO!

 

-- 07 mar 2016, 22:27 --

 

8. Rozumiem oczywiście że rozprowadzam ten 1 ml na całą powierzchnie głowy i lekko wmasowuje i czekam az wyschnie i lulu spać

9. Czytałem opinie o Ru że blokuje DHT podobnie do finasterydu ale o wiele rzadziej ma jakieś uboki.

zdjecie.png.86fb86003112443ee9921a7eff1d378a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Inny procent czystości, tańsze ma trochę mniejszy.

2. Waga "jubilerska" z dokładnością do 2 miejsc po przecinku. Na allegro około 20zł.

3. KB mieszasz ze spirytusem a dopiero później mieszasz to z RU. Najlepiej robić co miesiąc nową mieszankę, więc nie mieszasz Wszystkiego od razu a nie rozrobione Ru trzymasz w zamrażarce.

4. Nie wiem czy po samym RU nastąpi odrost, choć sam na to liczę. Powinien odwrócić miniaturyzację i blokować dht, ale na odrost potrzeby będzie stymulator + RU nie na każdego działa, musisz sprawdzic na sobie.

5. Chyba lepiej na dzień. Jest gdzieś post Zioma gdzie opisuje przykładowe "terapie" używania RU.

6. Zależy od obszaru, ale czytałem, że dawki 2-3ml są efektywniejsze.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za odpowiedzi ale chciałym jeszcze tylko doprecyzować punkt 3 :

3. w Jakich proporcjach w takim razie Kb sol zmieszać ze spirytusem i Ru, ażeby osiągnąć 5 % roztworu i przy użyciu 2 - 3 ml dziennie robić świeże mieszanki co miesiąc? Jak to proponujesz? ( posiadając 5 g Ru i 110 ml Kb sol ze sklepu zioma)

Pozdrawiam !

 

-- 08 mar 2016, 10:18 --

 

a i jeśli chodzi o spirytus to jaki polecasz Spirytus 98, salicynowy, png?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post w "Opowiedz swoją historię" tam jest wszystko opisane. Choć nie wiem czy dobrze, bo rozmieszałem to tak jak napisał użytkownik Dawid, niby wartości na miesiąc a minęło dopiero 2 tygodnie a RU się kończy a używałem po 1 ml. Tak jakby z 30ml zrobiło się 20ml. Co do efektów to nie wiem, za krótko stosuję. Na zdjęciach jest gorzej, ale na początku można linieć więc mam nadzieje, że nawet jak nie pomoże to odrośnie mi to co ma odrosnąć po linieniu.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę RU 4% ok 1ml, Zoxin Med i Loxon 5 na linię już ponad pół roku i stan moich włosów jest gorszy niż przed rozpoczęciem kuracji ;/ Od samego początku po nałożeniu na noc, rano w miejscu nałożenia skóra nie była tłusta, czego absolutnie nie mogłem osiągnąć po Eucapilu i Neogenicu lub bez tego. Włosy miałem zawsze bardzo tłuste. Ru dał nadzieję ale niestety nic z tego nie wyszło. Choć wypadanie na pewno się zmniejszyło, co widzę po np nakładaniu szamponu, efektów w poprawie jakości,zatrzymania łysienia lub odrostów jest brak ; ] Większej dawki nie mogę stosować bo pojawiają się uboki, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Nie wiem co mam robić... Załamuje mnie ta sytuacja. Mam 32 lata, nie miałem nigdy agresywnego łysienia, jest jeszcze co ratować, choć już są prześwity i zakola. Łysieje od 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie napisałem, że ten Loxon biorę już wiele lat i tylko na linię. Nie widziałem aby działał, boje się przestać go stosować z obawy o pogorszenie sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli nie za dużo, a stosowałeś może Ru kiedyś i masz jakieś doświadczenie? Wiem że do walki z łysieniem jest potrzebny bloker, wszystkie te finasterydy, dutasterydy mnie odpychają ze względu na ewentualne efekty uboczne ale w Ru ponoć występuję tylko zmęczenie/ senność także zachęca ale co z jego skutecznością? Jestem w tej chwili w takim etapie łysienia, że włosy mi nie wypadają tzw. przestój, ale jak znów zacznie się akcja to może być krucho i chce zacząć walke teraz zanim stan się pogorszy boje się tylko że Ru może ewentualnie spowodować początkowe linienie? Co o tym myśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...