free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

narazie dupy nie urywa wstawie foto za tydzień

 

spoko..

ja jestem zadowolony

we wrzesniu robie atak z gora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie pełny efekt uzyskuje się po 12 miesiącach więc narazie jestem cierpliwy i czekam jak to będzie wyglądać ostatecznie na początku roku 2017 wiadomo każdy by chciał mieć efekt odrazu, ale nic na to nie poradzimy minox nic nie przyspiesza wzrostu to mogę z pewnością powiedzieć u ciebie we wrzesniu minie rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie pełny efekt uzyskuje się po 12 miesiącach więc narazie jestem cierpliwy i czekam jak to będzie wyglądać ostatecznie na początku roku 2017 wiadomo każdy by chciał mieć efekt odrazu, ale nic na to nie poradzimy minox nic nie przyspiesza wzrostu to mogę z pewnością powiedzieć u ciebie we wrzesniu minie rok ?

 

u mnie rok bedzie w listopadzie..ale juz gesciej chyba nie moze byc..hehe..zeby tak bylo na gorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie i tak będziesz robił inny obszar niż za pierwszym razem, więc im szybciej tym lepiej, ważne jest też oby donor był w pełni sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to zauważyłem z innych relacji, że u mnie dosyć wolno to idzie jakieś 0,5-1 miesiąc niż u innych nie wiem może to przez minoxa ? ostatnio leje już go coraz mniej. Podobno najwięcej wzrostu jest między 4 a 5 miesiącem zobaczymy jak to będzie u mnie, póki co to nie jestem zadowolony na dzień dzisiejszy, ale ubytek spory był więc wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie chcę się czepiać, ale beznadziejne zdjęcie z tym fleszem hehe

 

Od kiedy zaczyna się wzrost włosów? U mnie minął już ponad półtora miesiąca. Wiadomo. Grafty powypadały. Co najlepsze są jeszcze niektóre włosy, które nie wypadły (trzymają się skubane). I zastanawiam się, czy zaraz będzie się zaczynał odrost. A te co nie wypadły zostaną już czy wypadną i będzie odrost tez?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie to zauważyłem z innych relacji, że u mnie dosyć wolno to idzie jakieś 0,5-1 miesiąc niż u innych nie wiem może to przez minoxa ? ostatnio leje już go coraz mniej. Podobno najwięcej wzrostu jest między 4 a 5 miesiącem zobaczymy jak to będzie u mnie, póki co to nie jestem zadowolony na dzień dzisiejszy, ale ubytek spory był więc wiadomo.

 

 

W porównaniu z kolanem to już jest zajebiście. Wiadomo , że jeszcze dużo bardziej się zagęści, ale nawet jeśli nie pokryje wszystkich prześwitów to boki podgolisz krócej i będzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok a będzie lepiej. Nie masz powodu do niepokoju.

Bardzo proszę o zdięcie w świetle dziennym tylko przodu.. bo to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebowałbym przeszczepić około 5000 graftów. Która klinika jest lepsza? Dr Serkan czy Dr Maral?Czy dokonują przeszczepu z ciała bht?

Będzie ktoś jechać w okolicach września- października?

Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że te dwie klniki BHT nie robią.. a szkoda, bo byłaby to super wiadomość, biorąc ceny jakie oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec się pewnie nie kwalifikuje ponieważ mam nw6 i potrzebowałby minimum 5000 grafów


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHT np. z klatki nie pobiera się motorowo, gdyż straty podczas ekstrakcji wynoszą nawet do 50 % pobranych jednostek folikularnych. Jeśli BHT to tylko manual .

Dlatego ceny za BHT takie wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz 5000 graftow fue i bht w jedej sesji to jabym wybral indie dr As albo dr umara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie na poczatku wrzesnia do serkana..ale nie mam pojecia czy robi bht?? wystarczy spytac przez e-mail,albo whats app.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to js was zaskoczy bo Serkan robi z klatki nawet z dupy wam przeszczepi jak chcecie xd. A skąd to wiem ? Jak byłem u nich to sporo rozmawiałem z takim gościem pakistanczykiem mieszkającym w Anglii i on był już u serkana drugi raz na 1 zabiegu miał robiony przód i trochę górę a teraz cała górę i gniazdko. Efekt miał b.dobry przodu linie itp i pytalem go skąd tyle graftow wziął i co? Odsłonił swoją owłosiona jak małpa klatę i pokazał mi w chuj pobranych dzień wcześniej graftow z klaty;) ile nie pytalem więc nie wiem ale na 100% bht tam robią i za 2 gim zabiegiem robią rabaty że palą boli... on za 2gi zabieg zapłacił mniej niż 2000 euro za całą górę razem z bht więc taniej nie znajdziecie nigdzie dzień później leciał koleś do Chin bo handluje czymś elektronika i czymś jeszcze i sprowadza z Chin do Anglii więc mi sie już kontakt z nim urwał xD pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to js was zaskoczy bo Serkan robi z klatki nawet z dupy wam przeszczepi jak chcecie xd. A skąd to wiem ? Jak byłem u nich to sporo rozmawiałem z takim gościem pakistanczykiem mieszkającym w Anglii i on był już u serkana drugi raz na 1 zabiegu miał robiony przód i trochę górę a teraz cała górę i gniazdko. Efekt miał b.dobry przodu linie itp i pytalem go skąd tyle graftow wziął i co? Odsłonił swoją owłosiona jak małpa klatę i pokazał mi w chuj pobranych dzień wcześniej graftow z klaty;) ile nie pytalem więc nie wiem ale na 100% bht tam robią i za 2 gim zabiegiem robią rabaty że palą boli... on za 2gi zabieg zapłacił mniej niż 2000 euro za całą górę razem z bht więc taniej nie znajdziecie nigdzie dzień później leciał koleś do Chin bo handluje czymś elektronika i czymś jeszcze i sprowadza z Chin do Anglii więc mi sie już kontakt z nim urwał xD pzdr

 

Ja lece we wrzesniu,i cene z tego wzgledu ze bede tam robil drugi raz mam ugadana na 1250eu.hotel i przelot zalatwiam we wlasnym zakresie..

hotel ok.100eu i przeloty z nuemiec ok 150 w dwie strony.zamykam sie w 1500eu.w calosci

W polsce za te pieniadze to mozna jechac na wykend nad morze.nic po za tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lece we wrzesniu,i cene z tego wzgledu ze bede tam robil drugi raz mam ugadana na 1250eu.hotel i przelot zalatwiam we wlasnym zakresie..

hotel ok.100eu i przeloty z nuemiec ok 150 w dwie strony.zamykam sie w 1500eu.w calosci

W polsce za te pieniadze to mozna jechac na wykend nad morze.nic po za tym

 

 

Ile mniej wiecej graftów za tą cenę?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...