free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

też widziałem, że serkan na facebooku się chwalił bht z tego co wiem jeszcze get fue robi bht. Do Serkana napisałem kiedyś o bht to odpisał mi jakoś dziwnie wymijająco, ale chyba chodziło mu o to, że póki się da z głowy to on bierze z głowy dopiero jak wyczerpie donor to robi bht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei podczas mailowej konsultacji już na początku zaznaczyłem że chciałbym aby nie ruszać tyłu głowy i wole aby pobrał włosy z klatki.

Powiedział, że linie włosów musi odtworzyć z graftów z potylicy a reszta może być z klatki, pleców, barków, tylko tyle że musiałem wysłać zdjęcia aby ocenił stan obszaru dawczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lece we wrzesniu,i cene z tego wzgledu ze bede tam robil drugi raz mam ugadana na 1250eu.hotel i przelot zalatwiam we wlasnym zakresie..

hotel ok.100eu i przeloty z nuemiec ok 150 w dwie strony.zamykam sie w 1500eu.w calosci

W polsce za te pieniadze to mozna jechac na wykend nad morze.nic po za tym

 

 

Ile mniej wiecej graftów za tą cenę?

 

tyle ile da sie pobrac a chcial bym 3000 jak sie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doktor Serkan i Fly Medica - polski konsultant to jest to samo? Jestem wstępnie zainteresowany zrobieniem 5000 graft we Wrześniu. Powiedziano mi wstępnie ze na moje nw6 moga przeszczepić ok 3000 graft z donoru a jesli sie nie uda tyle pobrać lub bedzie to niewystarczające to moga pobrać jeszcze 2000 z brody i klatki piersiowej.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy doktor Serkan i Fly Medica - polski konsultant to jest to samo? Jestem wstępnie zainteresowany zrobieniem 5000 graft we Wrześniu. Powiedziano mi wstępnie ze na moje nw6 moga przeszczepić ok 3000 graft z donoru a jesli sie nie uda tyle pobrać lub bedzie to niewystarczające to moga pobrać jeszcze 2000 z brody i klatki piersiowej.

 

 

Tak, to jest Polski konsultant.

Swoją drogą ciekawie jaką Serkan ma skuteczność w BHT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na kiepskie poprzednie zdjęcie wstawiam poprawione z góry z fleszem. Co myślicie ?

1081324390_125dnipo.thumb.jpg.7babd2037d8d00f56221a1da7bdb6599.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zestawienie zdjec przed/po.

 

-- 26 lip 2016, 13:40 --

 

Myślę że potrzebujesz nastepne 4000 gratow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ale to dopiero 4 miesiąc, napewno będę potrzebował ale czy 4 tys ? Ja tam liczę że ze 3 wystarczy, ostateczny rezultat będzie pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko ale to dopiero 4 miesiąc, napewno będę potrzebował ale czy 4 tys ? Ja tam liczę że ze 3 wystarczy, ostateczny rezultat będzie pod koniec roku.

Zobacz watek Tadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu sensowne zdjęcie

 

Wygląda to lepiej niż było. No nic. Czekamy jak minie rok.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2100 € to juz jest na plus a to dopiero 4 miesac...troche dlusze wlosy i proszku i fryzura jest...moim zdaniem jest dobrze, bardzo jestem ciekaw kolejnych miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj znalazłem opakowanie proszku z przed 6 lat ciekawe czy to się jeszcze nadaje i w ogóle jak to się nakłada ? Teoretycznie czytałem że w 4 miesiącu odrost przeważnie szacuje się na 50-60% także napewno będzie jeszcze poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam identyczną sytuacje jak Ty. Lysienie jakies na moje oko nw6 lub nw7.

Jestem rok po 1 zabiegu w Getfue 2074 grafty bo podobno wiecej nie dało się przeszczepić..

Wiem ze w moim przypadku potrzebuje jeszcze minimum ok 5000 graftów.

Zastanawiam się teraz we Wrzesniu nad dr Maralem i Serkanem. Ten drugi jest troche droższy ale podobno robi też bht z ciała, co w moim przypadku byłoby zbawienne.

Serkan żeby przeszczepić ok 5000 graftów potrzebuje sesji 2-dniowej ale chyba warto zrobić to porządnie za jednym razem 5000 a ewentualnie za rok kolejne 4000 gdzies jeszcze z ciała bht i praktycznie spokoj na reszte życia?

Obserwuje Twoj przypadek i jestem pod wrażeniem jak z nw6 robi Ci się fajna fryzura na całe życie

Musiałeś mieć niezły donor skoro zrobili Ci tyle graftów?

Pozdrawiam i trzymam kciuki


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki póki co to chyba mam NW6 z tyłu nie stwierdzono gorszych włosów. Szczerze mówiąc to ciężko mi coś doradzać napewno gdyby to był twój pierwszy zabieg to poleciłbym ci Marala, a tak ciężko powiedzieć może wyślij mu foty i powie ci ile da radę wyciągnąć z donoru jeszcze, gdyż on nie robi BHT twierdząc, że te włosy się nie nadają. Włosy z głowy mają tą zaletę, że jest tam więcej mieszków wielowłosowych co za tym idzie łatwiej pokryć duży obszar. Ja u siebie oglądałem włosy na klacie to z połowa graftów jest 2 włosowa(najlepiej to widać jak się wygoli) brodę i wąsy mam tylko jednowłosowe za to grubsze. Maral powiedział, że z mojego donoru da się wyciągnąć jeszcze między 2-3 tys. graftów dlatego ja raczej BHT nie będę robił choć pewnie jakieś prześwity z tyłu głowy mogą się pojawić i liczę się z tym, oprócz tych 4250 u marala miałem w Polsce robione 600szt czyli ogólnie mogę sobie pozwolić na ok 8 tys graftów i tutaj raczej jest mój max, więc donor mam raczej średni plusem jest to, że z tyłu mam 3 i 4 włosowe grafty no i ciemne włosy, najważniejsze to się nie poddawać i walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej!

Mam identyczną sytuacje jak Ty. Lysienie jakies na moje oko nw6 lub nw7.

Jestem rok po 1 zabiegu w Getfue 2074 grafty bo podobno wiecej nie dało się przeszczepić..

Wiem ze w moim przypadku potrzebuje jeszcze minimum ok 5000 graftów.

Zastanawiam się teraz we Wrzesniu nad dr Maralem i Serkanem. Ten drugi jest troche droższy ale podobno robi też bht z ciała, co w moim przypadku byłoby zbawienne.

Serkan żeby przeszczepić ok 5000 graftów potrzebuje sesji 2-dniowej ale chyba warto zrobić to porządnie za jednym razem 5000 a ewentualnie za rok kolejne 4000 gdzies jeszcze z ciała bht i praktycznie spokoj na reszte życia?

Obserwuje Twoj przypadek i jestem pod wrażeniem jak z nw6 robi Ci się fajna fryzura na całe życie

Musiałeś mieć niezły donor skoro zrobili Ci tyle graftów?

Pozdrawiam i trzymam kciuki

 

Jak masz w planie robić BHT a znam Twój przypadek i bez tego raczej się nie obejdzie to celuj w Serkana , ze wzgledu na rabaty przy kolejnych sesjach. Pierwsza sesje masz po normalnej cenie ale nastepną juz ok 40% taniej itd.. A jeżeli chodzi o jakość Maral Serkan , to są no praktycznie takim samym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam fotę 4,5 miesiąca po zabiegu. Chyba jest lekka różnica na plus w stosunku do ostatniej foty jak myślicie? czy się pocieszam ?

1853839489_135dnipo.thumb.jpg.ca9bf43d6f16663c7389d754696f2b81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj ze wyrosnie jeszcze duzo graftow.moim zdaniem wiekszosc juz wyrosla.jedynie moze byc poprawa wlosa a nie ilosci.4000 graftow robi sie na 1/3 glowy (przodu)zeby uzyskac dobra gestosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matias dobrze to wie, bo sam już na pierwszych stronach pisał o dogęszczaniu.

 

 

Efekt jest dobry, włosy odrosły i to jest ważne, ewentualne dogęszczenie powinno dać tobie zadowalający efekt.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda więksość tych włosów jest dosyć cienka mam nadzieje, że się trochę pogrubią pewnie ze 3 tys bedę musiał jeszcze posadzić, więcej raczej w donorze nie mam, ale póki co to najprędzej w przyszłym roku jak się sytuacja w Turcji unormuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jeszcze sie troche poprawi na 100% masz jeszcze kilka wlosow ktore sa bardzo cienkie lub krotkie, za miesiac juz bedzie to lepiej wyglądać ,te kolejne 3000 na przod bedziesz dawal ? co ci doktor powiedzal z 12 miesięcy musisz odczekac przed kolejną HT cz mozesz wczesniej tez juz sie do niego udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

min rok czasu sam nie wiem jak to rozdzielić teraz ciężko mi powiedzieć bo jeszcze troche małych włosków wyrasta. Przy 3 tys albo pół na pół bym rozdzielał front/korona albo na front 1/2 korona tylko nie wiadomo czy 3 tys sie wyciągnie. Łącznie z Polskim partaczem w donorze nie mam już jakiś 5 tys graftów i to jednak troche widać, a nie chce tam prześwitów mieć. Generalnie też przy obecnej sytuacji w Turcji raczej nie planuje zabiegu w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli donor masz juz wyczerpany to bym chyba na twoim miejscu dawal tylko na przod, korona nie jest az taka widoczna na co dzień i latwiej jom maskowac.

przeswity jednak masz jeszcze spore nie wiem czy takie 1500 grafts by zrobilo naturalnom gestosc na przodzie

 

-- 09 sie 2016, 9:53 --

 

wydaje mi sie ze 3000 na ten rejon bedzie za malo aby uzyskac co najmniej te 50-60 na cm2

1892241346_135dnipo.thumb.jpg.42b04ebadaf21bbb4000418e9415865b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktorek mówił, że min 2 tys z donoru wydłubie, do nawet 3 tys, jeszcze rośnie sporo nowych włosów więc ciężko oceniać jak to będzie, ale faktycznie na koronę od biedy zawsze można sypać proszek i będzie w miarę ok byle miał się czego trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...