free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryć się tego nie da jednak źle się wygląda jeśli się ma duży ubytek np. taki jak ja, jeśli masz zakola tylko to naprawdę będzie to wyglądać fajnie podczas odrostu. Po 2,5-3msc nikt u mnie już nie zauważał, że miałem jakiś zabieg.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda na tyle głowy? Obcinam się zawsze dookoła łyso i góra długa, ciekawi mnie, czy tył po tej metodzie zostaje czerwony na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to wygląda na tyle głowy? Obcinam się zawsze dookoła łyso i góra długa, ciekawi mnie, czy tył po tej metodzie zostaje czerwony na zawsze

Czerwone nie zostaje na zawsze ale moim zdaniem obcinanie się na łyso po zabiegu odpada bo będzie widać białe kropki (blizny) po pobraniu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy obu HT miałem z tyłu krótkie włosy i nikt jeszcze nie zwrócił na to uwagi. Moim zdaniem śmiało można nosić nawet te 5mm.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czerwone nie zostaje na zawsze ale moim zdaniem obcinanie się na łyso po zabiegu odpada bo będzie widać białe kropki (blizny) po pobraniu.

 

 

odpadea jesli sie robi mechaniczne fue w technikalnych klinikach gdzie nie dbaja o donor i go wygryzaja, gdzie doktor rysuje tylko linie i na tym konczy sie jego rola, ale plusem jest zabieg za grosze

 

moj znajomy mial fue manualne i przy takiej fryzurze nie widac bialych kropek nawet z bliska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej więcej zależy tu od średnicy puncha niż tego czy to manualne czy mechaniczne, Bisanga też już ponoć przeszedł na mechaniczne więc widocznie nie ma różnicy. A tak w ogóle to jak odrost idzie coś na tych zakolach?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na dzisiaj. Włosy zaczesane do góry co by odsłonić zakola, światło dzienne.

548611423_Beztytuu.thumb.jpg.a26b99336c89068146e76ff3c049e134.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zarośnie całkowicie to będzie super moim zdaniem.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem też powinno być ok, ale podejrzewam, że minie jeszcze z 4-5 miesięcy zanim to się wyrówna tzn język do zakoli o ile w ogóle bo w język nasadzili sporo, a tam jeszcze odrost po ducie w ogóle tam wygląda mega gęsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to zarośnie całkowicie to będzie super moim zdaniem.

 

O ile zarośnie. Też niczego więcej nie chcę bo z gęstości reszty na obecną chwilę to co było a to co jest jestem zadowolony. Jak zaczeszę włosy do przodu to już nawet tych zakoli nie widać, reszta włosów fajnie się zagęściła, nawet mokre wyglądają fajnie także komfort już jest. Spokojnie mógłbym iść na basen, wyjść i nie krępować się jak przed HT i kuracją. Jedynie co mnie trochę martwi to, że włosy jakieś tam lecą. Jak wcieram minox, czeszę, myję zawsze troche włosów leci, zastanawiam się nad wejściem na duta co 2 dni.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czarne włosy, dlatego aby był efekt musi być duża gęstość bo kontrastują ze skórą. Jest jeszzce za wcześnie aby coś ostatecznie powiedzieć ,tym bardziej ,że powiem Ci tak : u mnie po 14 miesiącach włosy dalej wyrastają więc w moim przypadku ostateczny efekt zobaczę po 2 latach od zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zastanawia to, że nie mam tak jak większość, że nagle im wysypuje dużo kropeczek i z tego rosną włosy. Ja generalnie nie widzę takich wysypów. Jak tak kilka dni wstecz przeglądałem to może ze dwie kropeczki widziałem reszta to włosy już dłuższe. Gdybym nie robił fotek to bym stwierdził że nie rośnie nic, jednak patrząc na fotki miesiąc wstecz, no coś wyrosło. Np. na linii włosów nie widziałem nigdy, żeby coś rosło a linia się zagęściła. Nie wiem dziwne, ślepy nie jestem ale naprawdę nie widzę a chyba niemożliwym jest żeby włos rósł w kilka godzin do sporej długości. No nic trzeba nadal czekać choć przyznam, że momentami można na łeb dostać jak się wstaje i nie widzisz właśnie żadnych kropeczek.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz z przodu w miare wszedzie czarne wlosy a wszczepione rosna Ci siwe. Mozna jakos z nimi zagadac, zeby starali sie czarne pobierac, bo jak sie siwieje, po bokach, to jeszcze bajka to wyglada a przod pozniej przewaznie atakuje. Gadales o tym przed zabiegiem czy nie mialo dla Ciebie to zadnego znaczenia?

Co do zabiegu jest spoko a bedzie mega , trzymamy kciuki !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że panikuje Behavio, masz rację Co do siwych włosów to zupełnie mi to nie przeszkadza i mogę być "szpakowaty" lub całkiem siwy byle nie łysieć


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz z przodu w miare wszedzie czarne wlosy a wszczepione rosna Ci siwe. Mozna jakos z nimi zagadac, zeby starali sie czarne pobierac, bo jak sie siwieje, po bokach, to jeszcze bajka to wyglada a przod pozniej przewaznie atakuje. Gadales o tym przed zabiegiem czy nie mialo dla Ciebie to zadnego znaczenia?

 

Nie da sie przewidziec ktory wlos zmieni zabarwienie. Przeszczepic mozna ciemne a odrosna siwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John oczywiscie masz na mysli to,ze dany wlos po odrosnieciu ktore minie te 6 miesiecy mogl i tak byc juz siwy i tak w miejscu biorczym?? Oczywiscie jest taka opcja, ale o wiele mniej prawdopodobne niz przeszczepienie kompetnie siwego wlosa wtedy wiadomo,ze jak odrosnie to wlasnie siwy...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak to wygląda na dzisiaj a właściwie na 26.02 .

 

Mam jeszcze pytanie bo pomimo brania duta nadal zauważam, że coś tam leci, jak myję jak czeszę zawsze troche włosów na rękach mam. Biore duta 2x w tygodniu nie wiem czy pobić częściej. Jak tam u was jak bierzecie duta/fina nadal coś leci czy całkowite zatrzymanie?

Edytowane przez Gość

3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak na 5 miesiac zle nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 5.5 miesiaca wyglada to naprawde niezle a z czasem bedzie tylko lepiej takze super sprawa miec sobie takie wloski


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakola szału nie robią póki co trzeba czekać dalej.

 

No zakola póki co zapałki wetknięte w gówno Możliwe, że gęstość była słaba, zobaczymy z czasem czy coś się polepszy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje włosy ogólnie na mega grube i dobre jakościowo wyglądają, w dodatku mega czarne, włosy już się zagęszczają na spokojnie kilka miesięcy i będzie krzesiwo


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisałem w prywatnej - jak na 5 miesiąc wygląda to świetnie. Ja marzyłbym o takim efekcie docelowym

 

Będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...