free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

O donorze może też coś mówił ale o biorczym też bo pamiętam jeszcze pokazywał rękami jakby obcinał nożyczkami i mówił żeby właśnie tam obcinać nożyczkami do roku czasu. Też mi się wydaje, że jeśli ktoś obcina maszynką ostrą, która nie ciągnie to nic złego się nie stanie, sam powoli zaczynam rozważać podcięcie i myślę o maszynce, tyle że ja nie chcę na bardzo krótko. Dużo lekarzy podaje zupełnie sprzeczne instrukcje co do postępowania po zabiegu więc generalnie wszystko trzeba robić z głową tak żeby sobie nie zaszkodzić i tyle, każdy ma swój rozum.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zdrowy rozsądek zawsze się obroni. BHR nakazuje do 8 dni nie dotykać strefy biorczej podczas gdy np. Angel mówił że jemu kazali od pierwszego dnia po zabiegu przy myciu delikatnie masować. Przecież to kompletnie różne podejście do tematu a zabieg niezależnie od kliniki w gruncie rzeczy dokładnie taki sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda u Ciebie i są duże szanse, że za kolejne pół roku będzie to wyglądało jeszcze lepiej, i to jest chyba najlepsze w tym wszystkim, że masz tak dobry efekt w tak krótkim czasie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Kolego, mucha nie siada. Takie relacje tylko wzmagają moja chęć na HT. Gdyby nie ta konieczność wygolenia pały to pewnie juz bym był u Marala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to jest. Że po HT te efekty są nie tylko tam gdzie robione było HT, ale ogólnie włosy jakieś takie jakbyś miał szopę.

 

Np. zakola wyglądają gorzej, bo te boki Twoje to jakiś pierdzielony gąszcz Ok wiadomo gęstość trochę kuleje na zakolach. Ale te boki to je dobijają

 

No, ale to chyba kuracja tak wpływa?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno Minox wpływa na taki efekt bo włosy po jego nałożeniu a następnie wyschnięciu wyglądają na gęstsze. Czy działa kuracją jako całość? Ciężko mi stwierdzić czy np. Dut działa bo ciągle coś leci. Co do samego HT to na zakolach typowy efekt zapałek wbitych w gówno póki co. Środek (język) się zagęścił bo tam też było posadzone no i odrosły moje włosy bo widziałem jak odrastały więc jestem pewny, że jest dobrze bo nie uszkodzili moich. Co do gęstości boków i tyłu to mam gęste, zawsze miałem i mój ojciec ma tak samo. Góra już mocno łysa a boki i tył jak nie obetnie to poprostu masakra. Napewno ten efekt to takie kombo HT+kuracja sam jestem ciekaw jakby to wyglądało bez duta i minoxa. Generalnie spprawdza się to o czym wielu tutaj bardziej doświadczonych userów mówiło, że jeśli chce się walczy z łysieniem to niestety też chemią nawet po HT i wtedy efekt jest lepszy. Dzięki wszystkim za komentarze


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymodeluj sobie tę fryzurę ścinając boki. Będzie lepiej.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem ale docelowo chcę mieć włosy na górze krótsze, zaczesane do przodu. Nie chce mieć takiej teraz bardzo popularnej zaczeski na bok bo uważam, że ona wygląda fajnie kiedy ma się włosy dużo gęściejsze i w pełni proste, moje im dłuższe tym bardziej się kręcą


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesięczny update. Dzisiaj już 7 miesiąc. Wrzucam fotki na włosach mokrych, na włosach suchych w naturalnym świetle i suchych w mocnym sztucznym. Zakola jak widać nadal są rzadkie i tutaj już chyba dużej zmiany nie będzie, choć jak włosy są suche zupełnie tego nie widać, jeszcze jak zaczesane na bok czy do przodu to już wogóle. Martwi mnie natomiast to, że od jakiegoś czasu mam jakieś wzmożone wypadanie, czytałem na zagranicznych forach, że bywają jakieś cykliczne linienia na minoxie finie/ducie. Dut leci u mnie 7 miesiąc prawie fin 5. Kiedy nakładam szampon sporo włosów na rękach, spłukuję, nakładam minox to tak z 10-15 zawsze, przeczesuje też zawsze coś spada. Mam wrażenie, że troche rzadziej się zrobiło nawet w miejscach gdzie był przeszczep (linia i lewa strona). Miałem i mam też jeszcze troche włosów, które nie wypadły po HT może to one też lecą? Na początku leciały różne, zdarzały się grube też, teraz raczej widzę większość włosów cieńkich, słabych więc chyba zminiaturyzowanych. Jak ktoś miał podobne doświadczenia na kuracji to fajnie jakby dał znać bo przyznam, że troche mnie to stresuje. Dut podbity co 2 dzień, minox bez zmian 2x1ml 5%.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprobuj z blokerem zewnętrznym - moze lepiej zareagujesz na blokowanie receptorów androgenowych niż na blokowanie dht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, albo to i to. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie (poza ew. finansami) aby dodać np. RU czy fluta zewnętrznie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Antek, wlasnie to miałem na myśli, czyli dodanie do obecnej kuracji blokera miejscowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak posadzili mi trochę siwych ale tak jak mówie zupełnie mu to nie przeszkadza. Co do kuracji no to poczekam narazie na rozwój sytuacji może to jakieś linienie o jakim czytałem na innych forach, że nawet ludzie mają takie coś co 3-6 msc a biorą od kilku lat duta, piszą, że te włosy zawsze odrastają- zobaczymy. Nie chcę dodawać RU ani Fluta bo one wnikają do systemu i z minoxem jeszcze mocniej ryją serducho. Przed chwilą właśnie wróciłem z EKG bo noc temu ok. 3 nad ranem miałem objawy... zawału (kobiecego głównie) mocny ból pomiędzy łopatkami, uczucie jakiegoś zatkania (tak jakby mi coś wpadło w nie tą dziurkę w przełyku) oraz dostałem mocnego bólu po prawej stronie żuchwy. Stan ten utrzymywał się ok 20 min -30 min. Nie było przy tym żadnych omdleń, palpitacji serca czy paniki poprostu dziwny, intensywny ból. EKG na szczęście wyszło ok choć cholera wie bo co chwila coś się odklejało od tego mojego futra, no ale zrobiła kilka razy i mówią że nie ma nic. Wiadomo, że może to być spowodowane też moimi problemami z kręgosłupem, no i też musiałbym zrzucić jak już mówiłem z 20kg. Nie mniej jednak nie chcę dodatkowo obciążać serca bo minox i dut już to robią.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tam czytałem jakieś badania i wypowiedzi lekarzy, że dutasteryd ma jakiś tam wpływ na serce. O ile uda mi się to znaleźć to wrzucę. Ale pisało, że ewidentnie dutasteryd może spowodować "heart failure" pisało nawet dokładnie co może spowodować.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak posadzili mi trochę siwych ale tak jak mówie zupełnie mu to nie przeszkadza. Co do kuracji no to poczekam narazie na rozwój sytuacji może to jakieś linienie o jakim czytałem na innych forach, że nawet ludzie mają takie coś co 3-6 msc a biorą od kilku lat duta, piszą, że te włosy zawsze odrastają- zobaczymy. Nie chcę dodawać RU ani Fluta bo one wnikają do systemu i z minoxem jeszcze mocniej ryją serducho. Przed chwilą właśnie wróciłem z EKG bo noc temu ok. 3 nad ranem miałem objawy... zawału (kobiecego głównie) mocny ból pomiędzy łopatkami, uczucie jakiegoś zatkania (tak jakby mi coś wpadło w nie tą dziurkę w przełyku) oraz dostałem mocnego bólu po prawej stronie żuchwy. Stan ten utrzymywał się ok 20 min -30 min. Nie było przy tym żadnych omdleń, palpitacji serca czy paniki poprostu dziwny, intensywny ból. EKG na szczęście wyszło ok choć cholera wie bo co chwila coś się odklejało od tego mojego futra, no ale zrobiła kilka razy i mówią że nie ma nic. Wiadomo, że może to być spowodowane też moimi problemami z kręgosłupem, no i też musiałbym zrzucić jak już mówiłem z 20kg. Nie mniej jednak nie chcę dodatkowo obciążać serca bo minox i dut już to robią.
Jak masz kłucie w sercu radzę ci zmniejszyć dawkę minoxa, bo to już poważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również musiałem odstawić minoxa, bo po mniej więcej 2 tyg użytkowania, jak zrobiłem sobie wyjątkowo mocny trening na siłowni i wróciłem do domu to myślałem, że żegnam się z tym światem (tak wariowało serducho) i wylądowałem na SORrze + 2 noce w szpitalu . Po odstawieniu wszystko wróciło błyskawicznie do normy.

 

EDIT: dla jasności, nie stosowałem wtedy równoległe żadnego finasterydu ani dutasterydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłucie miałem między łopatkami i gdybym nie poczytał w życiu bym nawet tego nie powiązał z sercem. Ekg zrobiłem żeby mieć pewność. Wynik wyszedł bdb. Nie mam żadnych dodatkowych skurczów, bóli, nic takiego. No nic pomyśle o odstawieniu choć pewnie stanie się masakra na łbie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo przechodziłem szybkie bicie serca i kłucie w klatce.. odstawiłem te cholerstwo ale posypalo sie .


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacznie obserwuję Twój wątek, bo zastanawiam się między Maralem a kimś droższym, i powiem szczerze że u Ciebie efekt przed i po jest powalający jak dla mnie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile w tym efekcie to zasługa kuracji a ile samego HT. Zadowolony jestem choć miałem nadzieje, że na zakolach będzie lepiej ale wiem też, że te miejsca były całkowicie łyse więc nie może być tak jak np. Na języku. Co do wyboru kliniki to ciężko cokolwiek doradzać każdy ma swoje priorytety. Bogaty nie jestem i to było główne kryterium jakim się kierowałem i efekt czyli cena\ jakość. Zakola moje pokazują jednak, że Maral gęsto nie sadzi więc jeśli ktoś chce mieć gęsto to chyba nie tam. Choć wiadomo czekam jeszcze z ostateczną oceną jednak na dzień dzisiejszy bardziej martwi mnie dalsze wypadanie (lub linienie- mam nadzieje) niż rzadsze zakola.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...