free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi chłopaki czy wy RU tylko nakładacie na głowę czy dosłownie wcieracie w skórę? Ponieważ do tej pory tylko nakładałem delikatnie i tworzyła się powłoczka ale teraz mam odnośnie tego rozterki czy oby prawidłowo to robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wcieram lekko


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawilem calkowicie RU , stosuje tylko betha+retin, nic nie leci,sporadycznie kilka wlosow tak jak u osób bez łysienia


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odstawilem calkowicie RU , stosuje tylko betha+retin, nic nie leci,sporadycznie kilka wlosow tak jak u osób bez łysienia

przed RU mocno leciały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem oprzeć swoją kurację tylko o SABA gel, ale niestety po odstawieniu RU (2tyg) sytuacja się znacząco pogorszyła, zwłaszcza na czubku głowy ;/

 

Teraz kolejnym krokiem będzie zastąpienie go CB-03-01 w żelowym pojeździe, lub próba z PSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette jak długo jestes po odstawieniu RU?do 4 tygodni moze sie utrzymywac jego działanie.Nie stosujesz juz zadnego blokera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem 2 tygodniu po odstawieniu Minoxu i 1,5 miecha juz na RU, odstawiłem minox poniewaz dostawalem po nim wysypu syfow na twarzy. Teraz samo RU + biotyna. Jak po Minoxie wyslo kilka wloskow na zakolach tak teraz robią się jakies jasniejsze i ciensze, czyzby efekt DHA?.

 

Pytanie do zima: co to OSA !?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałem oprzeć swoją kurację tylko o SABA gel, ale niestety po odstawieniu RU (2tyg) sytuacja się znacząco pogorszyła, zwłaszcza na czubku głowy ;/

 

Moim zdaniem wkręcasz sobie. nie ma fizycznej możliwości, żeby zauważyć jakieś znaczące zmiany w ciągu 2 tygodni( jeśli chodzi o efekt wizualny). Chyba że piszesz o zwiększonym wypadaniu, ale wtedy nie wiem jak rozróżniasz włosy które wypadły z czubka głowy od tych, które wypadły z innych obszarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że jednoczesne stosowanie RU i Fina byłoby bezsensowne?

 

Oba preparaty mają zupełnie inne zasady działania. Finasteryd blokuje 5AR typu II, natomiast RU blokuje receptory w miejscu stosowania i nie pozwala wiązać się z testosteronem i jego metabolitami. Zastosowanie obydwu na pewno da lepsze rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy w jakim pojeździe stosujesz. Jak będziesz stosował w KB Solution (pojazd z badań) to możesz trzymać RU w temperaturze pokojowej nawet do 6 miesięcy ;]


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmniejsza, chyba ze robisz to często, ale bardziej zaszkodzisz często wyciągając i wkładając do zamrażarki (gwałtowne zmiany temperatury). Ale używając za pojazd KB solution nie ma co się o to bać, bo robisz porcje raz na 2-6 miesięcy (ja najczęściej robiłem porcje po 50ml czyli co ok. 2mies). Co innego gdy używasz spirytus/pg wtedy świeże porcje trzeba robić zdecydowanie częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majette jak długo jestes po odstawieniu RU?do 4 tygodni moze sie utrzymywac jego działanie.Nie stosujesz juz zadnego blokera?

juz od ponad poltora miesiąca nie stosuje ru, nic nie leci nadal,albo nie widze ,ale wczesniej przy czesaniu,myciu,widzialem zawsze kilka wloskow, teraz rzadko sie zdarza ,zeby cos bylo

fakt ru na mnie dzialalo ale u mnie tylko góra była przerzedzona, sporo było wlosow tylko zminiaturyzowanych lekko ,natomiast po co mam wydawac na ru skoro SABA żel daje mi ten sam efekt a nawet lepszy i nie mam uboku w postaci sennosci przez pol dnia po porannej aplikacji /jak przy ru mialem/, po żelu po około tygodniu włosy pociemniały, teraz po około miesiącu są one jak normalne włosy


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same uboki miałem po asc , dlatego boje się że po Ru będzie to samo . Majette stosowałeś może asc-j9 ?

CO to jest ten żel który na CIebie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny majette że ta senność to po RU bo też w ciągu dnia mnie bierze choć nie wiem czy naturalnie tak mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnej senności, a mam całą gamę środków. Myślę, że co organizm to inna reakcja.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewny majette że ta senność to po RU bo też w ciągu dnia mnie bierze choć nie wiem czy naturalnie tak mam...

tak jestem pewien zwlaszcza w pierwszych dniach nie moglem rano sie dobudzic a jak wzialem z kolei rano wtarlem to pol dnia osowialy chodzilem,po odstawieniu nic takiego nie ma, ale to pierwsze dni najmocniej potem juz slabiej


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie widze żadnych efektów po RU, dawkuje je w ilosci 1ml (20mg) na zakola od ponad miesiaca i zero efektu, nawet sie zastanawiam czy sie czasem nie powiekszyly. jedyne co mi pomoglo dotychczas do minox i ilosci kilku wloskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...