free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To RU wrzuciłem kilka tygodni temu do lodówki bo na razie nie używam. Ma być w zamrażarce? Mam nadzieję, że nie straciło właściwości, jeszcze nawet nie otworzyłem przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrecz przeciwnie, gdy bylem na RU stabilne NW2, po odstawieniu = zakola blisko NW3 + przerzedzenia na całości, szczególnie na czubku i tyle glowy (ogólny zarys NW6) i to tylko 4 mies po odstawieniu!!!

 

Teraz wróciłem i stan od razu się stabilizuje, już więcej RU nie odstawie na jakieś głupie eksperymenty z zastrzykami bo zjebało mi to konkretnie sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ziom uzywasz Saba gel czy odstawiles tak samo jak RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawiłem, ale teraz już wróciłem, oraz dorzuciłem minoksidil bo niestety stan na chwile obecna nie jest zadowalajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom a uzywales ru na jaki obszar jesli mozna wiedziec?

 

u mnie to jest tak ze gdy wychoduje wlosy i udaje mi sie zakryc zakola to nie mysle o tym ze one są, ale gdy ide pod nozyczki to kilka dni pozniej okazuje sie ze mam defakto NW2. Plądrowałem ostatnio albumy żeby sobie przypomniec jak wyglądałem 5 lat temu i mimo tego ze zawsze te zakola gdzies tam byly bardziej przypominalo to NW1.

 

Wogole dziwie mnie to ze od 4 miechow jestem na ru i wlosy przestaly mi wypadac w obrębie całej głowy ale smaruje tylko zakola , i akurat one są poszarpane. Moze wiec ru smarowac w miejscu gdzie sie ma zdrowe wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja smaruje obecnie na obszar NW6, wcześniej na cała góre (nw4), ale po odstawieniu stan sie pogorszył...

 

Tez zauwazyłem efekty w postaci zatrzymania wypadania + pogrubienie po 4 miesiacach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom1990 moge wyciagnac Ru bezposrednio z zamarazarki i od razu je rozrobic w KB ? Czy musze jakis czas odczekac po wyciagnieciu z zamarazrki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej mozesz, chociaz lepiej byłoby odczekac. Jednakże ja robiłem tak jak sie pytasz i nie zauwazylem zadnej znaczacej zmiany w działaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem własnie dermaroller 0,5 i jade nim zakola co 2 dzien, tam gdzie co noc nakładam tez ru. Czy ktos z was uzywał juz rollera pod ru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększy bardzo absorpcje może roluj na noc co 2-4 dni a RU rano?

 

Ogólnie rolka jest dobra dla skóry ale nie za często, trzeba dać skórze czas do zregenerowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, niewiem czego sie spodziewac po takim połączeniu, gdyz ru lubi tez rozwalac linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również strzykawką. Jest to najlepszy sposób żeby pilnować dawek każdego specyfiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, niewiem czego sie spodziewac po takim połączeniu, gdyz ru lubi tez rozwalac linie

 

Masz 100% przekonany że to Ru ?

 

Jeżeli tak to chyba ziom jest jedyną osobą na którą Ru działa pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemam 100% pewnosci, kupiłem to od goscia z forum i dostałem tylko certyfikat z koutigchina, ale linia niestety sie posypała, zakola sie powiekszyły. dlatego zastanawiam sie nad odstawieniem i teraz to juz chyba tylko transplantacja mi pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na mnie RU działa świetnie, ale nie tylko na mnie, najlepszym przykładem jest fighter co trzyma idealny stan praktycznie na samym RU

 

Osobiście jestem 1 miesiąc spowrotem na ru + minox (bo potrzebuje odrostu po tym co stracilem) + saba (co 3 dzien) + retin-a żel + emu żel z dodatkami i nie chce zapeszać ale linia zaczyna się odbudowywać... Żeby nie było że jestem goło słowny, wstawiam zdjęcie. Zwróćcie uwagę na miniaturowe czarne włoski na zakolach oraz kilka zdrowych poniżej linii włosów, po eksperymentach z zastrzykami te włosy były całkowicie zmianituryzowane

100220135439.thumb.jpg.02d2bccf3399547513068b6d8685e94e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jestem zmieszany bo jak lek może u jednych powodować poprawę a u 2 pogorszenie. Troszkę dziwne.

Ps. 1-szy raz widzę ziomu zdjęcie od cb i myślę że nie jest źle, przynajmniej nie masz zakol. Co prawda masz małą gęstość ale to można nadrobić 3mm na głowie i opalenie troszkę łepetyny Jeszcze plus za to że kształt głowy masz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zakola na nw2-3. Moze na tym zdjeciu tego nie widać ale tak jest.

 

Wlosy na tym zdjeciu już są na 3mm sciete i kształt niestety też niezdyt fajny bo mam bardzo wysokie czoło.

 

Normalnie moja linia włosów powinna być na wysokości tych pojedynczych włosów które wyrosły poniżej obecnej linii, więc czoło powiększyło się o 2-3cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Ru na Cb działa pozytywnie to tylko może być lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam nadzieje na powolną poprawę, nie nastawiam się że w ciągu 3-6 miesięcy będzie to poprawa kosmetyczna (tzn widoczna gołym okiem). Uzbroiłem się w cierpliwość że musi minąć min 6-12 miesięcy zanim to się stanie.

 

Narazie poprawę widać jedynie przy takich zbliżeniach jak na zdjęciu powyżej - ale zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...