free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

ja może jestem ślepy ale jaka jest różnica poza długością włosów ? bo jak włosy dłuższe to lepiej to zawsze wygląda - na zdjęciach przed i po widać wg mnie tylko różnicę w długości - nie ma z mojej strony żadnego hejtu ale wg mnie żeby obiektywnie porównać powinna być ta sama długość włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylysialek- dzieki, ale mam nadzieje, ze to dopiero poczatek, chociaz i po tylu latach taki stan mnie satysfakcjonuje:)

 

Hysy Luj- nie wiem jaki masz stan, albo i nie pamietam, ale jak masz slaby jezyk czy ciulowa gestosc to uwierz mi lepiej to wyglada krocej niz dluzej. Zobacz sobie u mnie 19 strone zdjecia z postu 18 kwie 2015, 3:03. Mam podobna gestosc do tej teraz, moze zrozumiesz co to jest poprawa jakosci wlosow, bo ja nie wiem czego innego mozna sie doszukiwac po 2 miesiacach?? Mam i tak szczescie, ze to tak na mnie dziala, bo ciezko po 6 miesiacach na finie zauwazyc cos a ja na CB zawsze widzialem poprawe bardzo szybko.

Jedynie co mi sie marzy to utrzymanie tego na lata, dzieki temu CB, oby ciagle tak dzialalo i nic wiecej nie potrzebuje, bo z takiego stanu i jakosci wlosow jestem mega zadowolony, a bez ht nie odzyskam zakoli, bo mam je od ponad 10 lat. Tyle, ze w HT nie chce sie pchac z kilku przyczyn.

 

Kuba197- jest to moim zdaniem najlepszy bloker. Zaczynalem moja przygode z wypadaniem wlosow po 200 dziennie (oczywiscie nie liczylem dokladnie, ale garsciami lecialy, na poduszce po kilkadziesiat rano widzialem, przy czesaniu rowniez lecialy za kazdym razem sporo, przetluszczaly sie nieziemsko). Obecnie przy czesaniu wypada mi moze 1-2 wlosy, podciaganie wlosow 1-2 , nie przetluszczaja mi sie, myje je 1x dziennie tylko dlatego, bo kuracja tego wymaga. Zapomnialem co to wypadanie i przetluszczanie wlosow.

Najlepsze jest to, ze stosuje bloker tylko w zakola i jezyk a zastopowalo mi wypadanie na calosci i gestosc rowniez na calosci sie poprawila.

 

Jak juz wspomnialem stosuje jako jedyny to CB i byla to moja ostatnia deska ratunku, na szczescie na razie sie udaje, nie wiem jak dlugo, ale bede stosowal tak dlugo az bedzie zatrzymanie,po ciuchu licze z czasem na jakas delikatna poprawe zakoli jeszcze, ale nie oszukujmy sie jezeli 2srodkami zatrzymam to na lata czyli minoxem i CB to bedzie to bardzo dobry znak dla nas wszystkich...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt więcej niż dobry. Jak na tak krótki okres czasu wręcz bardzo dobry progres widać. Trzymajmy kciuki żeby ten środek okazał się tak skuteczny na lata. To duża szansa dla wielu osób.

 

Jak widać na załączonych zdjęciach jak góra ma dobrą gęstość i jakość włosów to nawet przy średnich/sporych zakolach wygląda to bardzo dobrze. Warunkiem jest jednak utrzymanie przyzwoitego "języka".

 

Z ciekawości pytam (bo według mnie tego nie potrzebujesz, bo wyglądasz dobrze tak jak jest) dlaczego jesteś sceptycznie nastawiony do przeszczepów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

165$ plus przesylka 35$=200$ za gram ktory juz pisalem wczesniej przy stosowaniu 1% i 1 ml dziennie daje okolo 100 dni stosowania.

 

Efekt więcej niż dobry. Jak na tak krótki okres czasu wręcz bardzo dobry progres widać. Trzymajmy kciuki żeby ten środek okazał się tak skuteczny na lata. To duża szansa dla wielu osób.

 

Jak widać na załączonych zdjęciach jak góra ma dobrą gęstość i jakość włosów to nawet przy średnich/sporych zakolach wygląda to bardzo dobrze. Warunkiem jest jednak utrzymanie przyzwoitego "języka".

 

Z ciekawości pytam (bo według mnie tego nie potrzebujesz, bo wyglądasz dobrze tak jak jest) dlaczego jesteś sceptycznie nastawiony do przeszczepów ?

 

Tez tak uwazam, bo czuje sie w nich o wiele pewniej a jeszcze niedawno nie wiedzialem co zrobic i tracilem grunt(nawet fina zamowilem i go mam w szafce , mam nadzieje, ze nie bedzie konieczny).

Sa plusy i minusy jeszcze ostatnich wydarzen, o ktorych bodajze nie wspomnialem. Po ciaglych i mocnych ubokach w standardowym pojezdzie od okolo tygodnia jestem na KB! Uboki minely, troche obawiam sie czy da sobie rade ten pojazd z efektami, praktycznie nikt w KB nidzie nie stosuje tego CB wiec ciezko jest mi ocenic, przekonamy sie za kolejne 1-2 tyg. Po drugie stosuje tylko 1x minoxa od kiedy mialem spore uboki na CB w standardowym pojezdzie, ale jak KB da rade mysle powrocic do minoxa 2x dziennie, bo on przy stosowaniu CB ma bardzo spore znaczenie...

 

Co do HT po 1 musialbym zrezygnowac z minoxa a kto wie co moglo by sie wydarzyc po tylu latach stosowania. Po 2 ht nie rozwiazuje problemu a ja mam niestabilna sytuacje ciagle i robiac ht za 2-3 pozniej 5-10 lat musialbym go robic ciagle a nie chce byc uzalezniony od HT. Dochodzi do tego jeszcze kwestia donoru, kasy itd. Nie mowie, ze kiedys moge nierozwazyc tego, ale na dzien dzisiejszy wiecej przeciw jest niz za.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co czytałem to na łysienie będą to testować w stężeniach 5%. Na Andzela działa 1%, ale on jest "reaktywny" - dodatkowo dochodzi kolejna genialna teoria o synergii minox- CB (może ta teza jest prawdziwa). Sam chciałem to brać, ale już się zastanawiam - bo na 5% to jest za drogie a MInoxa nie mam w rozkładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem to na łysienie będą to testować w stężeniach 5%. Na Andzela działa 1%, ale on jest "reaktywny" - dodatkowo dochodzi kolejna genialna teoria o synergii minox- CB (może ta teza jest prawdziwa). Sam chciałem to brać, ale już się zastanawiam - bo na 5% to jest za drogie a MInoxa nie mam w rozkładzie.

 

Znam osoby, ktore stosuja 5% a i tak na nich nie dziala tak jak powinno. Moim zdaniem wieksze znaczenie ma to czy cos w ogole na nas dziala nawet w mniejszych dawkach czy stezeniach, wtedy mozna stopniowo zwiekszac stezenia dla lepszych efektow. Dopoki bedzie zatrzymanie i jakosc wlosow jak teraz to bede jechal na 1% jak cos zacznie sie dziac zwieksze do 2% a ono jest optymalne, ktore dziala bardzo dobrze(GK17) Co do minoxa na pewno ma spore znaczenie, stosowalem 2x mialem szybciej i lepsze efekty, ale przez uboki zszedlem na 1x, w niedalekiej przyszlosci bede chcial powrocic do 2x.

 

Jezeli nie chcesz nigdy minoxa to zastanow sie nad bimatoprostem, sam w przyszlosci minoxa nim mysle zastapic jezeli wystapia powazniejsze uboki...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, tym razem bardziej dotyczacy pojazdow i kolejnosci stosowania poszczegolnych specyfikow. Testuje CB jako jedyny, wiec tez musze wszystkie mozliwosci kombinowac samemu.

Otoz synergia z minoxem wydaje sie jak najbardziej realna. Nie wiem jak dzialaloby CB bez minoxa, ale jezeli mialo by dac chociaz zatrzymanie bez ubokow to wciaz warto!

 

Po zmianie standardowego pojazdu CB na KB uboki tak jak wspomnialem minely, ale przy stosowaniu 1x minoxa(rano minox- po myciu poznym wieczorem CB,w standardowym pojezdzie nawet takie polaczenie ubokow nie eliminowalo, takze jak widac zmiana pojazdu pomogla wiele!)

 

Niestety w trakcie jedzenia apetyt rosnie i w pewnym momencie dorzucilem minoxa 2x dziennie czyli przed stosowaniem CB. Przez 2-3 dni bylo ok, ale z kazdym dniem uboki zaczynaly sie pojawiac coraz wieksze, zmniejszalem nawet minoxa do 0.5 ml(w aplikacji przed CB) , ale nawet to nie pomoglo!

Jak widac na moim przykladzie stosowanie minoxa przed CB nie nada sie, gra nie warta swieczki, bo uboki sa bardzo mocne.Zrobilem 1.5 dnia przerwy od kuracji, a od 3 dni wrocilem do stosowania 1x dziennie minoxa i czuje sie wysmienicie i wreszcie spie normalnie bez bolu uciskajacego pod zebrami.

 

Plan na kolejne miesiace- stosowanie tego tak jak jest, ewentualnie zaopatrzenie sie w minox sulphate i stosowanie wiekszego stezenia 10-15% jezeli stwierdze, ze bedzie taka koniecznosc. Na dzien dzisiejszy jestem z kuracji mega zadowolony, pewne zatrzymanie plus ciagla delikatna poprawa.

Pierwszy raz stosuje CB ponad 3 miesiace(wczesniej stosowalem tylko po 1 g czyli max 3 miesiace), ciekawy jestem jak bedzie wygladac sprawa po 6 i po 12 miesiacach , bo na tyle sie zaopatrzylem, ale jezeli da mi to co daje od kiedy go stosuje , to bedzie moim kumplem na x lat.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy odpowiedz nie może tkwić w tym że minox stosowany w niedalekim odstępie - poprostu zwieksza absorbcję CB - ze względu na specyfikę działania minoxa to moze być jakaś odpowiedz. Spróbuj może jak najbardziej oddalic aplikację jednego względem drugiego - biorac pod uwagę Twój plan dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy odpowiedz nie może tkwić w tym że minox stosowany w niedalekim odstępie - poprostu zwieksza absorbcję CB - ze względu na specyfikę działania minoxa to moze być jakaś odpowiedz. Spróbuj może jak najbardziej oddalic aplikację jednego względem drugiego - biorac pod uwagę Twój plan dnia.

 

No tak wlasnie o to chodzi, ale nie dam rady stosowac minoxa po 5 h dalej minoxa przerwa z 4-5 h i wtedy CB, bo pracuje , takze odpada... Zostaje 1x dziennie ewentualnie zwiekszenie stezenia jak bedzie taka koniecznosc w przyszlosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy odpowiedz nie może tkwić w tym że minox stosowany w niedalekim odstępie - poprostu zwieksza absorbcję CB - ze względu na specyfikę działania minoxa to moze być jakaś odpowiedz. Spróbuj może jak najbardziej oddalic aplikację jednego względem drugiego - biorac pod uwagę Twój plan dnia.

 

W przypadku zwiększenia absorpcji mogło by tak być gdyby minox był stosowany PO. Natomiast Angel minoxa stosował zawsze PRZED. Więc teoretycznie powinno być odwrotnie i w jakimś stopniu ta absorpcja powinna być redukowana ze względu na saturację skórną.

 

Bardziej bym rozważanie kierował w kierunku synergistycznego działania - a w przypadku Angel'a to już w ogóle, na niego wszystko działa intensywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozwiń proszę zagadnienie saturacji.

 

Ja to widzę tak, że po aplikacji minoxem następuje okresowe rozszerznie naczyń krwionośnych, aktywacja działania kanałów potasowych (wg definicji) i przez ten okres mamy zwiększoną "chłonność" - w przypadku włosów następuje wydajniejszy transport substancji odżywczych do mieszków włosowych ale również innych substancji stosowanych w obrebie miejsca stosowania ( co choćby sugeruje zakaz stosowania innych leków uzywanych miejscowo w okresie stosowania minoxa).

 

Nie znam terminu saturacji, ale jak dla mnie (na chłopski rozum ) nie ma znaczenia kiedy podajemy inną substancję względem minoxa ( przed czy po). Przy stosowaniu przed minox niejako bedzie "spijał" pozostawioną wczesniej na skórze substancję; przy stosowaniu po substancja będzie absorbowana bezposrednio ( oczywiscie to tylko obrazowe przedstawienie). Podsumowując dla mnie niestotna wydaje się byc kolejność ale to, czy dodatkowa substancja dostała się na skórę w okienku działania minoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ziom ma racje synergistyczne dzialanie na pewno jest, jestem o tym przekonany.

GK , ktory mial najlepsze efekty w stosowaniu takiego polaczenia rowniez byl przekonany o tym, ze synergia pomiedzy tymi srodkami wystepuje, takze doswiadczenia zaczynaja byc faktami.

Wracajac jeszcze do minoxa nigdy nie uzasadnil i nawet nie wiem czy go ktos pytal, ale stosowal minox 1x dziennie po 2-3 ml. Mysle, ze mogl miec uboki przy stosowaniu 2x dziennie lub inna przyczyna, ale wyglada na to, ze taka opcja jest najlepsza w polaczeniu z CB, czyli 1x minox i 1x CB z przerwami 8-12 h.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem co znaczy magiczny termin synergia - pod który można podpiąć wszystko - a bez konkretnego uzasadnienia jest wart raczej niewiele. Dla mnie owa synergia tłumaczona może być właśnie zwiększoną absorbcją substancji w okresie stosowania minoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co znaczy magiczny termin synergia - pod który można podpiąć wszystko - a bez konkretnego uzasadnienia jest wart raczej niewiele. Dla mnie owa synergia tłumaczona może być właśnie zwiększoną absorbcją substancji w okresie stosowania minoxa.

 

Tak zgadza sie to co piszesz,to bylo by najbardziej trafne określenie,lecz nie do konca. Skoro. używam po okolo 8-12 h po nałożeniu CB na nieumyta głowę minoxa to wciaz razem sie tam docierają owe substancje. Tym bardziej biorąc pod uwagę iż stosuje kb ,które dziala jak wiadomo powoli, ale ciagle. Rowniez z badań wynika iż CB dziala okolo doby w organizmie a minox to juz wiadomo ze sporo dłużej wiec owa synergia nie musi tylko występować na zewnątrz,ale moze rowniez wewnątrz. To jest tylko moja opinia,moge sie oczywiscie mylić,ale tak to mniej wicej powinno wyglądać,stad tez takie porządne działanie obydwu środków...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już trochę czasu. Czy można prosić o nowe relacje, spostrzeżenia i zdjęcia. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęło już trochę czasu. Czy można prosić o nowe relacje, spostrzeżenia i zdjęcia. Będę bardzo wdzięczny.

 

Witam w Nowym Roku. Od 22.12.15 bylem na urlopie i mam spore zaleglosci z forum od wtedy, ale nadrobie, wchodzilem jedynie aby odpisac na prywatne wiadomosci:)

Wracajac do tematu, od ostatniej aktualizacji sporo doswiadczenia zyskalem. Efektem niestety nie moge sie pochwalic(niby o to w tym wszystkich wlasnie chodzi, ale tez nie do konca)...

Niestety stosowanie minoxa 1x dziennie z przerwami 6+ h od CB nie sprawdzilo sie... Probowalem juz wszystkie mozliwe opcje i wiem jedno- jezeli nie stosujesz minoxa nie pchaj sie w CB szkoda monety!(Stachmurzyn jak widac mial racje w tej kwestii, ze synergia polega w ten sposob w jaki opisal). Wszystki wlosy pojedyncze, ktore byly wzmocnione i pokazaly sie na linii zniknely, rowniez lewe zakole mi sie troche pogorszylo...

Jak wiecie pojazd tu wiele nic nie daje, bo przy CB w KB solution byla podobna sytuacja- stosujac 2x efekty, ale tez uboki, schodzac na 1x minox i przerwa 6h+ nie zatrzymalo...

 

Jak widac pozostaje kwestia polaczenia minoxa z CB. Szkoda, ze tylko ja to stosuje , bo z pewnoscia ktos kto stosuje minoxa i dodalby CB moglby sie tu wypowiedziec, ale na razie opieram sie na wlasnych doswiadczenia i probach. Ostatnio zaczalem stosowanie minoxa i po okolo 2-3 h CB. Uboki zauwazam, ale nie takie ogromne jak stosowanie minoxa i po 1h CB. Czasami dorzuce tez 2x dziennie minoxa ale to 0.5 ml i nie codziennie. Musze isc na kompromis na razie ten wydaje sie najbardziej korzystny jezeli chodzi o uboki/efekty, bo jakby bylo zatrzymanie i nie pogarsza sie juz ten jezyk.

 

Wiem, ze to wszystko skomplikowane, ale niestety taka ta cholerna walka juz jest, strasznie nierowna...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjetych zostalo kilka zmian, zuzytych zostalo wlasnie 2g CB, plus wyciagniecie pewnych wnioskow z kuracji stad ten post.

 

Jako, ze minox odgrywa w polaczeniu z CB znaczaca role pozostawiam go 2x dziennie, ale ten przed CB staram sie stosowac nie szybciej niz po godzinie, ale najlepiej jest jak mija minimum te 2 h , jednak nie zawsze sie da...

Zwiekszylem dawke CB z 1ml na 1.5ml ze wzgledu na pokrycie calego przodu i korony. Nic sie wielkiego tam nie dzieje, ale chce zapobiegac i nie pozwolic na jakiekolwiek zmiany... Koszt niestety sie sporo zwiekszy, jako iz wlosy sa cholernie wazne, musze zaatakowac mocniej.

Przestalem rozrobione CB trzymac w lodowce, trzymam w tem. pokojowej, nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrazenie, ze moze to odgrywac znaczaca role, po tym jak bylem na urlopie w cieplych krajach i trzymalem CB na zewntarz i wlasnie wtedy osiagnalem najlepsze efekty...

 

Zdjec wciaz brak, bo nie ma poprawy. Efekty uboczne- na razie brak, chcialbym, zeby tak pozostalo, ale obawiam sie, ze z czasem mnie ta nadzieja zawiedzie, bo 1.5ml CB i 2x minox daje mi malutkie szanse na brak tego uciskania no ale zobaczymy, moze akurat ten odstep minoxa od CB cos da. Ostatnio jakbym przechodzil jakies linienie, wypadalo sporo, teraz normalnie, wierze, ze przy obecnej zmianie kuracji z czasem sie to ustabilizuje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, nie wiem czy przeglądasz zagraniczne fora, w razie czego zostawiam tu temat z hairlosshelp w ktorym el_duterino opisuje swoje pozytywne doświadczenia z CB, może wyciągniesz stamtąd coś wartościowego: http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=7&threadid=116984&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

 

+ jeszcze pozytywne doświadczenia FearTheLoss: https://www.baldtruthtalk.com/threads/4839-CB-03-01-new-antiandrogenic/page79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 miesiace nabawilem sie lupiezu, pewnie za czeste stosowanie alkoholu i glikolu. CB w pg/et 2x dziennie i minox 2x dziennie i snieg sypie sie z zakoli od kilku dni... Dodalem emu do kuracji 2x na tydzien/

Niestety kuracja nie daje takiego efektu jak na poczatku, jezyk zamiast wzmocnic zaczyna tracic na objetosci. Wciaz z CB bede kombinowal i jak dojdzie do zamowienia zejde na 1x dziennie 2% 1ml, ale od jutra dodaje Dutasteryd .5mg 1x na tydzien. Musze sie wzmocnic jakos,bo wkrotce nie bedzie czego zbierac a zauwazylem , ze od ostatniego roku moje lysienie o dziwo nie zwalnia a nabiera tempa i zaczyna byc coraz bardziej agresywne.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcimy się w kółko z tym łysieniem. Lata mijają, a fin/dut i minox ciągle najbardziej niezawodne. Angel myślę, że podratujesz włosy w taki sposób, a że to mała dawka, więc masz sporą szansę uniknięcia uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kręcimy się w kółko z tym łysieniem. Lata mijają, a fin/dut i minox ciągle najbardziej niezawodne. Angel myślę, że podratujesz włosy w taki sposób, a że to mała dawka, więc masz sporą szansę uniknięcia uboków.

 

Dzieki, tez to bralem pod uwage stad 1x na tydzien a w polaczeniu z minoxem i CB powinno cos sie polepszyc, na to licze, bo ciekawie nie jest i w tym ciagle pogarszajacym sie stanie ht tez odpada!

Niestety mysle ze fin/dut beda jeszcze przez kolejne 10 lat na rynku rzadzic. Nie zapominajmy, ze wciaz kombinujemy ze srodkami eksperymentalnymi i dopoki nie wyjda oficjalnie nie bedziemy miec pewnosci, ze dobrze stosujemy (dawki,stezenia, pojazdy,nie wadomo czy pewne wysylaja) , ale probowac wciaz trzeba.

 

Co by nie bylo, ze fotek nie dodalem tak wyglada moj stan po kuracji CB/minox. Jak wspomnialem wiele kombinacji bylo przez ta kuracje i nie rezygnuje z CB, bo wciaz z nim zamierzam eksperymentowac, po prostu musze zagescic troche ten jezyk stad dodanie do kuracji od dzisiaj duta 1x na tydzien.

Zdjecia na dzien dzisiejszy:

DSC_0079.thumb.JPG.cb4cfd1605f9ce025e38f2eedff0757f.JPG

DSC_0080.thumb.JPG.b5fc96ee443591a4211cff1faec07951.JPG

DSC_0081.thumb.JPG.259cb07c106eeab42108e2b4f95c52f8.JPG

DSC_0086.thumb.JPG.de818aa72e3a73ba4a073e90678843fe.JPG

DSC_0087.thumb.JPG.f354507d06abf7fdca358f729dd3df86.JPG

DSC_0088.thumb.JPG.5a4abc53661c9a0ec10e42787815eb5c.JPG


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście jest. Na tych zdjęciach masz bardzo dobre włosy. Są zakola, ale resztę masz tak gęstą, że wygląda to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście jest. Na tych zdjęciach masz bardzo dobre włosy. Są zakola, ale resztę masz tak gęstą, że wygląda to dobrze.

 

Dzieki, ale jestem bardzo skrupulatny i surowy wzgledem swoich wlosow/zakoli. Jestem przekonany na 99.99%, ze jezyk mi sie zmniejszyl przez ostatnie 3 miesiace. Niewiele, ale jednak poszlo, jezeli co pol roku bedzie mi delikatnie sie pogarszac do 30 nie bedzie jezyka a tego nie chce.

CB jak widac dziala, jednak przez rozne kombinacje ,linienia przez rozne dawki itd, opisywalem to nie raz musialo sie pogorszyc delikatnie nie ma mocnych. Jak tylko dojdzie do zamowienia wchodze na 2% CB a 20-25mg dziennie CB stosuje wiekszosc osob na swiecie z super efektami(zatrzymania). Na razie sobie na to pozwolic nie moge ze wzgledu iz zostalo mi niecaly gram i placilem po 165$ za gram! Obecnie przy cenie ponad 2x nizszej jezeli bierze sie grupowo jest to dosyc oplacalne. Gram-50 dni:)

Patrzac na moja przeszlosc HT bylo mi potrzebne juz w wieku 18-19 lat(nw2) jezeli sie zdecyduje na nie(wiedzac, ze chociaz przez rok zobacze zatrzymanie kuracja bez ubokow) mysle, ze zrobienie HT w moim przypadku bedzie nawet wskazane:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...