free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

gosciu wszystkich robi w ch... widac wyraźnie, ze leb ma wysypany wiadrem wlokien, straszny zal. Najwidoczniej efekt musi byc w pyte jaguara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosciu wszystkich robi w ch... widac wyraźnie, ze leb ma wysypany wiadrem wlokien, straszny zal. Najwidoczniej efekt musi byc w pyte jaguara

 

Żałosne, tutaj pewnie też wiadro mikrowłókien bo zabieg w Polsce a nie u turka za 1000 euro w pakiecie ze zwiedzaniem Stambułu i rejsem promem pływającym po Bosforze.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Mam wrażenie, że przynajmniej połowa użytkowników tego forum ma większe problemy w głowie niż na głowie. Ich frustracja jest tak duża, że plują jadem na każdego użytkownika, który poczuje się lepiej i jest zadowolony z życia. Nie ma co sobie nimi głowy zaprzątać.

Ja idę na zbieg za 5 dni, też do dr Przybylskiego. Dzisiaj lub jutro ruszę z relacją na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka masz gęstość na Lini wiesz?

 

55 FU/cm2


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój. Mam wrażenie, że przynajmniej połowa użytkowników tego forum ma większe problemy w głowie niż na głowie. Ich frustracja jest tak duża, że plują jadem na każdego użytkownika, który poczuje się lepiej i jest zadowolony z życia. Nie ma co sobie nimi głowy zaprzątać.

Ja idę na zbieg za 5 dni, też do dr Przybylskiego. Dzisiaj lub jutro ruszę z relacją na forum.

 

Masz dużo racji. Forum właściwie śledze, nie udzielam się często, ale widze, że większość tych fachowców to praktycy wyłącznie z internetu, nic więcej nie reprezentujący. Ja również mam niebawem zabieg u dr Przybylskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem 9 zł a powyżej jakiejś ilości graftów po 8 ziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EVERESC

Najpierw piszesz po 2 tygodniach, że zaczerwienienie znikło, a potem na fotkach z 2 miesięcy widać wyraźnie, że zaczerwienienie i to znaczne, dalej jest.

Poza tym wrzucasz zdjęcia z efektem sepii itp.

Dziwna ta relacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój. Mam wrażenie, że przynajmniej połowa użytkowników tego forum ma większe problemy w głowie niż na głowie. Ich frustracja jest tak duża, że plują jadem na każdego użytkownika.

Takie samo wrazenie mam od dluzszego czasu. Rzadko tu zagladam bo czuje ze ludzie na forum zamiast sobie pomagac jak to bylo kiedy tutaj trafilem przed zabiegiem to tylko jeden drugiego wysmiewa, doluje itp. Przegladam tematy i caly czas to samo. Dziwna sprawa bo to naprawde byla i nadal jest kopalnia wiedzy ale tez byla grupa wsparcia siebie nawzajem w tym gownianym schorzeniu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenie. Kiedyś to forum bylo wsparciem. Taraz pojawi sie jakiś nowy to go zjebią jak zada pytanie, bo musi przeperdolić 130 stron archiwum, gdzie kurwa odpowiedz to jedno zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to forum też teraz traktuję nieco inaczej, usunąłem nawet swój osobisty wątek. Relacji z HT też pewnie nie będę robił.

 

Dla mnie to forum też nie było żadnym wsparciem i to już od samego początku, a nawet było czymś dokurwiającym mnie, jednak mimo to nie poddałem się ani łysieniu, ani tym co mnie tu dokurwiali na siłę ciągle i stale.

 

Na pewno też nie zjebuję nikogo nowego, i często też odpowiadam na pytania takich. Nikogo też nie wyśmiewam, co najwyżej lekarzy i ich robotę.

 

 

A 130 stron, to tu nie ma nawet temat o RU. A jeśli masz na myśli czat, to wiesz czat jest do pie*dolenia, a nie po to aby ktoś go całego czytał, i na prawdę nie wiem po jakiego *uja ludzie spędzają całe dnie na czytaniu czata (a są tacy) skoro na forum jest od *uja różnych tematów zawierających multum wartościowych informacji. W ogóle ten czat moim zdaniem powinien być gdzie indziej zlokalizowany bo wielu nowych nie czyta forum tylko tego czata, a są i tacy co na czata wpisują frazy jakby to była wyszukiwarka, a wyszukiwarka jest wyebana w górnym narożniku strony.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne wrażenie. Kiedyś to forum bylo wsparciem. Taraz pojawi sie jakiś nowy to go zjebią jak zada pytanie, bo musi przeperdolić 130 stron archiwum, gdzie kurwa odpowiedz to jedno zdanie

 

Na wiele pytań tutaj Wystarczy poświęcić dosłownie 30 sekund żeby wpisać w wyszukiwarkę i już automatycznie mamy odpowiedź, pomijając już fakt że niektórzy zadaja tutaj tak głupie pytanie Ale to tak głupie że aż kurwa nie wiadomo czy to ktoś jest trollem czy jest po prostu takim debilem.

 

A takie osoby jak Ty powinny się tutaj jak najmniej udzielać a najlepiej wcale bo jesteś jedną z wielu osób która kurwa truję dupę zadaję pytania żeby czerpać jak najwięcej wiedzy( za darmo) szuka jeleni którzy będą testować chujowe kliniki żeby nie popełniać tych samych błędów? A od siebie. Kompletne leżące 0. Jest na tym forum masa ale to dosłownie masa setki tematów które są nieskończone albo nawet nie zaczęte i potem nie wiadomo czy do danej kliniki w ogóle warto się wybierać I czego się spodziewać. Resztę sobie dopowiedz sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty chlopcze ile tu jestes? Rok na tym forum a madrzysz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadal. Napisalem, ze bylem u Cinika i polecam, wiec nie pierdol bo Ci chyba troche odjebuje synku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi swoją relacje, chętnie obejrzę

 

-- 09 wrz 2019, 12:55 --

 

madrzysz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadal.

 

Widze że prawda w oczy kole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wstawie zdjecia. I nie obrazaj tu ludzi wkoło, bo tu kiedys tak nie było. Antek jest na wkurwieniu, ale nigdy ludzii pierwszy nie obrazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj mija dokładnie 11 miesięcy od zabiegu, więc pora na podsumowanie.

Czy jestem zadowolony z zabiegu?

Tak jestem zadowolony, na pewno decyzji tej nie żałuje i nie żałuje tego, że zdecydowałem się na dr. Andrzeja Przybylskiego, jak pisałem na 1 stronie tematu, chirurg ten wykonuje cały zabieg praktycznie sam zarówno pobieranie jak i sadzenie, towarzyszące mu pielęgniarki zajmują się właściwie robieniem statystyki, odbieraniem graftów przy pobieraniu a przy sadzeniu wkładaniu ich do DHI Choi Pena i podawaniu dr. Przybylskiemu.

Podejście i zaangażowanie całego personelu nie będę oceniał w skali od 1 do 10 bo jest to bez sensu, po prostu nie ma się do czego przyczepić i na pewno nie bałbym się w przyszłości znowu robić zabiegu pod okiem doktora Przybylskiego, ponieważ przeszczepione włosy wyglądają naturalnie, znajomym itd. mówiąc dzisiaj, że miałem jakikolwiek zabieg mówią, że nigdy by nie powiedzieli, że miałem przeszczep włosów - A to bardzo ważne.

Donor wygląda jakby nigdy nic tam nie było pobrane a pobrane zostało 2800 graftów x 2.59 = 7252 włosy.

 

Jakie plany na przyszłość?

Mam lekki niedosyt prostszej linii, ale w porównaniu do stanu przed zabiegiem nie sprawia mi to psychicznych kłopotów, to raczej taka zachcianka na przyszłość, ale na pewno od kilku miesięcy totalnie nie przejmuje się włosami jak gdzieś wychodzę.

Ale do prostowania linii podchodzę też z dozą uwagi, wiedząc, że donor jest ograniczony a za kilka lat być może trzeba będzie dogęszczać np. środek głowy.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie Twoje szczęście, na prawdę to nie jest hejt - ja zawsze byłem i jestem i będę za tym aby każdemu dawać to co ktoś chce. Pozwól mi też być szczęśliwym i proszę nie popieraj lekarzy terrorystów, którzy dyskryminują takich jak ja.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...