free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Porównanie finasterydu oraz dutasterydu - wykresy, badania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno byc problemow. El duterino tak zrobil i nic mu nie leci.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnego linku nie podam, bo wiele wypowiedzi z jego strony na ten temat bylo. Zobacz sobie sygnaturke jego na hairlosshelp. Facet obecnie uzywa 20mg RU rozpuszczonego w neogenicu, a do tego jeszcze minox. I ladnie trzyma swoje - zdaje sie - NW1. Przedtem uzywal RU i duta.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widziałem, ale chodzi mi właśnie czy gdzieś tam na ich forum jest jego wątek z fotkami i jego historią itp

 

A wracając do tematu to ile nalezy stosować duta, żeby zaobserwować poprawe?

Jest ktoś na forum kto stosuje duta z pozytywnym efektem i mogłby sie podzielić doświadczeniami, ponieważ ten wątek lekko ucichł.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można fina przyjmować co drugi dzień?

 

można

 

Mr.Ziom. Rozumiem Twoje poczucie humoru, ale chyba jemu chodziło czy jest sens brania fina co drugi dzień. Brać można fina nawet raz w roku,ale efektów z tego nie będzie.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znałem forumowicza, który brał 2,5 mg co drugi dzień przez długi czas i twierdził, że nic nie leci.

Ale i tak uważam, że lepiej brać mniej a dziennie, pomimo iż 5-alfa-reduktaza odbudowuje się w organizmie przez kilka dni.

Dlaczego? Bo lepiej mieć stabilną blokadę niż chwiejne poziomy hormonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można fina przyjmować co drugi dzień?

 

można

 

Mr.Ziom. Rozumiem Twoje poczucie humoru, ale chyba jemu chodziło czy jest sens brania fina co drugi dzień. Brać można fina nawet raz w roku,ale efektów z tego nie będzie.

 

To nie był ironiczny żart. Jeśli ktoś przeczytał ten temat to jasno widać że nie ma dużej różnicy przy braniu ED lub EOD. Dlatego napisałem ze można stosować taki sposób.

 

Przychylam się jednak do tego co napisał Lion, że mimo iż różnica nie jest znacząca to lepiej przyjmować częściej i niższą dawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam. Zbyt często doszukuję się sarkazmu.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej czytam tym wiekszy metlik w głowie na temat duta 0.5mg stosowanego raz na tydzien. U nas znalazłem tylko przypadek Liona, który jakos sensownie to opisal i stosował.

 

Na zachodnich forach nawet legendarny el_duterino ze swoim nw1,5 stosował duta co dwa dni(w sumie duza dawka, zdziwilem się).

Dużo przewija sie tez tematów w stylu: "raz na tydzien to za mało i poziom hormonów bedzie niestabilny, minimum 2/3x na tydzien bedzie miało dopiero sens." I teraz w co tutaj wierzyc? Według badan to 0,1mg duta dziennie powinno być spoko-utrzymujac poziom dht na stałym poziomie, jednak na zachodnich forach praktycznie nikt tego nie praktykuje i ludzie faszeruja sie "konskimi dawkami" by miec efekty?! - z tego co zdołałem przejrzeć oczywiście.

Ktoś stosuje duta raz na tydzien, czy tylko powielane sa przez wszystkich rady "na sucho"?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy strony typu http://www.247doc.pl/avodart.html

gdzie dostepne sa generyki róznych lekow, w tym duta bez recepty z ceną srednio 2x wiekszą niz normalnie w aptece na recepte są sprawdzone i warto tam się zaopatrzyć?

 

Do tej pory z generykami nie miałem problemów i działały tak samo jak "oryginały".

 

Tzw generyki to przecież normalne leki, produkowane przez hinduskie firmy farmaceutyczne. Są tańsze, bo Indie nie przestrzegają patentów na takie substancje jak np dutasteryd, a to właśnie patenty stanowią główny koszt leków (koszty produkcji są marginalne).

 

Jeśli tylko ci to przyślą, to problemów mieć nie powinieneś.

 

BTW: Cipla to rzetelna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze stosowaniem duta raz na 10 dni co da nam dawke 0.05mg na dzien i według badan blokade dht na poziomie 50% - czy to dobry i stabilny dodatek do kuracji?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nazywa się badanie do sprawdzenia DHT ? Szukam na stronie przychodni i nie moge znaleść - link

Nie ma takiego badania. To hormon tkankowy i badania wykonuje się tylko przy badaniach dla celów naukowych.

Służba zdrowia takich badań nie wykonuje.

 

Tego nie wiedzialem, dzięki.

 

Zatem jakie badania warto zrobić przed braniem fina/duta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avodart, 0,5 mg

http://www.doz.pl/apteka/p52115-Avodart ... zne_30_szt

http://pharmacy.phoneboss.net/generic-d ... de-pl.html

http://bazalekow.mp.pl/leki/item.html?id=22702

 

tylko nie bardzo rozumiem dlaczego na tych stronach lek jest dużo tańszy niż na tej podanej przez arczi098 (czyli http://www.247doc.pl/avodart.html)


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecane były tańsze zamienniki Dutasterydu od firmy 'CIPLA' (znalezione tu http://pharmacy.phoneboss.net/gdzie-kup ... olska.html)

 

Jednak znalazłem coś jeszcze tańszego, na dodatek z obciętymi kosztami wysyłki. http://www.doz.pl/apteka/p52115-Avodart ... zne_30_szt

Tu firmą produkującą jest 'GLAXOSMITHKLINE EXPORT LTD'. Zna ktoś tę firmę? Polecacie? Jakieś różnice względem 'Cipla'?

 

Proszę o pomoc, chciałbym jak najszybciej zamówić.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież GlaxoSmithKline to wynalazca dutasterydu. Wszystkie inne to właśnie generyki (klony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki, nie wiedziałem. Po świętach zamawiam od wynalazcy.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Post mógł się przyczyniać do spadku popytu na popularny lek oraz spadku wpływów firmie Merck, a nie chcę nikomu psuć biznesu ani samopoczucia.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oki, dzięki, nie wiedziałem. Po świętach zamawiam od wynalazcy.

 

Udało Ci się zamówić od wynalazcy GSK ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor, tak, właśnie dosłownie przed chwilką zamówiłem stąd: http://www.doz.pl/leki/p8146-Avodart

będzie za max 3 dni w aptece.

Oczywiście potrzebna jest recepta.

 

Mam zamiar brać co 4 dzień po jednej tabsie. Chyba, że polecacie jakoś inaczej (?)


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...