free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem fina przez ponad 1,5 roku i nie zauważyłem nic prócz skutków ubocznych, z minoxem bawiłem się 5 lat na początku było to 2% , później 5%, również włosy leciały jak skurwysyn, po odstawieniu pojawił się efekt lnienia i było jeszcze gorzej przez jakiś czas, później się unormowało. Mówię tu tylko i wyłącznie o moich doświadczeniach i szczerze? wolę zrobić sobie za kilka lat drugie HT niż pierdolić się z wcieraniem minoxa 2 razy dziennie i braniem fina po którym mam obniżone libido i zakłóconą gospodarkę hormonalną. Tak jak koledzy tutaj piszą wyżej jeżeli masz wyłysieć to i tak wyłysiejesz nie mam zamiaru katować organizmu i wydawać FORTUNY na leki, które przynoszą więcej szkód niż pożytku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam dział o lekach, te cudowne mikstury za 1500 zł sprowadzane nie wiadomo skąd, pojazdy, sposoby robienia tego wszystkiego itd, itp to jestem pełen podziwu dla facetów którzy w to wchodzą. Kupują za ciężkie pieniądze placebo, wnikanie w system hormonalny, stratę czasu i złudne nadzieje a na koniec frustracje i szukanie kliniki (często za kasę na te specyfiki pokryli by przeszczep). Naprawdę sądzicie że gdyby np. takie RU było skuteczne to świat by o tym nie wiedział??? Tylko wąska grupa forumowiczów? A tak na marginesie jak coś jedzie nie wiadomo skąd to jaka jest pewność że to np. nie jest mąką, cukier puder, nawóz do zboża czy żelatyna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne,ze stosowanie chemii i srodkow roznej masci z perspektywy czasu nie jest dobre dla zdrowia i organizmu. Stad tez trzeba potrafic odnalezc kompromis pomiedzy dzialaniem lekow na zatrzymanie lysienia a zachowaniem zdrowia. Nie powiecie mi,ze 12 lat na RU/CB minoxie a pozniej od 3 lat na ducie (co 4dni)wwwz z Cb to jest jakas mega ingerencja w organizm. Minoxa praktycznie rzucilem,(jedynie broda co 2 dzien 1ml)dut tylko co 4 dni a CB 2% 1ml. Ingerencja minimalna patrzac na to co ludzie stosuja a zatrzymanie mam od 12 lat. Fryzura po 1 ht z zelem jak u nielysiejacego a czy by to bez kuracji bylo mozliwe z 1 ht 3000graftow po 12 latach bez walki? Odpowiedz jest prosta NIE.

Skad wiemy,ze to to stosujemy jest dobre. Duta mam z apteki a CB za kazdym razem badamy. To czy sie odbije na zdrowiu to rowniez moze to co jesz niezdrowego sie odbic na zdrowiu z perspektywy czasu, a chemii i gowna wszedzie w pokarmach pod dostatkiem.Lysienie to cholerna choroba i nie pozwole sobie jej odebrac mojego wygladu i pewnosci siebie. Takze moim zdaniem wszystko da sie pogodzic tylko trzeba troche zachodu zeby cos na nas podzialalo z minimalnymi ubokami badz bez. Da sie tylko potrzeba wysilku. To,ze na niektorych nic nie dziala nawet mega mocne kombo to juz nic nie jestem w stanie pomoc i pchac sie w ht trzeba badz system/maszynka itp


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB każdorazowo badamy??? Niby jak? A tak na marginesie Angel: nie wiesz czy gdybyś nie stosował tego wszystkiego to i tak miałbyś stan taki jak masz, nie wiesz tego bo wiedzieć nie możesz. Czasem łysienie jak wiesz zatrzymuje się na NW3 i tyle. Do końca życia masz NW3 a nie idzie to w kompletną glace. Zatem skąd pewność że u Ciebie właśnie tak by ie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mamy przez tą chemię w jedzeniu pełno alergii pokarmowych, raka i innych chorób, gdzieś widziałem że przeciętny polak zjada 2 kg "E".

 

Angel chodzi bardziej o to że nawet tak niewielkie ilości substancji wpływają na ciebie. Teraz tego nie odczuwasz, ale na starość może to wyjść - oczywiście nie neguje tego to twoja decyzja co robisz. Ja palę i liczę się z tym, że mogę dostać raczyska na starość (oby 90 lat ). Inny przykład antybiotyk raz wzięty, zmienia florę bakteryjną jelit do końca życia. Autorom poprzednich postów jak i mi chodzi o to że przyjmowanie takich substancji będzie prędzej czy później miało odzew ze strony organizmu, w najlepszej postaci będzie to np. łysienie i przeszczep który odwlekało się tyle lat i tak będziesz musiał zrobić.

 

Jeśli chodzi o rozwój łysienia to marcinek ma trochę racji. Przykłady nw3 Marek Jakubiak, Stur Marek - tutaj tylko tonsura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ht bylo konieczne w wieku 18 lat wraz z rozpoczeciem walki(nw2) takze kuracja mniej wiecej dala mi w miare przyzwoity stan na 12 lat, czy to jest malo/duzo. W wieku 18-30 lat to jest to mega sporo i to czy jakos sie na zdrowiu odbije to rownie dobrze moze mi chemia w jedzeniu zaszkodzic badz wczesniej w wypadku samolotowym np.moge zginac. Chcac byc szczesliwym trzeba o to walczyc. Nic nie ma za darmo zawsze jest jakies poswiecenie. Mam wlosy za cene kuracji oraz ht.

To co piszecie o zatrzymaniu jest smieszne dla mnie. Obiecuje wam,ze chodzilbym z lysa pala bez kuracji po tylu latach. To ze 1 na 10000 ma zatrzymanie przy nw2-3 to jest wyjatek od reguly. Ludzie rowniez w lotto wygrywaja to moze tez zacznijcie przeciez mozecie wygrac. Skoro kazdy liczy na to, ze zatrzymanie mu sie w genach zapisze to zadne forum o lysiejacych nie ma sensu. Chcialbym zobaczyc te statystyki zatrzymywania sie genu lysienia(w ponad 99% ten gen zatrzymuje sie na grzywce konczacej sie z tylu glowy). Nie wiem skad nagle na forum to przekonanie o zatrzymywaniu sie lysienia na jakims etapie u lysiejacych. Dziadek nw 6 ojciec nw 6,wujki nw 5-6 ,ale mnie czeka nw 2. Chcecie czekajcie i pozniej zdajcie relacje jak dlugo to nw 2 wam sie utrzymalo. Rowniez czekalem i wierzylem ze w wieku 16 lat male zakola to tak juz zostanie ,ale jak 2 lata pozniej juz musialem zaczac robic zaczeski zdalem sobie sprawe,ze zartow nie ma i lysienie mnie czeka(na szczescie nie sluchalem rad typu zatrzyma sie czekaj do nw 6) i dzisiaj moge prawie idealna fryzura sie cieszyc.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Angelo rok minął może jakieś podsumowanie?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak obiecalem, dotrzymuje slowa i wrzucam fotki po roku czasu. Chcialbym napisac, ze to koniec i wszystko pieknie zakonczone , jednak do konca tego tematu daleka droga jeszcze.

Na poczatku chcialbym zwrocic honor dla Grzegorza i przyznac,ze mial racje odnosnie tego co pisal nt Koraya ze swojego doswiadczenia.

Wiem jak to jest wmowic sobie,ze uzyskalo sie super efekt i szukac potwierdzenia na forach poprzez kombinowanie z fotkami na swoja korzysc. W moim przypadku jest wrecz odwrotnie. Chce pokazac prawde , bylo by super tak bym to ujmowal, ale jest do dupy i trzeba to przyznac. Wiekszosc z was w srodku bedzie sie cieszyc, ze mi sie nie udalo i moj wybor nie byl zbytnio dobry , to jednak chce sie tym podzielic z kazdym z was bez wzgledu co myslicie czy napiszecie. Moze komus pomoge. Najwazniejsze, to czuc sie dobrze a szczerze to ht zbyt wiele nie pomoglo mi poczuc sie lepiej , bo wciaz z wlosami musze wiele kombinowac, ale o tym pozniej.

 

Fotki dluzsze wlosy .

 

[attachment=13]20190215_230954.jpg[/attachment]

[attachment=12]20190215_231054.jpg[/attachment]

[attachment=11]20190215_231113.jpg[/attachment]

[attachment=10]20190215_231133.jpg[/attachment]

[attachment=9]20190215_231156.jpg[/attachment]

[attachment=8]20190215_231247.jpg[/attachment]

 

Jak widac , prawe zakole to jakies nieporozumienie, odlonieta dziura to pokazuje, na lewym tez jest,ale mniejsza oraz faluja sie oraz ukladaja do gory, gestosc lewego zdecydowanie lepsza od prawego zakola chociaz tez nie powala oraz potrzebna poprawka.

Po tych fotkach od kliniki dostalem wiadomosc, zeby wyslac kolejne fotki, zaczesane na dol badz w bok. Akurat szedlem do fryzjera kolejnego dnia i skrocilem je.

 

Wlosy krotkie

[attachment=7]20190215_232118.jpg[/attachment]

[attachment=6]20190215_232135.jpg[/attachment]

[attachment=5]20190215_232208.jpg[/attachment]

[attachment=4]20190215_232224.jpg[/attachment]

Tu juz widac jak na dloni , mizerna gestosc oraz dziury. Coz dlugimi da sie to zakryc, bo mam gesta reszte, ale czy o to chodzi po ht? Na pewno nie i nie taki cel ht bylo w moim przypadku i takim stanie!

Po tych fotkach dostalem odpowiedz,ze doktor Koray musi te fotki podac analizie i konsultantka wroci do mnie. Napisalem tylko , ze ten efekt to niczym polskich klinik i chcialem tego wlasnie uniknac,rozumiem , ze ht to tylko iluzja,ale tu cos zdecydowanie nie wyszlo i szkoda bylo mi tyle graftow skoro wciaz musze sporo z tego co zauwazylem po innym majacym 2 ht u nich naprawiajace 1500 graftow min dorzucic do tego,zeby to mialo rece i nogi. Dostalem zapewnienie,ze opiekuja sie kazdym pacjentem po ht, po analizie doktor powie mi co najlepsze w moim przypadku , tylko to widac od razu, ze sa 2 wyjscia. Zwrot pieniedzy badz poprawka jakos nie widze tu innych opcji.

Takze czekam na ta analize oraz odpowiedz , ktora pewnie kilka dni potrwa , wiec postanowilem wczesniej podzielic sie tym wszystkim na forum.

Przypomne tylko , iz mialem byc wedlug doktora mega latwym przypadkiem i wsxystko bylo mialo byc super. Po ht przez 2 tyg tez wszystkim jak z jajkiem sie obchodzilem, z domu i lozka sie nie ruszalem do wszystkich zalecen,mycia dostosowalem sie jak nalezy,wiec w tej kwestii nic sobie zarzucic nie moge.

 

Zel,pogrubiacz plus zaczeska

 

[attachment=3]20190215_222838.jpg[/attachment]

[attachment=2]20190215_222716.jpg[/attachment]

[attachment=1]20190215_222636.jpg[/attachment]

[attachment=0]20190215_222805.jpg[/attachment]

Tutaj jeszcze wrzucam fotki jak to wyglada z zageszczaczem oraz zelem,bo tylko z nimi jakos moge do ludzi wyjsc. Mocne sztuczne swiatlo jak widac na jednej z fotki wciaz widac te dziury i mizerna gestosc i tylko cabooki by cos tu daly ,ale nie chce sie od nich uzalezniac oraz nie taki cel mojego ht bylo i jest. Jak widac robie pozyczki z pozostalosci jezyka,zeby dziury zaslonic inaczej sie nie da, sporo kombinacji,ale jakos trzeba sobie radzic niczym poprawie to i mam nadzieje wreszcie bede chociaz normalnie zadowolony, bez zageszczaczy i zaczesek...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem, co tu napisać, żeby nie było to odebrane jak jakiś hejt na tego lekarza czy na tę klinikę, ale pełen szczerości muszę niestety stwierdzić, że zabieg nie jest nieudany..., zabieg jest totalnie zjebany i gruntownie spierdolony! - A dlaczego tak uważam, to poniżej:

 

Jak wszyscy wiedzą jestem na forach o leczeniu łysienia nie od dzisiaj tylko już od paru lat, oglądałem też wiele relacji pacjentów po HT z tej klinki od Dr. Koray'a, w tym także te nieudane, których, trzeba powiedzieć, że jest trochę, jeśli brać pod uwagę globalne fora, (ale z ręką na sercu), nigdy nie widziałem gorszego efektu końcowego roboty tego lekarza z tej kliniki.

Nie chcę się bawić w nieomylną inkwizycję, ale w mojej opinii jest tu ewidentnie wina lekarza, gdyż autor tematu był bezdyskusyjnie bardzo dobrym kandydatem do takiego zabiegu, ponieważ spełniał kryteria wysoce powyżej przeciętnych, a zakładając, że wysoce renomowany lekarz wykonał wszystkie zalecane czy wymagane badania przed-zabiegowe i zachował się zgodnie ze sztuką, nie stwierdził żadnych przeciwwskazań (np. jakiś chorób skóry głowy, itd.), to po prostu nie ma prawa być innej opcji niż wina leżąca tylko i wyłącznie po stronie klinki, gdyż pacjent dobrze się prowadził bezpośrednio po zabiegu, oraz wręcz wybitnie książkowo dostosowywał się do wszystkich zaleceń lekarza lub osób w kompetencji z ów klinki w której miał wykonywany zabieg, - o czym z resztą sam nam mówi. Bezdyskusyjnie coś poszło nie tak podczas wykonywania tego zabiegu, ponieważ, już od samego początku po zabiegu od pierwszego odrostu były definitywnie widoczne oznaki złego efektu w postaci wyjątkowo słabej gęstości na obszarze zakoli (a to głównie one były celem reprodukcji linii), widocznych sporych prześwitów, spowodowanych z pewnością niedociągnięciami lub/i słabego przyłożenia się do wykonywanej pracy przez lekarza lub/oraz cały personel. Trzeba także też powiedzieć, że już wcześniej były dyskusje nt temat i wiele kontrowersji co do tego lekarza, forumowicze śmiali się po prostu że Doktor Koray w tym przypadku narobił potocznie dziur, że zniszczył grafty, albo że narobił otworów na obszarze zakoli pod grafty i nie powszczepiał w nie później graftów. Cóż, więcej dodać... nie ma tu po prostu nad czym debatować jak tylko wyrazić współczucie dla autora tematu, bo de-facto wybrał znaną, renomowaną i polecaną oraz nie należącą do najtańszych klinikę, która ponad to istnieje już długo na rynku. Zawierzył Doktorowi Korayowi (o czym sam pisał) i się niestety bardzo rozczarował.

 

-- 16 lut 2019, 3:22 --

 

W mojej opinii kwalifikuje się to też do zwrotu pieniędzy ze strony kliniki, i aby Angel, zrobił zabieg naprawczy w innej klinice, bo jak tu chcieć ryzykować drugi raz utratę tak cennych graftów dla osób łysiejących, a te zostały tu już raz bezpowrotnie zmarnowane. Ponadto doniesienia z zagranicznych for mówią że jakość wykonywanych usług w tej klinice wyraźnie spadła, i jest coraz więcej nieudanych zabiegów oraz niezadowolonych klientów. Jak tu zawierzyć drugi raz nawet jak znów obiecają cudowny efekt oraz jeśli wyrażą chęć wykonania darmowej poprawki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc z was w srodku bedzie sie cieszyc, ze mi sie nie udalo i moj wybor nie byl zbytnio dobry

 

jaki text jak to przeczytałem to aż nie mogłem sie powstrzymac:

 

2ttvm7.jpg


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, na wcześniejszych fotkach lepiej to wyglądało... zwrot pieniędzy jak nic.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koraya nalezy zdegradowac do Kolasa, ja uzyskalem taka sama gestosc na zakolach kilkanascie lat temu u tego drugiego

 

niech turas oddaje hajs plus odszkodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Angel:

1. Efekt mojego kumpla jest minimalnie lepszy (ale to minimalnie), choć u Ciebie na zakolu to wygląda tak jak by nic tam nie wyrosło, u niego jest gówno gęstość

2. Linie masz fatalną jeśli chodzi o gęstość - światło od góry i widać skalp w głąb i o to mój kumpel najbardziej jest wkurwiony, normalnie jak zaświecisz od góry to nie widzisz skalp na odcinku zakoli (5cm w głąb), a po zabiegu niestety tak jest, wiadomo nie może być ściana jak mają niektóre "gwiazdy".

- tutaj przykład dobrze uzupełnionej linii, nie wiem czy stosowali jakieś dogęszczacze, ale ta linia wygląda naturalnie jeśli chodzi o gęstość ( może aż za duża, robi się efekt takiej ściany, ale to też filmik, więc na żywo może być lepiej)

3. Nie wiem czy mogę wykorzystać przykład z prywatnych wiadomości (a nie chcę zachowywać się jak Piotr z HDC) więc najpierw pytam

4. Kolejna sprawa to gdybyś wrzucił lepszej jakości zdjęcia linii, to prawdopodobnie znalazł bym tam dwójki, albo tak mi się wydaje.

 

Antek - kolejny świetny efekt doktora, moim zdaniem też jeden z gorszych. Najgorsze w tym wszystkim jest to że te naprawdę słabe efekty to większość z ostatniego 1,5 roku (wcześniej też się zdarzały, ale chyba nie na taką skale)

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ts.117710/

 

I tak jak Ci pisałem na Priv nie poszedł bym na poprawkę nawet jak by zaproponowali, niech oddają kasę, a jak nie to krucjata na forach międzynarodowych.

I jeśli chodzi o Grzegorza, to on odrost miał na dobrym poziomie, lecz sama gęstość dobrana przez doktora fatalna. U ciebie zarówno gęstość na lewym(gdzie odrost był w "miarę" ok) jest słaba, to na drugim prawdopodobnie za dużo graftów uszkodzili przy pobieraniu, lub nie wstawili nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakbym nosił tak krótkie włosy to miałbym podobnie. Taki chyba turecki standard. Pytanie czy dobór uszanowali jak obiecują, czy nie masz kilkuwlosowych w linii i czy innych grzechów tanich klinik nie popełnili. Moim zdaniem efekt jest dobry jeśli nie bierzemy w porównanie klinik z samej czołówki i dense packing. Od początku odnosiłem wrażenie że trochę za bardzo się spuszczasz nad tym korayem i chyba twoje oczekiwania były zbyt wygórowane względem jego osoby. Takie odniosłem wrazenie, może błędne. Uważam że jeśli wszystkie grzechy popełnili: dobór przeciorany, sąsiadujące włosy wypadna, kilkuwlosowe w linii itp. To zabieg na pewno nie warty ceny i tyle.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary co ty tutaj w ogóle piszesz. Klinika zjebała, odrost minimalnie lepszy jak u Teependo (choć stan był też trochę lepszy). A jeżeli chcesz porównywać do siebie to skróć włosy i wrzuć fote, bo tak to raczej tego nie stwierdzisz z tą długością co masz. Dalej nie będę komentował wypowiedzi bo ręce mi opadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel weź obejrzyj zdjęcia Angela, a potem popatrz na swoje włosy i nie pisz czegoś takiego. Wasze efekty to dzień a noc.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może @wrobel miał przyciemniony ekran na maxa, a do tego oglądał fotki Angel'a w ciemnych okularach, że stwierdził że u niego jest tak samo i nie dostrzegł tych ''dziur'' u Angel'a

 

Owszem, @wrobel ma słabszą gęstość na zakolach niż na reszcie głowy, ale nie ma takich ''dziur'' jak Angel.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel znamy sie juz dosłownie od dekady. Jeszcze z poprzedniego forum...i naprawdę muszę powiedzieć, że jest mi przykro, że zabieg się nie udał. Pisałeś o iluzji....Nie. W przypadku jak ktoś ma takie włosy jak Ty - czyli zaledwie zakola NW3 , ale dobry gatunek włosa i wysoka/normalną gęstość na cm2 pozostałych włosów to efektem dobrze wykonanego zabiegu powinno być przynajmniej ładne NW2, docelowo nawet NW1 (np po drugim zabiegu, chociaż jak przeglądam efekty Hasson and Wonga to można za jednym razem zrobić z NW3 - NW 1-NW 1,5 i do tego bardzo dobry kąt wyrastania włosów).

 

O "iluzji" głowy pełnej włosów możemy mówić jak kogoś punktem startowym jest NW5-6, więc nie daj sobie wmówić, że nie powinieneś mieć bardzo dobrej linii po HT. Gdyby zabieg był chociaż średnio udany to miałbyś OK linie. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wciąż wracam do moich słów po 6 miesiącach Twojego zabiegu że raczej dobrze nie będzie. Pisałeś że co prawda zauważasz poprawę ale wierz mi to był efekt placebo. Zabieg nieudany i tyle. Zwrot kasy??? Zapomnijcie. Zakład z każdym że nie ma szans na żaden zwrot. Poprawka darmowa?? Jak najbardziej na to klinika pewnie pójdzie. Wiem że jesteś wkurwiony ale musisz teraz ocenić co możesz zdziałać a emocje poskromić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wciąż wracam do moich słów po 6 miesiącach Twojego zabiegu że raczej dobrze nie będzie. Pisałeś że co prawda zauważasz poprawę ale wierz mi to był efekt placebo. Zabieg nieudany i tyle. Zwrot kasy??? Zapomnijcie. Zakład z każdym że nie ma szans na żaden zwrot. Poprawka darmowa?? Jak najbardziej na to klinika pewnie pójdzie. Wiem że jesteś wkurwiony ale musisz teraz ocenić co możesz zdziałać a emocje poskromić.

 

 

Potwierdzam, marcinekk to pisał. Bo to są fakty, jak w HT nie ma dobrego efektu po 6 miesiącach to w 95 % przypadków po 12 miesiącach pocałujecie się w dupę jak przemądrzały andżelita ala funt london.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jakbym nosił tak krótkie włosy to miałbym podobnie

 

nie mial bys podobnie bo u Angela na zakolach jest gestosc max 20 gr na cm2

 

 

Moim zdaniem efekt jest dobry

 

 

przeciez tu jest typowy efekt zapalek wbitrych w gowno robem z polskich klinik, wiec o jakim dobrym efekcie tu mowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel naciskaj na zwrot kasy. Wiem, że to mało realne i pewnie będą woleli robić poprawkę, ale spróbuj wynegocjować kasę bo 2x do tej samej rzeki nie wchodziłbym.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...