free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Okay spoko bedzie na dniach tylko pytanko mam do forumowiczow. Pokazcie mi przyklady ludzi z forum, ktorzy robili ht w roznych klinikach i wstawiali je z mokrymi wlosami. Mam wrazenie,ze wiekszosc wstawia z suchymi a,ze pod swiatlo to luz robie tak nawet z mokrymi... Wiekszosc z was ma tu obcykane kto takie wstawial to poprosilbym o linki,bo zejdzie mi wiecznosc znalezienie tego a ostatnio srednio z czasem tym bardziej ,ze na urlop sie wybieram a przed nim zawsze spory zapieprz w robocie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niech kombinuje, bo pokarze nam efekt z każdej strony.

A poprawiło się trochę u Ciebie, bo u mojego znajomego dalej to wygląda jak kupa, coś wyrosło, ale patrząc na gęstość to dupy nie urywa, a ma nad tobą przewagi jakieś 1 miech i stwierdza że jeżeli to jest ta słynna gęstość Korayowa to lepiej było nie robić wcale Ja tak nie powiem ale jak mam być szczery to jest trochę lepiej niż u ciebie, ale i tak gorzej niż np. u Kuby z forum, gdzie mój znajomy tylko w zakola 2600 wsadził (podkowa) mam chęć zrobić jakieś foto, ale też tu czasami chyba zagląda więc nie mogę. Nie wiem jak u kubasa, ale on jak ma światło z tyłu to linia jest fatalna o zaczesywaniu włosów na dzisiaj tak mode fryzury do tyłu nie ma mowy musi być grzywka która zasłania linie. Teraz jak na to patrzę to dobrze że musiałem odwołać zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pon ide do fryzjera postaram sie zrobic fotki przed(na dluzszych jakie mam teraz) oraz na nowo obcietych. Na sucho wyglada to juz niezle i jestem w 70-80% zadowolony na mokrych wciaz ponizej oczekiwan. Linia i skronie super ,plusem sporym jest to, ze zanotowalem spora poprawe w przeciagu miesiaca , tylko smieszne jest , ze lewe zakole sporo szybciej zarasta i lepiej wyglada niz prawe- plus taki, ze to prawe tez caly czas sie polepsza. Nie wiem ja wciaz czekam , bo juz jest dobrze i z tygodnia na tydzien widze poprawe wiec jak jeszcze gestosc te 20-30% by mi sie do roku czasu miala jakos poprawic bylbym mega szczesliwy.

Nie zauwazylem niczego zlego w swojej linii wrecz przeciwnie wszystko wyglada naturalnie i ukladaja sie super nawet bez jakiej kolwiek pomocy odzywek,lakierow,zeli. Jak je uloze tak mi sie trzymaja caly dzien. Na linie nikt sie nie patrzy i nie mialem ani jednego komenta nt. moich wlosow czy tez nie widze, zeby ludzie cokolwiek zauwazali czy sie przygladali( jestem na to uczulony, wyczailbym od razu ).

Twoich znajomych fotki i Twoje trzeba by bylo zobaczyc i ocenic. Taki jeden Kamciu tez tu na forum jest, co ma nw 0.5 a narzeka zawaliscie na swoje wlosy a nikt na forum takich nie ma. Wiadomo, ze kazdy chce miec idealne i dla jednego koszmar to nw 0.5 , dla drugiego wielka tragedia nw 6 a sa tacy co nic z nw 8 sobie nie robia. Takze kazdy jest inny i opinie innych sa wazne, jednak jak im nie odpowiada linia i gestosc to niestety nikt szczesliwy za nich nie bedzie.

Dla mnie to nowe zycie , tzw wreszcie jestem zadowlony ze swojego wygladu i osiagnalem swoj wymarzony cel. Wstaje rano i ustawiam wlosy do gory badz na boki , nie musze zaczesywac i robic pozyczki na te chore zakola. Jednak mowie jeszcze wow efektu nie ma jest tylko dobrze , jednak to co bylo przed a jest teraz to niebo a ziemia, ot tak moje zdanie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 miesiecy po

Wlosy dluzsze

[attachment=8]20180910_153439.jpg[/attachment]

[attachment=7]20180910_153510.jpg[/attachment]

[attachment=6]20180910_153535.jpg[/attachment]

[attachment=5]20180910_153747.jpg[/attachment]

 

Wlosy krotsze

[attachment=4]20180910_153908.jpg[/attachment]

[attachment=3]20180910_154000.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180910_154035.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180910_154132.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180910_154245.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu trochę widać różnicę między językiem, a zakolami, ale powinno się jeszcze trochę zagęścić.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ostatnim zdjęciu trochę widać różnicę między językiem, a zakolami, ale powinno się jeszcze trochę zagęścić.

 

Jak dalej będzie miał taki czerwony łeb od wcierania monki z Chin to może jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 2400 zgodnie z ocena i cały czas się waham. Ale taki efekt brałbym w ciemno i to nawet za podwójną cenę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to efekt jest zajebisty, ja bym się czuł jak bym wygrał nowe życie, mogąc sobie ułożyć taką fryzurkę.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i schludna robota. Donor ładnie się prezentuje na krótko ściętych włosach. Cena/jakość zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, bo nie mam sił kopać całego wątku, ile czasu minęło od czasu operacji do momentu gdzie nie musiałeś już nosić czapki maskując przebyta operacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 miesiecy i tydzien.

Do konca 12-go miesiaca poprowadze juz aktualizacje swojego ht co by nie bylo,ze przerwalem w polowie.

Na suchych wyglada to niezle chociaz jeszcze nie idealnie,ale spory plus ,ze z tygodnia na tydzien wciaz zauwazam poprawe wiec licze,ze jednak w moim przypadku poprawe bedzie mozna zauwazyc do tego roku czasu tymbardziej ze pozno i wolno odrost u mnie przebiega. Na mokrych niestety sporo gorzej, nikt tu tak

Na forum dokladnie mokrych nie wrzuca oraz nikt w takich na codzien nie chodzi,ale pokaze wam jaka roznica miedzy suchymi a mokrymi po ht.

Mokre( oba rodzaje fotek robione przy mocnym swietle dziennym )

[attachment=11]20181016_143733.jpg[/attachment]

[attachment=10]20181016_143849.jpg[/attachment]

[attachment=9]20181016_143959.jpg[/attachment]

[attachment=8]20181016_143917.jpg[/attachment]

[attachment=7]20181016_144016.jpg[/attachment]

[attachment=6]20181016_144841.jpg[/attachment]

[attachment=5]20181016_144919.jpg[/attachment]

 

Suche

[attachment=4]20181016_143443.jpg[/attachment]

[attachment=3]20181016_143805.jpg[/attachment]

[attachment=2]20181016_144328.jpg[/attachment]

[attachment=1]20181016_144607.jpg[/attachment]

[attachment=0]20181016_144439.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby był to efekt którego spodziewałbym się po tym zabiegu.

 

Gdybyś skrócił włosy na 3- 4cm to byłoby chyba słabo . Długością nadrabiasz efekt , ale długością powyżej przeciętnej do oceny.

 

Prawdopodobnie poprawka. I nic się nie zmienia kolego to efekt placebo.

 

W pewnym oświetleniu przy odpowiednik ustawieniu pewnie jest ok ale to zdjęcia tutaj wszystko zależy od światła ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc na ilość gr i wybór kliniki to po prostu poniżej oczekiwań i nie ma się co czarować. Wiadomo , że wystarczy, ale w tym przypadku jestem przekonany , że autor nie zostawi tak tego patrząc na jego całą walkę ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady z tą poprawką. Nie jest to efekt WOW Wróbla, ale np. mi by wystarczył.

 

Weź odstaw towar człowieku.

 

Gościu wydał 50 k na przeszczep i Ty uważasz że ten "efekt" jest zadawalajacy?

 

Na ten moment jest zwyczajnie średnio a biorąc pod uwagę klinikę i pieniądze jakie za to wzięła po prostu Kiepsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to efekt Wrobla, który miał łysienie bardzo podobne do twojego, a nawet trochę większe jest duuuuzo lepszy, nawet pomijając kwestie finansowe. Kiedy weźmie się także pod uwagę kasę absolutnie nic nie przemawia za wydaniem 5x takiej forsy.

No, ale mam nadzieję, że jeszcze sie u Ciebie poprawi, bo przed chyba wyglądałeś lepiej, albo przynajmniej włosy były inaczej ułożone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Potwierdzam ht tak wygląda na mokrych. Nikt tutaj tego nie mówi Ale.zawsze będzie różnica są to inne włosy posadzone na innej głębokości nie są idealnie pod tym samym kontem itp. Każde ht po obcieciu na jeża wygląda jak dla mnie źle. Trzeba mieć dłuższe. Kliniki blajeruja was I wpuszczają w kompleksy. Wiadomo że są to grafty wielowlosowe mokre sie sklejaja. Suche rozchodzą I wyglądają bujniej. Jak na jedno ht jest to dobry efekt ktory oczywiście może jeszcze się polepszyć.pamietajmy że na zdjeciach jest mocne swiatlo. kolejna rzecz której nikt nie mówi. Za 1 podejściem na łysych obszarach ciężko pokryć bez przerw. Do tego dochodzi to że grafty rodzime zawsze w jakimś stopniu umra w okolicy graftow. Kolejne tabu cena nie zawsze to jakość. Z mojego doświadczenia decydujący jest czas I sposób w jakim są przechowywane grafty po wyjęciu. Lekarz musi też dobrać punch pod twoje grafty . Czasem może być za cienki I pouszkadzac je. Za gruby będą blizny z tylu i małe blizny z których wyrasta grafty. Dalej to juz jak gesto posadzi nie za blisko graftow czy pod mikorskopem zbada czy to na pewno jedynka i da je z przodu.. Ht to duże ryzyko wiele niewiadomych długi czas rekonwalescencji. Aha jeszcze rodzaj włosa. I dalsze lysienie . Czynników jest mnóstwo. Aha no i kolejna sprawa jakiś procent osób obserwuje po roku przezedzenie przeszczepionych grsftow. Nikt nie wie dlaczego. Podsumowując czekamy na 12 miesiąc I polecam zapuscic trochę dluzsze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Potwierdzam ht tak wygląda na mokrych.

 

Serio ?

 

1480_image1205.jpg

 

Klinika Alvi Armani

 

 

Nikt tutaj tego nie mówi Ale.zawsze będzie różnica są to inne włosy posadzone na innej głębokości nie są idealnie pod tym samym kontem itp. Każde ht po objęciu na jeża wygląda jak dla mnie źle. Trzeba mieć dłuższe. Kliniki blajeruja was I wpuszczają w kompleksy. Wiadomo że są to grafty wielowlosowe mokre sie sklejaja. Suche rozchodzą I wyglądają bujniej. Jak na jedno ht jest to dobry efekt ktory oczywiście może jeszcze się polepszyć.

 

Co do tego to się zgadzam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Potwierdzam ht tak wygląda na mokrych.

 

Serio ?

 

1480_image1205.jpg

 

Klinika Alvi Armani

 

One są zroszone A nie mokre. Dwa czy to jedno ht nie wiem. Po 3 nie mowie ze to nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...