free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze to mówiłem. To wynika z fizjologii włosa... ale mundrole co nigdy przeszczepu nie mieli filozofują o 18 miesiącach...śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajmy osobiscie czekam do 8 max 9 miesiaca jak wtedy juz sie nic na plus nie zmieni to.dalej juz na pewno nic. Ewentualnie struktura wlosa moze sie jeszcze zmienic na plus ,ale zero odrostow juz. Jednak widze jak wolno, od 3.5 miesiaca przebiega ten odrost i najpierw linia a pozniej delikatnie za nia a najgorzej obszar i najwolniej zarasta miedzy nw 2-3.

Na dzien dzisiejszy jestem mega zadowolony biorac pod uwage,ze calosc sie w przeciagu 2-3 miesiecy dogesci jezeli nie to nie tego sie spodziewalem. Na razie oceniamy 6 miesiecy i jestem zadowolony po kol3jnych 2-3 miechach okaze sie czy moje ht to byl strzal w 10 czy tylko w 5.

Krzysiu moze miec tu racje,ze przez molestowanie tych zakoli od 12 lat wszystkim jak.leci to byl powod utrzymywania sie tak dlugo zaczerwienienia oraz wolniejszego.odrostu. Przewaznie ci co nie stosuje nic maja krotko badz w ogole zaczerwienienie i 4-7 miesiac pelny odrost.

Indianin fakt kazdy powinien moc sobie robic takie ht na jakie ma ochote,zeby byc szczesliwym. Mnie uszczesliwil z linia jaka mi zrobil a Ty mozesz znalezc kliniki gdzie zrobia taka jaka chcesz tylko nie ma sensu isc po tam gdzie tego nie robia i ich wyzywac tylko robic tam gdzie to robia. To tak,ze ide do sklepu z ciuchami sportowymi w UK i nie ma stroju polskiej reprezentacji. Przeciez to byczy sportowy sklep i jak to mozliwe ,ze nie maja-dyskryminacja! Zamiast zamowic sobie z neta badz isc tam gdzie go dostane. Tak samo jest z Toba musisz isc tam gdzie robia juszejpy a nie wszedzie gdzie nie robia walczyc z nimi, dlaczego nie robicie juszejpa... Uwierz mi w ten sposob bedziesz szczesliwszy i bez denerwowania sie na wszystkie kliniki swiata.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel dwie sprawy

Pierwsza jak będziesz robił zdjęcia to cykni tak żeby światło było też z tyłu z włosami zaczesanymi do góry.

A z trądzikiem zrób badania na nużeńca, ja też długi czas miałem problem brałem chyba wszystko i dopiero po 10 latach okazało się że to to dziadostwo, teraz jest dużo lepiej, a i warto jakiś wymazik na gronkowca złocistego to też niezłe dziadostwo, ale wtedy to już cię czeka sprowadzanie z rosji fagów, bo farmakologia daje efekt na krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzi kwestia przyzwyczajenia, do swojego widoku w lustrze. Codziennie patrzymy w lustro i się przyzywyczajamy do tego co jest na głowie. Minęło mi 6 miesięcy. I do niedawna wydawało mi się, że praktycznie nic mi nie wypadło po ht i to co mam to rosło od początku. Dopiero jak się cofnalem do pierwszych zdjęcia po ht zobaczyłem jak mało włosów zostało z tych przeszczepionych i jak duże miałem zakola. Także z czasem stajemy się mało obiektywni co do swojego wizerunku i stanu owłosienia na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że kolejny raz w czyimś wątku, dorzucam swoje zdjęcia. Ale czasem odnoszę wrażenie, że najbardziej narzekają ludzie, którzy do dzisiaj nie zdecydowali się na klinikę i w ogóle na zabieg a oceniają czyjeś efekty. Skoro ja wybrałem, jak większość twierdzi gównianą, bo Polską klinikę. I po 6 miesiącach mogę cieszyć się wyglądem jak na głównym zdjęciu. A pod wodą uzyskać efekt jakiego na pewno bym nie uzyskał jak na dwóch przykładach sprzed zabiegu. To moim zdaniem, jeżeli ktoś myśli o zabiegu, to po prostu trzeba się zapisać i iść go zrobić z myślą, że ewentualnie za jakiś czas zrobi się poprawkę. A nie nastawiać, że jednym zabiegiem zamknie się temat. W większości przypadków, efekt po będzie lepszy niż przed. a14e4ca618d6c958f99c8e134a232267.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W większości przypadków, efekt po będzie lepszy niż przed

 

W Polsce to nie obowiązuje, tutaj możesz iść do chirurga od transplantacji z nadzieją poprawy wizerunku po zapłacie nie małej kabony a często pół roku po zabiegu dostajesz większej depresji bo gęstość 25 fu/cm2 i wyglądasz jak lalka.

Te wszystkie Sandalewski, Kolasiński, Borejsze itd, to zwykłe łachudry robiące krzywdę na głowie za duże pieniądze, nieświadomi ludzie którzy nie zgłębiają tego tematu widzą ogłoszenie "przeszczep włosów" i sobie myślą e to sobie zrobię lekarz to lekarz musi się znać i robić dobrze, a tu taki guzik i można się niemiło przeliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, i dziubek gratis dla nas


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesiecy po

Wlosy mokre

[attachment=7]20180814_233150.jpg[/attachment]

 

[attachment=6]20180815_002714.jpg[/attachment]

 

[attachment=5]20180815_121918.jpg[/attachment]

 

[attachment=4]20180815_122017.jpg[/attachment]

 

[attachment=3]20180815_122041.jpg[/attachment]

 

[attachment=2]20180815_122105.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]20180815_122209.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]20180815_122253.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedłem w temat nie patrząc na tytuł i ostatnią stronę to Cię nie poznałem, dopiero po chwili, że to ty Angel.

6 miesięcy nie jest źle, choć mogło być lepiej, ale nie ma się co bać, do mojej górnej granicy odrostu - 9 miesięcy czyli jeszcze 3 powinno się na spokojnie zagęścić.

 

POZDYRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że bezpośrednio po Twoim zabiegu i zdjęciach po kilku dniach byłem pewny że efekt będzie sporo lepszy. Wiem że 6 miesięcy i takie tam ale raczej dużo lepiej już nie będzie a jednak różnica w gęstości zakola w stosunku do języka jest widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tyle że bezpośrednio po Twoim zabiegu i zdjęciach po kilku dniach byłem pewny że efekt będzie sporo lepszy. Wiem że 6 miesięcy i takie tam ale raczej dużo lepiej już nie będzie a jednak różnica w gęstości zakola w stosunku do języka jest widoczna.

 

Jeżeli tak będzie jak mówisz, to będzie tylko kolejny 145 powód i dowód, że nie warto przepłacać po 40 tyś zł za zabieg transplantacji włosów, skoro dr Maral, dr. Balwi itp itd za 9000 zł i taniej robi to samo.

Na chwilę obecną faktycznie można to porównać na polu forumowym - wróbel - 2100 euro, Angel - 7600 euro, 6 miesiąc efekt praktycznie ten sam, włosy kolor ten sam, grubość nie wiem, choć wróbla lekko grubsze się wydają.

 

Chociaż osobiście twierdzę i wiem, że na 70 % może mu się jeszcze sporo zagęścić w ciągu 2-3 miesięcy, widziałem już kilka efektów HT które wrzucałem nawet filmik, gdzie 7 miesiąca u gościa był meszek, a 9 już zajebisty odrost. Chociaż wiadomo wszystko rządzi się swoimi prawami, ja jasnowidzem też nie jestem, ale wszystkim po zabiegach zawsze życzę jak największego zadowolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę każdemu jak najlepiej bo sam wiem co znaczy udany i nieudany zabieg

 

Jasna sprawa.

No i jeszcze żeby nie było, że zaglądam komuś do portfela, ale jestem po prostu przewrażliwiony jak z Propecią i Proscarem i różnicy w cenie za to samo.

Tak samo z transplantacją włosów, gdzie zamiast "docelowego" doktora robią jego technicy a ceny w głównej mierze zależą od "prestiżu" kliniki, lokalizacji i kosztów życia w danym miejscu gdzie znajduje się klinika.

Powtarzałem i powtarzał będę, żeby nie Turcy, to te zabiegi które są nie oszukujmy się klasyfikowane jako "stosunkowo bezpieczny zabieg w znieczuleniu miejscowym" byłyby w chuj droższe, większość przypadków jest robiona w ciągu jednego dnia 5-8 godzin więc inkasowanie przez chirurga 60 koła no to trzeba sobie jasno powiedzieć, że ktoś z chuja spadł, ale wiadomo, że na pierwszym miejscu jest tylko i wyłącznie jak najbardziej możliwie wydoić klienta a dopiero drugą sprawą jest satysfakcja z pomocy takiemu człowiekowi, chociaż i z tą satysfakcją pewnie przekolorowałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa za zabiegi HT to temat rzeka. Szkoda czasu żeby to rozkminic i kolejny raz rozpoczynać dyskusję na ten temat. Jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do efektu to gdybym miał mierzyć swoją miarą to po 6 msc niewiele się już zmieniło jeśli chodzi o odrost ale każdy jest inny, więc może być nadal progres. Co do hajsu to myślę, że jeśli ktoś ma a droższa klinika lepiej obejdzie się z donorem, zaplanuje zabieg (nie pobierze zminiaturyzowanych włosów, nie wszczepi 3 włosowych w linię itp) myślę, że warto. Chociażby dlatego żeby nie mieć jak kolega Nord, gdzie jego donor kliniki oceniały jako zniszczony i nie chciały się podjąć kolejnego HT a wiemy, że w dużym procencie pacjentów jest on niezbędny. Co do Turków to potrząśli trochę światem HT bo już widziałem tutaj w Londynie reklamę londyńskiej kliniki za 1500f więc widać, że rynki europejskie powoli idą po rozum do głowy. Nie pamiętam ile Rooney tutaj zapłacił ale chyba 15k f więc takie mieli ceny. Wydaje mi się że w końcu HT stanieje, musi bo zarabianie tylko na elitach to za mało. Wydaje mi się że za kilka lat będzie to zabieg stosunkowo tani i dostępny dla tzw. przeciętniaków i nie będzie trzeba ciułać żeby go zrobić. Kończąc: Angel jest fajnie i wierzę i trzymam kciuki żeby było jeszcze lepiej.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napisze podobnie to co w poscie przed zamieszczeniem zdjec.

Na dzien dzisiejszy jestem zadowolony i to bardzo,ale tylko i wylacznie jezeli to jest efekt 50-60%,jezeli ma tak zostac to ht bedzie niewypalem i naprawde bedzie szkoda przeplacac. Jednak na razie nie ma co gdybac bo w przeciagu 2 miesiacy bardzo mi sie poprawilo. Biorac pod uwage,ze zaczerwienienie u mnie mega dlugo sie utrzymywalo,od poczatku z prawym zakolem mialem sporo wolniejszy odrost od lewego to trzeba czekac. Za 2-3 miesiace przy praktycznie koncowym efekcie bedziemy mogli juz wtedy byc pewnym,ze 3-4x przeplacac sie nie oplaca badz oplaca. Rowniez wyslalem im dzisiaj fotki z dopiskiem,ze jestem jak na te 6 miesiecy gestoscia zmartwiony. Czekam na odpowiedz,ale na pewno odpisza ,ze trzeba czekac. No w sumie napisaliscie sami. Kazdy jest inny i jedni maja wow efekt przy 5-6 miesiacu a inni 9-12. Poczekam jeszcze te 2-3 miesiace wyjscia i tak innego juz nie mam. Jednak jak to zostanie tak jak teraz to bedzie moje ht niewypalem i na pewno nie tego.sie spodziewalem. Z donoru,linii jestem zadowolony ale ta gestosc to na razie niczym polska.... aaa skronie ladnie mi odrosly tu szacun dla nich ale kurna zeby one tak szybko i ladnie co jest sztuka je zrobic a poza linia tak slabo to zagadka normalnie. Czekamy i sam sie codziennie zastanawiam jak to bedzie,ale musze byc dobrej mysli nic innego.mi na razie nie pozostaje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest lepiej jak u mnie.

Wracajac do tematu przeplacania i efektu, ja mysle ze sporo tez zalezy od organizmu czlowieka, byc moze nawet wiecej niz od samej techniki.

 

Skoro Wrobla robily te same laski w tym samym pokoju co mnie i on po 6 miechu byl juz niezly , a u mnie jest lipa to zakladajac ze jesli to sie nie zmieni to czemu nalezy winic technikow a nie pomyslec ze w sobie moze byc skaza ?

 

Ale... czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje mocno ten temat bo sam się zastanawiam między Korayem i Maralem. Szacun za to, że wrzucasz foty i można sobie porównać, ja jestem dobrej myśli i sądze, że za 3 miesiące każdy Ci będzie gratulował efektu. Nie ma co się przejmować, stres włosom szkodzi


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest lipa to zakladajac ze jesli to sie nie zmieni to czemu nalezy winic technikow a nie pomyslec ze w sobie moze byc skaza ?

 

 

jaka skaza techniczki popelnily blad ktory musza naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odpowiedz od kliniki/Koraya wiec trzeba sie z nimi zgodzic i tak jak tu tez mowa byla,kazdy jest inny jeden ma efekt w 4-6 miesiecy a drugiemu schodzi na to 9-12. Takze wystarczy sprawdzic moje zaczerwienie 4-5 miesiecy sie trzymalo a innym w 1-2 schodzi.

 

Dr. Koray checked your photos and it looks completely normal. You are just at the 6th month and there are 6 months more to the one post operational year. Everything looks fine and the hair on the right side is going to develop with the time. Every area of our head can't develop at the same pace. As well your healing process and developing process can't be same as someone else. You are unique and everyone else is unique - so if you compare yourself to someone else this is not the right way to evaluate your results.

 

 

You need to be patient and I am waiting for your photos at 12 months post operation.

 

If you have a question please contact me.

Best Regards


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dandinho... a jaki mogly popelnic ? One codziennie tam przychodza i robia to samo.

Tymi samymi narzedziami , w tym samym pokoju, w taki sam sposob.

Ale nie maja wplywu np na to czy po zabiegu nie spalisz paczki fajek lub czy 5 dnia za agresywnie nie umyjeszwlosow. (Tylko taki przyklad )

 

Generalnie jeszcze nie widzialem, zeby ktos komus napisal po 6 miesiacach, ze jest zle jesli nie ma jakichs zakazen i wszystko idzie normalnie poza super odrostem. Pewnie zawsze tak pisza i ewentualnie po 12 miechach zaprosza na poprawke.

 

Ale mysle Angel, ze u Ciebie bedzie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś gdzieś czytałem, zaraz, zaraz wiem Bisanga pisał dokładnie to samo. Mają chyba ten sam formularz -kopiuj - wklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dandinho... a jaki mogly popelnic ? One codziennie tam przychodza i robia to samo.

Tymi samymi narzedziami , w tym samym pokoju, w taki sam sposob.

 

 

zgadza sie ale to sa tylko ludzie ktorzy popelniaja bledy, nawet w najlepszych klinikach sie to zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie zaczerwienienie i odrost u mnie przebiega,ale z dnia na dzien widze poprawe. Pozyjemy to ocenimi za 2-3 miesiace ,na razie nie ma co gdybac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...