free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

efekt krótkotrwały super,gorzej za 10 lat a kasa leci

 

To nie rób na chuj ci przeszczep jak dla Ciebie np. 10 lat to efekt krótkotrwały dla mnie 10 lat to bardzo dużo i mieć naprawione włosy na ten okres czasu za nim trzeba by było robić kolejny zabieg mogę już brać teraz w ciemno a Ci jak nie odpowiada to kase wydaj na pampersy w biedronce dla gównioka.

Zaśmierdziało polskim robakiem z najniższej krajowej na akord, za 10 lat ceny HT mogą jeszcze znacznie spaść i pewnie spadną, bo co raz więcej chirurgów się szkoli i powstaje wiele nowych klinik, poza tym nie uważam, że dla kogoś z kompleksem wydawanie 20-30 tyś raz na np. 10 lat byłoby czymś czego nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel ja mam pytanie odnośnie Twojej kuracji . Chciałbym zapytac o jakiej porze dnia stosujesz CB i ile czasu po nałożeniu stosujesz minoxa. Czy nakładając minoxa nie zmywam lub nie naruszam tej powłoki CB a co za tym idzie nie osłabiam działania CB? Jeżeli byłaby taka możliwość to chciałbym zapytac czemu zdecydowałeś się używać CB zamiast Ru , czy ma mniej skutków ubocznych ?. Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB nie ma powloki lecz RU stosowane w KB. Takze nic nie bedziesz naruszal stosuj CB a po 30-60 minutach minoxa. Kiedys tak stosowalem i na noc. Obecnie od okolo roku stosuje minoxa juz tylko w brode(przez 6 miesiecy 2x dziennie 6 miesiecy 1x dziennie, niestety nie dziala na mnie tak jak naczytalem sie i naogladalem efektow). CB stosuje rowniez na noc.

Niestety w przeszlosci na RU po 2.5 roku stosowania zauwazylem spore pogorszenie oraz mialem uboki. CB mi zatrzymali na granicy i musialem je zwrocic do nadawcy, dlatego bylem zmuszony do stosowania RU przez okres tych 2.5 lat, pozniej dalej wracalem i przerywalem CB z roznych powodow. Pozniej wyjechalem do UK i tutaj latwiej juz bylo z dostaniem tego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nigdy nie byłem fanem Koraya,bo uważam że bierze mnóstwo graftów na chłopaków NW2-4,efekt krótkotrwały super,gorzej za 10 lat a kasa leci

 

A co ku*wa myślałeś, że 500 graftów wystarczy na NW 2 a 1000 na NW 4 ?

 

I tak jak ktoś tam napisał, nie rób sobie HT i *uj! Albo zrób max 500 graftów za 10 lat skoro z tego będziesz zadowolony. A może zawiścisz komuś że ktoś zreperował sobie NW 2 ?

 

Ale ja wiem, z pewnością należysz do takich ludzi którzy buczeliby na Armaniego po wszystkich forach że im zjebał życie bo zrobił lepszą gęstość i linie obniżył tak jak sami chcieli.

 

a gęstość przeszczepu to połowa naturalnej więc cudów też nie można oczekiwać.

 

Tylko dla takich co rydła nie potrafią otworzyć na konsultacjach i przed zabiegiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel dzięki za szybka i konkretna odpowiedz , ja tez stosuje minoxa na brodę już od marca ale jak do tej pory nic nie ruszyło z zarostem . Teraz zamierzam stosować minox tylko na zakola ale jest problem bo niedawno kupiłem ru i kb sol i narazie będę używał tego zamiast CB. Czy mimo to mam stosować minoxa tak samo jak napisałeś ? Czy np zamiast 5 % ru raz dziennie stosować 4% ru 2 razy dziennie i po godzinie od nałożenia stosować minoxa ? Dodam ze chce narazie stosować kuracje na mały obszar czyli zakola a w przyszłości jak reszta się posypie to pójdę w system wlosow . Ps.A jeśli to nie jest tajemnica to jakie miałeś uboki po ru ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekt krótkotrwały super,gorzej za 10 lat a kasa leci

 

To nie rób na chuj ci przeszczep jak dla Ciebie np. 10 lat to efekt krótkotrwały dla mnie 10 lat to bardzo dużo i mieć naprawione włosy na ten okres czasu za nim trzeba by było robić kolejny zabieg mogę już brać teraz w ciemno a Ci jak nie odpowiada to kase wydaj na pampersy w biedronce dla gównioka.

Zaśmierdziało polskim robakiem z najniższej krajowej na akord, za 10 lat ceny HT mogą jeszcze znacznie spaść i pewnie spadną, bo co raz więcej chirurgów się szkoli i powstaje wiele nowych klinik, poza tym nie uważam, że dla kogoś z kompleksem wydawanie 20-30 tyś raz na np. 10 lat byłoby czymś czego nie da się zrobić.

Zaśmierdziało Ci polskim robakiem bo to twój zapach śmieciu Szczególnie że ja nic o kasie nie mówiłem.Ale widać Ciebie dupa zabolała bo tekst o pracy w biedrze za najniższą to twoje CV.

 

Mówię o tym że IMO Koray często wrzuca bardzo dużo graftów na front(akurat nie mówię o Angelu) i wygląda to super,gorzej jak łysienie się posunie i zostaję placek z tyłu którego nie ma czym pokryć.

 

I tak jak ktoś tam napisał, nie rób sobie HT i *uj! Albo zrób max 500 graftów za 10 lat skoro z tego będziesz zadowolony. A może zawiścisz komuś że ktoś zreperował sobie NW 2 ?

Będę robił co będę chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę robił co będę chciał

 

Ja też. Bez względu na odległość kliniki, cenę, i na to co wszyscy mi pierdolą na tych forach. Ale rób co chcesz, przecież nikt ci nie zabrania-nie to co mnie, że próbuje mi się zabronić żebym robił jak chciał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekt krótkotrwały super,gorzej za 10 lat a kasa leci

 

To nie rób na chuj ci przeszczep jak dla Ciebie np. 10 lat to efekt krótkotrwały dla mnie 10 lat to bardzo dużo i mieć naprawione włosy na ten okres czasu za nim trzeba by było robić kolejny zabieg mogę już brać teraz w ciemno a Ci jak nie odpowiada to kase wydaj na pampersy w biedronce dla gównioka.

Zaśmierdziało polskim robakiem z najniższej krajowej na akord, za 10 lat ceny HT mogą jeszcze znacznie spaść i pewnie spadną, bo co raz więcej chirurgów się szkoli i powstaje wiele nowych klinik, poza tym nie uważam, że dla kogoś z kompleksem wydawanie 20-30 tyś raz na np. 10 lat byłoby czymś czego nie da się zrobić.

Zaśmierdziało Ci polskim robakiem bo to twój zapach śmieciu Szczególnie że ja nic o kasie nie mówiłem.Ale widać Ciebie dupa zabolała bo tekst o pracy w biedrze za najniższą to twoje CV.

 

Mówię o tym że IMO Koray często wrzuca bardzo dużo graftów na front(akurat nie mówię o Angelu) i wygląda to super,gorzej jak łysienie się posunie i zostaję placek z tyłu którego nie ma czym pokryć.

 

I tak jak ktoś tam napisał, nie rób sobie HT i *uj! Albo zrób max 500 graftów za 10 lat skoro z tego będziesz zadowolony. A może zawiścisz komuś że ktoś zreperował sobie NW 2 ?

Będę robił co będę chciał

 

 

A jutro znowu do McDonalda za 300 euro podawać mi żarcie w MacDrajvie polska kuhwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o efekt końcowy, najlepiej byłoby się odnieść do tego jak wyglądało to na początku. Porównać do gęstości jaka była jakiś tydzień po zabiegu kiedy włosy nie zaczęły jeszcze wychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel a ogólnie to jak czujesz? Aktualna gęstość wynika z tego jak grafty gęsto były posadzone? Czy bardziej czujesz że sporo nie wyrosło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs nie wiem jaka jest przyczyna. Ogolnie moglo byc jedno i drugie ciezko mi ocenic nie chce gdybac. Z pewnoscia spodziewalem sie lepszego efektu wyszlo srednio, jednak ciesze sie, ze zrobilem to ht, bo jakby nie bylo minelo juz sporo czasu od niego a nie decydyujac sie na niego wtedy pewnie dalej bym lazil z zakolami na pol czachy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez uwazam, ze zabieg na ta chwile bo oczywiscie cos jeszcze moze sie zmienic wyszedl bardzo przecietnie, roznica miedzy lewa strona a prawa jest znaczaca i przy takiej kwocie nie mozna mowic, ze efekt jest bardzo dobry. Dziwia mnie troche niektore komentarze. Na pewno napisalbym do nich maila po roku jezeli taki efekt by sie utrzymal, ze chce w formie reklamacji poprawke. Mimo wszystko trzymam kciuki za jak najlepszy efekt koncowy bo jedziemy na tym samym wozku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu juz sie nic nie poprawi bo jest 11 miesiac. Poczekam jeszcze do tego roku i wysle im fotki zobaczymy co odpisza(pewnie beda kazac czekac do 18 a pozniej 1500 miesiaca na poprawe xd).

Wiele osob ma ten sam problem u nich,ze jedna strona spoko a druga sporoo gorsza wiec to norma i nie bylo bledu z mojej strony a czasami takie mialem wrazenie mimo iz obchodzilem sie po ht z wszystkim jak z jajkiem. Coz poprawka u nich jak ja zrobia badz gdzie indziej jest koniecznoscia,ale zobaczymy jak sie zachowaja w tej sytuacji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kogo byś polecił Angelu zamiast Koraya? Bo rozumiem, że z perspektywy czasu, wybrałbyś inną klinikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HT to kompromis między marzeniami a gówno-efektem... Myślę że autor mimo wszystko zyskał a nie stracił choć znowu (niestety) sprawdziły się moje słowa że po 6 miesiącu nie przybywa gęstości a jedynie kaliber włosa może ulec zmianie przez co efekt staje się pełniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdoły. Jak ktos ma wzglednie male lysienie a nie nw4 i wyzej to faktycznie musi sie zadowolic iluzja a nie ktos z ciemnymi wlosami z nw2-3. Wiec wystarczy jechac do chirurga ktory daje w te miejsca wieksza gestosc 55-60 takie optimum. A nie jak ertrokan w natywne trzaska a gestosc na zakolach smiech na sali, byle by sie nachapac . Pokazac Ci gdzie on mi chcial wszczepic?? Gdzie ja tylko chcialem obnizyc linie cos jak tutaj. https://www.hairrestorationnetwork.com/ ... e-by-15cm/ praktycznie 1:1 moj przykład a ten chciał ładowac wgłąb, daj spokoj z takich naciagaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie?. Powiedz jeszcze ze kazdy konczy z nw5-6 i blad wlosami??. A chirurdzy sa wstanie uzyskac tylko gestosc na poziomie 30-45gtf/cm2??. Jak to mowia z gowna bata sie nie ukreci. Wiec zalezy kto jaki ma stan. Przypomnij mi jaki Ty miales stan i efekt?? I domyslam sie niestety, ze patrzysz tylko przez pryzmat swojego, nie do konca udanego zabiegu. A taka opinia nie jest zbyt obiektywna. Kazdy przypadek jest inny.

To tak jak bys powiedział ze kobiety lub mtf robiece super gestosci, nigdy nie uzyskaja zadowalajacego efektu, co jest bujdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam zaśmiecać wątku Angelowi więc nie będę się z Tobą przerzucał jakimiś argumentami. Pewnie że stan początkowy, rodzaj włosa, rokowania na przyszłość mają kolosalne znaczenie. Nie oceniam niczego przez pryzmat własnych doświadczeń zaręczam Ci. Tak na szybko: jak masz NW 6 i jesteś realistą to zadowala cię gęstość 35/cm, jak masz NW2 to 35/cm może i by zadowalało ale na dupie, tu chcesz mieć 65... W jednym i drugim przypadku jeśli ta zakładana gęstość nie wyjdzie to zabieg oceniasz jako nieudany. Proste. Angel pewnie chciał więcej - wyszło jak wyszło bo podejrzewam że od pół roku nie zauważył jakiś znaczących zmian na plus. W dodatku autor wątku w każdym momencie może zauważyć postęp łysienia i wtedy dopiero zaczyna się lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysienia nie zauwazam CB i Dut daja rade. Troche obawy wciaz sa, bo z minoxa schodze od roku w brode wcieram 1x 1ml dziennie(gowno nie efekty) dzieki temu mam nadzieje omine linienia i dalszego lysienia a od miesiaca co 2 dzien wcieram,zeby za kilka miesiecy jak calkiem mi sie skonczy minox rzucic go w cholere.

Co do gestosci jest srednia chcialo by sie lepiej szczegolnie na prawym zakolu lewe w miare zjadliwe. Fotki efektu koncowego beda za okolo miesiaca.

Co do 6 miesiaca nie moge sie zgodzic akurat w moim przypadku miedzy 6 a 8-9 miesiacem kolosalna poprawa dopiero kolo 8-9 miecha zastopowalo sie wszystko i jedynie jakosc i struktura wlosa sie poprawia.

Ogolnie roznica przed i po miazdzaca jednak po takiej klinice i doktorku jak Koray spodziewalem sie lepszego efektu szczegolnie ze od prawie 3 lat mam zatrzymanie, stabilizacje i "moje" wlosy sa bardzo geste nawet przy ht sie dziwili co mi tak pomaga ze takie geste takze powinni sie dostosowac do nich i zrobic zakola gesciej. Koray zapewnial mnie,ze 48 fu/ cm2 jest wystarczajace niestety nie w moim przypadku gdzie gestosci roznia sie znaczaco od siebie. Zapewne tak jak piszecie nw 4-6 ta gestosc mega dobra jednak nw 3 i reszta gesta to trzeba bardziej sie pistarac i nie traktowac wszystkich tak samo. Jestem naprawde mega szczesliwy nie odbierzcie mnie zle jednak sa pewne spore niedociagniecia i nad nimi trzeba popracowac czy to w tej czy innej klinice okaze sie wkrotce.

Z podjetej decyzji nt ht jestem w 101% zadowolony i kazdemu kto sie waha przed decyzja a ma zatrzymanie stanu bez wiekszych ubokow polecam jak najbardziej wybranie tej opcji ht w klinice jaka sobie upatrzycie i cieszenia sie nowa fryzura!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tu jest pies pogrzebany, że reszte włosów masz gęstą i różnica staje się widoczna. Jednocześnie uważam, że uzyskałeś i tak niezły efekt. Możesz być zadowolony .

 

To mówisz, że w Twoim przypadku duta + CB daje radę bardzo dobrze ? Finasteryd jednak "nie umywa" się do dutasterydu według Ciebie ?

 

Biotyna w dużych dawkach faktycznie poprawia jakość/grubość włosów ? Jak uważasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pewnie tu jest pies pogrzebany, że reszte włosów masz gęstą i różnica staje się widoczna. Jednocześnie uważam, że uzyskałeś i tak niezły efekt. Możesz być zadowolony .

 

To mówisz, że w Twoim przypadku duta + CB daje radę bardzo dobrze ? Finasteryd jednak "nie umywa" się do dutasterydu według Ciebie ?

 

Biotyna w dużych dawkach faktycznie poprawia jakość/grubość włosów ? Jak uważasz ?

 

A gdzie napisał, że finasteryd nie umywa się do duta według niego, finasteryd działa na tej samej zasadzie co dutasteryd, tylko dut blokuje 2 typy 5ar a finasteryd 1, z tym, że to blokowanie 2 typu 5ar przez dutasteryd jest minimalny.

Jak na kogoś dobrze działa finasteryd to ma nawet dobry odrost i zatrzymanie na długie lata to samo z dutasterydem, na to nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy stosują chemię niezależnie od tego czy do fin, dut, ru, cb i inne gówna i tak wcześniej czy później są skazani na przeszczep. Pokazuje to, to forum. Użytkownicy którzy są tu od np. 5 lat i najaktywniej udzielali się w tematach "Leki zapobiegające wypadaniu włosów..." w magiczny sposób są potem o wiele bardziej aktywni w dziale w którym teraz piszemy. Wiem że można długo utrzymywać się na chemii, wcale tego nie neguję ale nikt mi nie powie że ingerencja w gospodarkę hormonalną człowieka jest bez echa dla zdrowia. Zaraz się odezwą Ci co to "stosuję RU i DUTa od 5 lat i nie mam żadnych uboków" itp. wiadomo jednak że często różne dolegliwości wychodzą wiele lat później. Tak - wiem że trzeba na coś umrzeć ale czy warto w tym losowi pomagać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba raz to wklejałem, ale ...

Link do bliźniaków od Koray'a którzy biorą/brali fina od 10 lat.

https://forum.hairsite.com/t/dr-koray-e ... -fue/11494

 

Tu tylko potwierdzenie tego co pisze marcinekk, jak masz wyłysieć to i tak wyłysiejesz, a fin wg badań działa tylko 2 lata, później i tak występuje degradacja.

A jeśli o zdrowie chodzi to palacze też od razu nie dostają raka, trwa to 20-40 lat.

Ale dobra nie zaśmiecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...