free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

One są zroszone A nie mokre.

 

alvi%2Barmani%2Bfue%2Bresults.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Potwierdzam ht tak wygląda na mokrych.

 

Serio ?

 

1480_image1205.jpg

 

Klinika Alvi Armani

 

One są zroszone A nie mokre. Dwa czy to jedno ht nie wiem. Po 3 nie mowie ze to nie możliwe

Kolejny fakt zaczes do tyłu to fryzura przy której ht wygląda najlepiej

 

-- 16 paź 2018, 22:48 --

 

One są zroszone A nie mokre.

 

alvi%2Barmani%2Bfue%2Bresults.jpg

DOBRY efekt. Ale duże zakola i facet napina czoło na maksa.mimo wszystko mój jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale duże zakola i facet napina czoło na maksa.mimo wszystko mój jest lepszy

 

Nie oceniamy tu zakoli, tylko efekt/gęstość na mokrych ( W klinice Alvi Armani każdy dostaje taką linię jaką chce jeśli stan pacjenta na to pozwala, albo jeśli taka jest wola pacjenta). Fakt napina, ale to aż tak nie podbija mocno efektu przy mokrych włosach. Poczekaj na mój efekt...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix ja patrzę na ostatnie zdjęcie na suchych włosach...

Z tego co wiem, wydał ponad 30k, nie 50k.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny fakt zaczes do tyłu to fryzura przy której ht wygląda najlepiej

 

A Angel jak ma zaczesane do przodu...? No nie wiem czy akurat zawsze tak jest że efekt HT najlepiej wygląda przy włosach czesanych do tyłu, ale powiedzmy że tak jest i cieszy mnie to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne mam przeswity na mokrych i raczej nie ma sie co napalac ze bedzie lepiej. HT nie da gestosci naturalnej, zawsze bedzie to widac. Oczywiscie mowie o zwyklym nie o dense. Myslalem ze Maral rzadko sadzi ale widze ze standardowo. Bede mial czas to cos tam wrzuce w swoj watek z mokrymi. Od 8 miesiaca u mnie nie widzialem juz zadnych zmian. Moim zdaniem zabieg udany. Jesli donor oszczedzony, nie wsadzili kilkuwlosowych w linie to bylo warto dolozyc, jesli miales.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Potwierdzam ht tak wygląda na mokrych. Nikt tutaj tego nie mówi Ale.zawsze będzie różnica są to inne włosy posadzone na innej głębokości nie są idealnie pod tym samym kontem itp. Każde ht po obcieciu na jeża wygląda jak dla mnie źle. Trzeba mieć dłuższe. Kliniki blajeruja was I wpuszczają w kompleksy. Wiadomo że są to grafty wielowlosowe mokre sie sklejaja. Suche rozchodzą I wyglądają bujniej. Jak na jedno ht jest to dobry efekt ktory oczywiście może jeszcze się polepszyć.pamietajmy że na zdjeciach jest mocne swiatlo. kolejna rzecz której nikt nie mówi. Za 1 podejściem na łysych obszarach ciężko pokryć bez przerw. Do tego dochodzi to że grafty rodzime zawsze w jakimś stopniu umra w okolicy graftow. Kolejne tabu cena nie zawsze to jakość. Z mojego doświadczenia decydujący jest czas I sposób w jakim są przechowywane grafty po wyjęciu. Lekarz musi też dobrać punch pod twoje grafty . Czasem może być za cienki I pouszkadzac je. Za gruby będą blizny z tylu i małe blizny z których wyrasta grafty. Dalej to juz jak gesto posadzi nie za blisko graftow czy pod mikorskopem zbada czy to na pewno jedynka i da je z przodu.. Ht to duże ryzyko wiele niewiadomych długi czas rekonwalescencji. Aha jeszcze rodzaj włosa. I dalsze lysienie . Czynników jest mnóstwo. Aha no i kolejna sprawa jakiś procent osób obserwuje po roku przezedzenie przeszczepionych grsftow. Nikt nie wie dlaczego. Podsumowując czekamy na 12 miesiąc I polecam zapuscic trochę dluzsze

 

Spokojnie Panowie. Panikujecie bardziej niz ja a to ja mialem tu ht xd ten komentarz podoba mi sie najbardziej,bo opisuje w 100% to co wlasnie chce wam przekazac. Przedstawie wam ht z innej perspektywy. Innej niz wszyscy myslicie i kliniki oraz fora wam obiecuja i opowiadaja. Myslicie dlaczego nikt nie wstawia przy mocnym swietle mokrych wlosow i pod roznymi katami? Wrobel jest kilka miechow do przodu ale zdjec w mocnym swietle pod roznymi katami czy tez mokrych to nie widzialem.Ht to nie natura. To co Indianin wstawia jest mozliwe ,ale kto chce walic 2x potrzebnych graftow na przod,zeby pozbyc sie donoru nie liczac sie z tym co bedzie za 5-10 lat jak reszta wypadnie. Juz tu bylo pisane,ze 6 miesiecy to.koncowy efekt a porownajcie sobie te 2 miesiace jaka spora roznica. Obym sie nie mylil,ale czuje,ze bedzie w moim przypadku do 12 miesiecy ciagle roznica. Z tygodnia na tydzien ja zauwazam to jest dla mnie najwazniejsze. Rowniez liczy sie dla mnie najbardziej moje sampoczucie i efekt a na dzien dzisiejszy jestem z niego na 70-80% zadowolony. Pisalem z klinika na dzien dzisiejszy sa tez zadowoleni. Jezeli sie do roku niewiele poprawi badz nic to nie zostawie tego tak bo jednak wy jak i ja osobiscie spodziewamy sie po tej klinice jak i $$ wydanych o te minimum 20-30% lepszego efektu i na taki licze bedac wtedy wniebowziety. Podoba mi sie,ze klinika ciagle jest ze mna na biezaco,interesuja sie efektem oraz tym czy jestem zadowolony. Na dzien dzisiejszy jestem, za 4 miesiace oby bylo tak samo. Jestem szczery z wami i z nimi,nikt wam tak ht nie przedstawil tutaj i dlugo pewnie nie przedstawi. Dla mnie jest to cos nowego i chce z kazdej strony podzielic sie tym z wami.

Cieszcie sie,ze przedstawiam wam najgorsza strone ht a nie robie wow efektu a w rzeczywistosci moglbym grac swiatlem i ulozeniem. Np. jezeli sa suche i reka fajnie je uloze to wychodzi na codzien cos takiego jak na tych zdjeciach co zalaczam nizej,wyslalbym takie dwa zdjecia kazdy by pewnie sie jaral a ja czulbym ze oszukalem was i siebie a nie o to tu chodzi. Nie o to chodzi, zeby byc szczeliwym na sile tylko pokazac prawdziwe oblicze ht oraz efekt badz jego brak.

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za relację. Roztrzasanie czy efekt dobry słaby WOW a taka czy śmaka cena jest bez sensu. Jeśli autor zadowolony wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi, zeby byc szczeliwym na sile tylko pokazac prawdziwe oblicze ht oraz efekt badz jego brak.

Zrobiłeś tu świetną robotę! Wielkie dzięki i szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś grafty też wszepiane w skronie, i staram się przyjżeć na zdjęciach i wydaje mi się, że skronie masz super gęste i ciężko zobaczyć różnicę między przeszczepionymi graftami, a naturalnymi włosami?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo za relację. Roztrzasanie czy efekt dobry słaby WOW a taka czy śmaka cena jest bez sensu. Jeśli autor zadowolony wszystko jest ok

 

Nie jestem do konca zadowolony. Wszystko opisalem post wyzej Twojego.

Nie o to chodzi, zeby byc szczeliwym na sile tylko pokazac prawdziwe oblicze ht oraz efekt badz jego brak.

Zrobiłeś tu świetną robotę! Wielkie dzięki i szacunek.

 

Nie ma sprawy. Chociaz ludzie sie obudza i zobacza,ze ht to tez kompromis.

Miałeś grafty też wszepiane w skronie, i staram się przyjżeć na zdjęciach i wydaje mi się, że skronie masz super gęste i ciężko zobaczyć różnicę między przeszczepionymi graftami, a naturalnymi włosami?

 

Tak,skronie sie przyjely super i jako pierwsze odrastaly. Wygladaja gesto. Z nich jak i linii wlosow oraz oczywiscie donoru najbardziej jestem zadlwolony a nt gestosci wypowiedzialem sie wyzej i wciaz czekam do 12 miecha,zeby ostateczne zdanie wypowiedziec.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj mój temat. Dawałem zdjęcia z mokrymi, z różnych kątów zawsze i zawsze przy mocnym świetle w kiblu lub dziennym przy oknie. Więc nie bardzo kumam o co biega ale nieważne nie interesuje mnie generalnie innych efekt tylko swój a innym życzę jak najlepszych


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem efekt jest naprawdę ok,trzeba mieć tą świadomość że HT to niestety atrapa albo imitacja fryzury jak ktoś napisał na forum. Ja byłbym zadowolony z takiego efektu i takiej fryzury,także myślę że warto było i jest bardzo spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do 12tego miesiąca to może tylko placebo się zmienić. To oczywiście tylko moje zdanie...

 

No wedlug Ciebie i kilku uzytkownikow to do 6 miesiaca najwiekszy progres a pozniej juz nieznaczny. Najwiekszy progres zauwazylem wlasnie miedzy 6 a 8 miesiacem wiec badania czy wy mylicie sie teraz... U niekorych do 6 miesiaca efekt widac u innego przy 10 czy nawet 12. Badania pokazuja co innego a forumowicze co innego. Ja tu nie stoje za nikim tylko mowa ,ze czekanie do 12 miesiaca to placebo to chyba tez przesada. Rozumiem,ze po roku to juz brednie, ze komus moze sie polepszyc,ale jak wolno to u mnie przebiega to kazdy widzi odrost powolny ,ale z miesiaca na miesiac sie polepsza.

Przejrzyj mój temat. Dawałem zdjęcia z mokrymi, z różnych kątów zawsze i zawsze przy mocnym świetle w kiblu lub dziennym przy oknie. Więc nie bardzo kumam o co biega ale nieważne nie interesuje mnie generalnie innych efekt tylko swój a innym życzę jak najlepszych

Jasne,ze tak. Jestes ze swojego zadowolony i ladnie masz zrobione to najwazniejsze.

Moim zdaniem efekt jest naprawdę ok,trzeba mieć tą świadomość że HT to niestety atrapa albo imitacja fryzury jak ktoś napisał na forum. Ja byłbym zadowolony z takiego efektu i takiej fryzury,także myślę że warto było i jest bardzo spoko

Na dzien dzisiejszy jest okay z zalozeniem,ze sie poprawi jezeli nie to jest co najwyzej sredni efekt,ale wy i w szczegolnosci ja sam spodziewam sie czegos wiecej od tej kliniki. Poczekamy te niecale 4 miesiace i ocenimy wszyscy efekt koncowy.

nie jest zle, ale przod jest za rzadki widac duzy przeswit jak na 3 k graftow chyba cos poszlo nie tak

Jasne, jezeli nie poprawi sie jakims cudem do roku ta gestosc na calosci o te 20-30% to z pewnoscia poszlo cos nie tak i przeswity oraz dziury po oby zakolach beda tego swiadkami. Na pewno wtedy tego tak nie zostawie, nie bronie kliniki ani nikomu nie polecam wrecz przeciwnie robiac tak to najlepszej jakosci wlosy bym wrzucal ukrywajac niedoskonalosci. Zawsze mowilem,ze przedstawie wam moja cala relacje do roku i ocenimy efekt wspolnie. Ja jestem na te 70% zadowolony jednak te 30% to spory niedosyt i czas moze cos uratuje ten efekt a jezeli nie to ciekawy jestem co po 12 miesiacach klinika i Koray odpowiedza i jak to ocenia. Oczywiscie odpowiedz jaka daja wiekszosci pacjentow,ze trzeba czekac do 15 i 18 miesiaca w ogole mnie nie interesuje i sami do 200 miesiecy niech sobie wtedy czekaja. 12-13 miesiac dla swietego spokoju to max co z tego ht da sie tu wycisnac i oceniamy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 dni bedzie 9 miesiecy. Jako,iz wczoraj bylem u fryzjera to przesle wczesniej jak to wyglada na dzien dzisiejszy.

Swiatlo dzienne. Wlosy suche ulozone na zelu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok a lepiej już nie bedzie. Widać że przeszczepione włosy nabrały raczej ostateczny kaliber. Co do gestosci to zawsze można chcieć większej ale... w Twoim wątku na 3 podstronie jest fajne zdjęcie z włosami zaczesanymi do góry a tylko język na dół. Porównując to do tego co dzisiaj to niebo i ziemia. Tego się trzeba trzymać. A Ty jesteś zadowolony? Zakładając że nic się już nie poprawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Na pewno Twoja twarz wygląda o niebo lepiej z taką fryzurką niż zaczesami na pożyczkę, żeby zasłonić zakola do połowy głowy.

Wszystko wygląda naturalnie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o gęstość to nie wiem czy jest szał, bo na 3 zdjęciu widać skalp, u marcinkka wdaje mi się to lepiej zrobione, ale to moja subiektywna opinia najfajniej by było zobaczyć na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wiec ja mogę powiedzieć- jest zajebiście


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwol , ze przytocze Twoj komentarz po fotkach, ktore dodalem po 6 miesiacach

Ja powiem tyle że bezpośrednio po Twoim zabiegu i zdjęciach po kilku dniach byłem pewny że efekt będzie sporo lepszy. Wiem że 6 miesięcy i takie tam ale raczej dużo lepiej już nie będzie a jednak różnica w gęstości zakola w stosunku do języka jest widoczna.

 

Jest ok a lepiej już nie bedzie. Widać że przeszczepione włosy nabrały raczej ostateczny kaliber. Co do gestosci to zawsze można chcieć większej ale... w Twoim wątku na 3 podstronie jest fajne zdjęcie z włosami zaczesanymi do góry a tylko język na dół. Porównując to do tego co dzisiaj to niebo i ziemia. Tego się trzeba trzymać. A Ty jesteś zadowolony? Zakładając że nic się już nie poprawi?

 

Wtedy tez mialo sie nic nie poprawic a roznica spora miedzy 6 a 9miechem i wraz z kilkoma uzytkownikami twierdziles, ze to juz praktycznie efekt koncowy.

Co do dalszej czesci to masz racje roznica pioronujaca i nawet nie pomyslalbym, ze az taka roznica moze byc, jakbym nie porownal fotek, przypomnial sobie jak to bylo ch...o miec takie bycze zakoliska oraz jaka roznica komfortu psychicznego/wygladu, pewnosci siebie.

Na dzien dzisiejszy, jestem bardzo zadowolony, jednak jakby mialy tak zostac to nie bede. Wciaz czekam na 12 miesiac i jako jedyny wierze, ze jeszcze sie poprawi, bo widze ciagle poprawe i to jak mozolnie sie to wszystko u mnie toczy i kilka razy juz bylem przekreslany, ze to koniec. Jezeli tak zostanie to moim zdaniem nadaje sie to do poprawki.

 

Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Na pewno Twoja twarz wygląda o niebo lepiej z taką fryzurką niż zaczesami na pożyczkę, żeby zasłonić zakola do połowy głowy.

Wszystko wygląda naturalnie.

 

Tak akurat tutaj trafiles w sedno. Czuje sie o 2000% lepiej , pewniej i wygladam duzoo lepiej co przeklada sie to w zyciu osobistym na wiele pozytywnych komentarzy i komplementow. Co do naturalnosci to chodze od 6 miesiaca do tego samego fryzjera i byl pod wrazeniem teraz tego jak wyglada linia naturalnie i pasuje mi do twarzy. Mowil, ze jedno z lepszych ht jakie widzial a widzial ich sporo. Osobiscie uwazam, ze jednak troche brakuje i wy tez macie takie zdanie, bo to prawda.

 

jeśli chodzi o gęstość to nie wiem czy jest szał, bo na 3 zdjęciu widać skalp, u marcinkka wdaje mi się to lepiej zrobione, ale to moja subiektywna opinia najfajniej by było zobaczyć na żywo

 

Jasne, ze nie ma szalu. Prawe zakole jest 1-1.5 miecha z tylu za lewym i ono wyglada duzo gorzej. Jakby sie wyrownalo z lewym byla by miazga i po roku czasu ocenie i dam wam jak i klinice do oceny. 3 miesiace tylko i az zostaly i jezeli jestem jednym z tych, u ktorych przebiega odrost do roku czasu wedlug schematu a na to mi wyglada to zostalo wciaz, ze jakos powinno sie to poprawic o okolo 20%. Jezeli zostanie tak jak jest to ht jest do poprawki, bo gestosc prawego zakola slaba i sa dziury w niektorych miejscach, ktore delikatnie jakby sie poprawiaja stad wierze w powyzsze(kazdy jest inny i inaczej przebiega odrost badz jego brak, na tym i innych forach sie o tym przekonalem i nie dziwie sie, ze kazda klinika podkresla kazdemu, zeby poczekal z koncowym efektem do 12 miesiecy, rowniez mamy jedna kolezanke na forum, ktora obnizala linie w HDC, po 6 miesiacach niezly zamet sie tu porobil na forum i wiadomo jaka afera itd a dodala po ponad roku czasu zdjecia i wyglada to naprawde spoko w porownaniu do tego co opowiadali jej ludze, tak jak i mi , ze to juz praktycznie koncowy efekt po 6 miesiacach)

Nie bronie tu nikogo i nikomu nie polecam nikogo. Po prostu jestem realista i czekam 12 miesiecy, bo powtorze sie- jako jedyny widze w nie wierze. Po 6 miechach bylem przestraszony, ze rzeczywiscie moglo tak kiepsko zostac a zaczyna byc z miesiaca na miesiac coraz lepiej.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wiec ja mogę powiedzieć- jest zajebiście

Dzieki, jednak Przemo wiadomo z jakiego stanu startowales Ty i z jakiego ja wiec nie dziwie sie, ze Ciebie by to zadowolilo. Mnie rowniez zadowala pod warunkiem, ze jeszcze sie polepszy, jak nie to jednak powiedzmy sobie szczerze po Korayu osobiscie spodziewam sie czegos wiecej. Mialem i mam jak widac spoko gestosc swoich wlosow wiec wystarczylo tylko zrobic to tak, zeby nie rzucaly sie w oczy roznice gestosci. Niestety na dzien dzisiejszy wciaz sie rzuca to i zakladajac , ze to koniec to poprawka jest konieczna. On chyba tez sobie zdaje z tego sprawe, bo jezeli tak ma byc to cos tu poszlo nie tak. Mial do zrobienia tylko zakola i linie niby zadna wielka sztuka(dla tych lepszych klinik) i ponad 3000 graftow zuzyl dobrej jakosci wlosa. Widzialem u niego porzadne efekty i nimi sie kierowalem, jestem realista i wiem, ze po mojej jakosci wlosow oraz kuracji bylo i wciaz jest to realne. Teraz tylko 3 miesiace i bedziemy miec odpowiedz. Jezeli tak zostanie i zrobi poprawke okay zachowa sie git, jak powie , ze jest spoko, tak ma byc, badz trzeba czekac na 150 miesiac to bedzie swiadczyc o nim i jego klinice na ile potrafia robic ht i jak sie oceniaja.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel tak patrzę ( a nigdy nie byłem fanem Koraya,bo uważam że bierze mnóstwo graftów na chłopaków NW2-4,efekt krótkotrwały super,gorzej za 10 lat a kasa leci) ale tak po 9 miesiącach to chyba więcej nie będzie i nie powinno być.Wszystko wygląda naturalnie,nikt nie zauważy że coś miałeś robione z włosami,a gęstość przeszczepu to połowa naturalnej więc cudów też nie można oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...